achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 1.kolo 20.10.2019

V prvním kole 1.ligy západ hrály Polabiny B doma s Pankrácem Praha a zaznamenaly první vítězství v poměru 5,5:2,5.
Další výsledky: Unichess Praha - DP Praha B 4,5:3,5, České Budějovice - OAZA Praha 1:7, Líně - Lysá n/L. 2,5:5,5, Vyšehrad Praha - Neratovice 4:4, Vlašim - Turnov B 2:6


1. LIGA 2019/2020 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 20. 10. 2019
ŠK Líně – ŠK Města Lysá nad Labem TJ Spartak Vlašim – ŠK Zikuda Turnov B
Rozhodčí: Jenč Milan Rozhodčí: Háse Pavel
1. Petr M. H 2460 1/2 Půlpán J. H 2421 1. Rýdl J. H 2422 1:0 Kraus T. V 2475
2. Gross D. 2382 0:1 Červený M. H 2350 2. Horák M. 2316 0:1 Vlasák L. V 2423
3. Michálek J. 2252 1/2 Priehoda V. 2344 3. Mejzlík O. 2297 0:1 Studnička T. 2341
4. Turner J. 2310 1/2 Neckář L. 2261 4. Hrdina R. 2222 0:1 Liška J. 2302
5. Petrová K. 2259 0:1 Jüptner J. 2294 5. Vojta T. 2358 0:1 Sodoma J. 2300
6. Eret J. H 2195 0:1 Bednář M. 2251 6. Voříšek J. 2182 1/2 Kučera P. 2176
7. Česal J. 2161 1:0 Husárik B. 2146 7. Jun R. H 2105 1/2 Vltavský V. 2192
8. Folk P. 2129 0:1 Čermák M. 2073 8. Vojta J. 2134 0:1 Ďúran T. 2135
2.5 : 5.5 2 : 6
QCC České Budějovice – SK OAZA Praha ŠK Sokol Vyšehrad – TJ Neratovice
Rozhodčí: Durchan Milan Rozhodčí: Soukup Václav
1. Vokáč M. 2340 0:1 Straka V. 2366 1. Londýn R. 2404 1:0 Velička P. H 2425
2. Lechtýnský J. 2340 0:1 Havelka J. 2380 2. Konopka M. H 2345 1/2 Rašík V. H 2470
3. Zeman M. H 2247 1:0 Hollan P. H 2301 3. Vichnar D. 2381 0:1 Rubeš J. H 2363
4. Vybíral Z. 2213 0:1 Výprachtický D. 2250 4. Dočekal J. 2302 0:1 Hinks-Edwards T. 2351 0
5. Stinka J. 2204 0:1 Cuhra M. 2238 5. Serrano S. 2299 1/2 Orság M. 2317
6. Borkovec M. 2199 0:1 Jelínek M. 2125 6. Juřek J. 2248 1/2 Fajman P. 2191
7. Richtrová E. 2213 0:1 Vedral O. 2254 7. Netušil M. 2170 1/2 Forman Š. 2235
8. Kotál V. H 2220 0:1 Oreský J. 2223 8. Jaček M. 2119 1:0 Jandourek L. 2262
1 : 7 4 : 4
2222 ŠK Polabiny B – TJ Pankrác Bartoš Unichess – ŠK DP Praha B – EA Hotels
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Babička Michal
1. Votava J. V 2521 1:0 Polášek J. 2365 1. Šimek P. 2294 1:0 Kourousis E. 2389
2. Vrána J. 2363 1/2 Sokolov A. 2362 2. Kuba J. 2295 1/2 Plischki S. C 2391
3. Roško L. V 2317 1/2 Doležal R. 2370 3. Řehořek M. 2292 1/2 Kulhánek T. 2343
4. Červený P. H 2330 1/2 Ištoňa M. C 2250 4. Šlampa J. 2240 1:0 Jurásek M. 2242
5. Ludvík T. 2305 0:1 Gregor J. H 2192 5. Brejník G. H 2210 1/2 Karas M. C 2226
6. Jedlička A. 2206 1:0 Postupa P. 2203 6. Pařízek V. H 2190 0:1 Fedorov E. C 2286
7. Říha V. 2131 1:0 Plešek J. 2049 7. Pokorný P. 2219 1/2 Rous D. 2227
8. Buločkin M. 2104 0:1 Postupa M. 2045 8. Bartoš J. 2138 1/2 Adámek Z. 2224
4.5 : 3.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. SK OAZA Praha 1 1 0 0 3 7 : 1 7
2. ŠK Zikuda Turnov B 1 1 0 0 3 6 : 2 5
3. ŠK Mista Lysá nad Labem 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 4
4. 2222 ŠK Polabiny B 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 3
5. Bartoš Unichess 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 2
6. ŠK Sokol Vyšehrad 1 0 1 0 1 4 : 4 2
6. TJ Neratovice 1 0 1 0 1 4 : 4 2
8. TJ Pankrác 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 2
9. ŠK DP Praha B – EA Hotels 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 1
10. ŠK Líni 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 1
11. TJ Spartak Vlašim 1 0 0 1 0 2 : 6 1
12. QCC Eeské Budijovice 1 0 0 1 0 1 : 7 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.