27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V desátém 1.ligy družstev skupina východ hostily Polabiny C Hošťálkovou a po prohře 5,5:2,5 se již definitivně loučí s první ligou. Další Výsledky: Jezdci Jundrov Brno - BŠŠ Frýdek-Místek B 5:3, Orlová - Gordic Jihlava 4,5:3,5, Kroměříž - Staré Město 3,5:4,5, Litovel - TJ Ostrava 1,5:6,5, Třinec - Rychnov n/Kn. 6,5:1,5 V čele tabulky i přes prohru zůstává Kroměříž, ale na druhou Orlovou má už k dobru jediný bod. Na konci tabulky jsou již odepsány celky Litovle a Polabin C, nejpravděpodobnějším třetím sestupujícím budou Jezdci Jundrov Brno.
1. liga V 18/19 - výsledky 10.kola
10.1
12
Jezdci Jundrov
5,0 - 3,0
11
BŠŠ Frýdek-Místek
"B"
1
FM
Buchníček Petr
2303
½ :
½
IM
Rojíček Vojtěch
2382
2
Fiala Václav
2307
1 : 0
IM
Jasný Stanislav
2353
3
Musil Jiří
2188
½ :
½
IM
Vesselovsky
Serguei
2341
4
Skácelík Petr
2175
½ :
½
Walter Szymon
2316
5
Bednář Jakub
2185
1 : 0
Kubík Michael
2252
6
Slepov Kyryl
2156
0 : 1
Holeksa Zdeněk
2232
7
Továrek Antonín
2003
1 : 0
Tauš Martin
2117
8
Šípek Michal
2019
½ :
½
Gnojek Petr
2147
10.2
1
TŽ Třinec
6,5 - 1,5
10
Panda Rychnov n. K.
1
GM
Michalík Peter
2565
1 : 0
IM
Sabuk Piotr
2391
2
GM
Petrík Tomáš
2464
1 : 0
Fiedorek Michal
2049
3
Szotkowski Jakub
2383
0 : 1
Machlowski
Slawomir
2109
4
FM
Walek Milan
2293
1 : 0
Novotný Josef
2006
5
WGM
Sikorová Olga
2241
½ :
½
Horák Jan
2128
6
FM
Frolík Martin
2185
1 : 0
Pavlíček Miroslav
1935
7
Sikora Jan
2168
1 : 0
Zikmund Jaroslav
1812
8
Fargač Martin
2255
1 : 0
Martyniuk
Vladislav
1774
10.3
2
SK Slavia Orlová
4,5 - 3,5
9
ŠK Gordic
1
FM
Mrázek Lumír
2376
½ :
½
FM
Holtman Teodor
2282
2
IM
Neděla Vlastimil
2323
½ :
½
FM
Kratochvíl Josef
2284
3
WGM
Olšarová Karolína
2268
½ :
½
Seidl Štěpán
2160
4
FM
Zabystrzan Pavel
2238
0 : 1
WGM
Kulovaná Eva
2204
5
Lojek Marek
2196
½ :
½
Žigo Viktor
2272
6
Kuboš Rostislav
2158
½ :
½
Brychta David
2121
7
Šrámek Vojtěch
2216
1 : 0
Hron Robert
2036
8
Sieber Martin
2078
+ : -
-
10.4
3
2222 ŠK Polabiny
"C"
2,5 - 5,5
8
Šachy Hošťálková
1
Vařejčko Josef
2230
0 : 1
IM
Ponížil Cyril
2502
2
FM
Jirásek Pavel
2270
0 : 1
Roubalík Jakub
2405
3
Ludvík Tomáš
2172
0 : 1
FM
Motúz Karol
2368
4
Černý David
2098
½ :
½
Pala Vladimír
2231
5
Půlpán Matěj
2078
½ :
½
Karlík Ondřej
2179
6
Gloser David
2186
0 : 1
Krejča Jakub
2144
7
FM
Mojžíš Jaroslav
2103
1 : 0
Mitura Karel
2157
8
Kourek Josef
2107
½ :
½
Vraj Ondřej
1985
10.5
4
Slavia Kroměříž
3,5 - 4,5
7
ŠK Staré Město
1
IM
Malinovský Karel
2473
0 : 1
GM
Babula Vlastimil
2551
2
GM
Cvek Robert
2517
½ :
½
IM
Kaňovský David
2426
3
IM
Lanč Alois
2278
1 : 0
Skalský Alexandr
2103
4
IM
Pastirčák Milan
2283
½ :
½
IM
Sosna Jan
2344
5
FM
Mudrák Josef
2246
½ :
½
Zpěváková Jana
2093
6
Kapusta Petr
2171
0 : 1
Bažant st. Petr
2253
7
FM
Karlík Vladimír
2163
½ :
½
FM
Vrána František
2264
8
FM
Cagašík Tomáš
2172
½ :
½
Babula Vlastimil
2040
10.6
5
TJ Tatran Litovel
1,5 - 6,5
6
TJ Ostrava
1
FM
Šorm Daniel
2308
½ :
½
FM
Caletka Radomír
2285
2
FM
Bělunek Vladimír
2205
0 : 1
IM
Klíma Lukáš
2343
3
Vaněk Ladislav
2253
1 : 0
FM
Malík Jan
2304
4
CM
Strašil Pavel
2032
0 : 1
IM
Michenka Jozef
2281
5
Mohapl Petr
2052
0 : 1
Mrva Marek
2103
6
Krejčí st. Jan
2103
0 : 1
Šplíchal
Stanislav
2142
7
Švancara Petr
2175
0 : 1
Hladík Oto
2157
8
Gerych Jan
2015
0 : 1
Veselý Libor
2204
Tabulka po 10.kole
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
4
Slavia Kroměříž
10
8
1
1
25
50,5
16
2
2
SK Slavia Orlová
10
7
3
0
24
48,5
13
3
7
ŠK Staré Město
10
7
1
2
22
46
14,5
4
1
TŽ Třinec
10
6
2
2
20
47
15
5
9
ŠK Gordic
10
5
2
3
17
42,5
11,5
6
6
TJ Ostrava
10
4
1
5
13
39
11,5
7
10
Panda Rychnov n.
K.
10
4
1
5
13
35
10,5
8
8
Šachy Hošťálková
10
3
2
5
11
37
11
9
11
BŠŠ
Frýdek-Místek "B"
10
3
1
6
10
37
8,5
10
12
Jezdci Jundrov
10
2
1
7
7
34,5
9,5
11
3
2222 ŠK Polabiny
"C"
10
0
4
6
4
32
7,5
12
5
TJ Tatran
Litovel
10
1
1
8
4
31
7
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .