achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 2.kolo 10.11.2019

Ve druhém kole 1.ligy západ hrály Polabiny B v Neratovicích, zápas skončil nerozhodně 4:4 a i přes ztrátu 2 bodů jsou na samostatném 3.místě tabulky.
Další výsledky: Lysá n/L. - DP Praha B 1,5:3,5, Pankrác Praha - Unichess Praha 4,5:3,5, OAZA Praha - Vyšehrad Praha 5,5:2,5, Turnov B - České Budějovice 6,5:1,5, Líně -Vlašim 4,5:3,5
Po dvou kolech jsou v čele jen dvě družstva s plným počtem 6 bodů - OAZA Praha a Turnov B, na konci tabulky se nacházejí České Budějovice, Vlašim a Vyšehrad Praha.



1. LIGA 2019/2020 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 10. 11. 2019
ŠK Města Lysá nad Labem – ŠK DP Praha B – EA Hotels TJ Pankrác – Bartoš Unichess
Rozhodčí: Šimeček Alexej Rozhodčí: Doležalová Irena
1. Šuráň J. V 2384 1/2 Kourousis E. 2386 1. Jirovský M. H 2456 1/2 Michalík P. V 2592
2. Červený M. H 2357 1/2 Plischki S. C 2386 2. Polášek J. 2359 1/2 Bernášek J. V 2478
3. Neckář L. 2260 1/2 Sahidi S. C 2377 3. Sokolov A. 2365 1:0 Kuba J. 2291
4. Jüptner J. 2303 0:1 Kulhánek T. 2346 4. Doležal R. 2367 1/2 Řehořek M. 2293
5. Husárik B. 2146 0:1 Jurásek M. 2219 5. Chovan M. C 2319 0:1 Šlampa J. 2247
6. Čermák M. 2090 0:1 Fedorov E. C 2293 6. Soural J. 2190 1:0 Šmíd M. H 2253
7. Kožený P. 2036 0:1 Adámek Z. 2231 7. Matras O. 2192 1/2 Pokorný P. 2212
8. Pauch J. 1989 0:1 Bodický M. 2079 8. Gregor J. H 2210 1/2 Mach P. 2045
1.5 : 6.5 4.5 : 3.5
TJ Neratovice – 2222 ŠK Polabiny B SK OAZA Praha – ŠK Sokol Vyšehrad
Rozhodčí: Kopta Jiří Rozhodčí: Paulovič Milan
1. Rašík V. H 2472 1:0 Votava J. V 2526 1. Hollan M. H 2373 0:1 Londýn R. 2402
2. Rubeš J. H 2380 0:1 Hrabuša M. C 2360 2. Straka V. 2372 1/2 Vávra P. H 2337
3. Mikeš J. H 2359 0:1 Vrána J. 2363 3. Havelka J. 2373 1/2 Konopka M. H 2345
4. Hinks-Edwards T. 2355 0:1 Červený P. H 2326 4. Hollan P. H 2286 1:0 Vichnar D. 2376
5. Orság M. 2312 1/2 Jedlička A. 2226 5. Výprachtický D. 2259 1:0 Petrán P. C 2271
6. Horák M. 2299 1:0 Říha V. 2211 6. Vedral O. 2270 1:0 Dočekal J. 2293
7. Schula M. 2274 1:0 Vařejčko J. 2255 7. Oreský J. 2233 1:0 Netušil M. 2179
8. Forman Š. 2221 1/2 Bujnoch R. 2175 8. Pirklová H. 2135 1/2 Jaček M. 2133
4 : 4 5.5 : 2.5
ŠK Zikuda Turnov B – QCC České Budějovice ŠK Líně – TJ Spartak Vlašim
Rozhodčí: Ďúran Tomáš Rozhodčí: Sunek Bohumír
1. Studnička T. 2349 1:0 Vokáč M. 2339 1. Štoček J. H 2570 1:0 Rýdl J. H 2432
2. Liška J. 2298 1:0 Lechtýnský J. 2336 2. Hort V. C 2403 1/2 Horák M. 2316
3. Sodoma J. 2307 1:0 Zeman M. H 2261 3. Neuman P. H 2371 1/2 Mejzlík O. 2296
4. Kučera P. 2187 1/2 Vybíral Z. 2219 4. Michálek J. 2253 0:1 Hrdina R. 2214
5. Kučera P. 2216 1/2 Borkovec M. 2190 5. Turner J. 2309 1/2 Vojta T. 2346
6. Vltavský V. 2204 1:0 Richtrová E. 2204 6. Česal J. 2177 0:1 Pýchová N. H 2133
7. Černý M. 2117 1/2 Tupý M. 2252 7. Folk P. 2129 1:0 Zvára D. 2147
8. Maršálek Z. 2234 +:- 0 0 8. Turner R. 2009 1:0 Hradecký I. 2033
6.5 : 1.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. SK OAZA Praha 2 2 0 0 6 12.5 : 3.5 11
2. ŠK Zikuda Turnov B 2 2 0 0 6 12.5 : 3.5 10
3. 2222 ŠK Polabiny B 2 1 1 0 4 8.5 : 7.5 6
4. ŠK DP Praha B – EA Hotels 2 1 0 1 3 10 : 6 6
5. TJ Pankrác 2 1 0 1 3 8 : 8 4
6. Bartoš Unichess 2 1 0 1 3 8 : 8 3
7. ŠK Mista Lysá nad Labem 2 1 0 1 3 7 : 9 4
7. ŠK Líni 2 1 0 1 3 7 : 9 4
9. TJ Neratovice 2 0 2 0 2 8 : 8 5
10. ŠK Sokol Vyšehrad 2 0 1 1 1 6.5 : 9.5 3
11. TJ Spartak Vlašim 2 0 0 2 0 5.5 : 10.5 3
12. QCC Eeské Budijovice 2 0 0 2 0 2.5 : 13.5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.