achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž jih - 3.kolo 24.11.2019

Ve třetím kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky:
Městečko Trnávka - Svitavy C 3,5:1,5, Němčice - Svitavy B 3:2, Hlinsko C - Česká Třebová B 4:1, Polička C - Krouna 4:1, Polička D - Polička E 1,5:3,5
Po třech kolech jsou v čele stále tři družstva s plným počtem 9/9 bodů (Němčice, Městečko Trnávka a Polička C), na konci tabulky jsou rovněž tři družstva - ale s nulou na kontě.



KRAJSKÁ SOUTĚŽ JIH 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 24. 11. 2019
Sokol Městečko Trnávka – ŠK Svitavy C TJ Sokol Němčice – ŠK Svitavy B
Rozhodčí: Davídek Miroslav Rozhodčí: Racek Josef
1. Grepl P. H 1938 1:0 Kotva M. V 1919 1. Pail M. 1847 1/2 Vodička M. V 1736
2. Navrátil M. 1664 1:0 Bulva F. 1625 2. Pěkník M. 1788 1:0 Jirek Z. 1496
3. Šmíd F. 1741 1:0 Davídek M. 1564 3. Racek J. 1596 1/2 Rosenkranz J. 1630
4. Meleško A. H 1806 0:1 Václavík P. 1372 4. Kovář V. H 1586 0:1 Bednář P. 1000
5. Novotný J. 1508 1/2 Moravec J. H 1312 5. Jasanský K. H 1705 1:0 Bohuňovská T. 1027
3.5 : 1.5 3 : 2
ŠO Hlinsko C – Proplast Česká Třebová B TJ Štefanydes Polička C – TJ Sokol Krouna
Rozhodčí: Indra Antonín Rozhodčí: Sodomka Adam
1. Vojanec H. V 1597 1:0 Borek P. V 1806 1. Smejkal J. V 1777 1/2 Hubený P. H 1772
2. Severýn J. 1431 1:0 Nikolinko T. 1196 2. Buchta M. 1710 1/2 Štorek L. H 1597
3. Indra A. 1523 1/2 Nikolinko A. 1147 3. Charouz M. 1623 1:0 Jirmásek V. 1526
4. Ročňák M. 1435 1:0 Tapušík E. 1120 4. Stodola Z. 1505 1:0 Netolický J. 1425
5. Ročňák Z. 1502 1/2 Hudec J. 1000 5. Kašpar J. 1651 1:0 Dědič T. 1064
4 : 1 4 : 1
TJ Štefanydes Polička D – TJ Štefanydes Polička E
Rozhodčí: Sodomka Adam
1. Sodomka A. V 1876 1:0 Švanda A. V 1763
2. Brokl D. 1511 1/2 Navrátil L. V 1739
3. Šafář V. 1073 0:1 Švanda R. 1756
4. Urban S. 1100 0:1 Martínek M. 1378
5. Šafář A. 1000 0:1 Langrová I. 1426
1.5 : 3.5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Němčice 3 3 0 0 9 11.5 : 3.5 10
2. Sokol Městečko Trnávka 3 3 0 0 9 11 : 4 9
3. TJ Štefanydes Polička C 3 3 0 0 9 10.5 : 4.5 8
4. ŠK Svitavy C 3 2 0 1 6 9.5 : 5.5 8
5. TJ Štefanydes Polička E 3 2 0 1 6 9.5 : 5.5 7
6. ŠO Hlinsko C 3 1 1 1 4 7.5 : 7.5 5
7. TJ Sokol Krouna 3 0 1 2 1 5 : 10 3
8. TJ Štefanydes Polička D 3 0 0 3 0 4.5 : 10.5 3
9. ŠK Svitavy B 3 0 0 3 0 3.5 : 11.5 1
10. Proplast Česká Třebová B 3 0 0 3 0 2.5 : 12.5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.