27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V prvním kole Krajské soutěže sever sezony 2018/19 byly dosaženy tyto výsledky : Červená Voda - Jabonné n/O. 3,5:1,5, Žamberk B - Ústí n/O. E 0:5, Kunvald B - Kunvald D 3:2, Kunvald C - Letohrad B 3,5:1,5, Mistrovice B - Mistrovice C 4:1
KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
2
VÝSLEDKY 1.
KOLA HRANÉHO 21. 10. 2018
ŠO K a.s.
Kunvald B – ŠO K a.s. Kunvald D
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C – TJ Spartak
Letohrad B
Rozhodčí: Dvořák
Eduard
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1.
Štěpán S.
1590
0:1
Dvořák E.
1676
1.
Rusz G.
1545
1/2
Sysr P.
1520
2.
Krčmář S.
1537
1:0
Řehák J.
1468
2.
Rusz R.
1507
1/2
Janeček O.
1463
3.
Tobiška J.
1513
1:0
Řehák J.
1131
3.
Bém T.
1469
1:0
Sysr V.
1118
4.
Hejkrlík P.
1360
0:1
Biedla V.
1296
4.
Michalička V.
1373
1:0
Sysrová E.
1100
5.
Mlynář M.
1433
1:0
Štambaský B.
1000
5.
Šejnoha L.
1364
1/2
Lorencová J.
1366
3 : 2
3.5 : 1.5
Sokol Mistrovice
B – Sokol Mistrovice C
Šachový spolek Červená Voda – TJ Jablonné nad
Orlicí
Rozhodčí: Janota
Jiří
Rozhodčí: Matoulek Václav
1.
Bouchal L.
V
1683
1:0
Kalousek M.
H
1777
1.
Valenta L.
1395
0:1
Vorlíček P.
1649
2.
Janota J.
V
1487
1:0
Glöckner J.
1849
2.
Brychta A.
1592
1:0
Trampota L.
1671
3.
Špinler B.
1452
1:0
Valenta R.
1583
3.
Ludvik F.
1609
1/2
Bouchal T.
H
1552
4.
Ježek J.
1590
0:1
Langr P.
1523
4.
Matoulek V.
1537
+:-
Halmazňa J.
1544
5.
Baláš V.
1039
1:0
Hanák V.
1501
5.
Bednarz R.
1547
1:0
Kubíček V.
1637
4 : 1
3.5 : 1.5
SK+Sokol
Žamberk B – ŠK Ústí nad Orlicí E
Rozhodčí: Švec
Jiří
1.
Mazura J.
1563
0:1
Smola J.
V
1807
2.
Šípek V.
H
1000
0:1
Švec J.
1437
3.
Knízner M.
H
1000
0:1
Kobr M.
1490
4.
Janeček M.
1490
0:1
Kylar P.
V
1717
5.
Držmíšek J.
H
1121
-:+
Holásková M.
1197
0 : 5
TABULKA PO 1. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Ústí nad
Orlicí E
1
1
0
0
3
5
:
0
5
2.
Sokol Mistrovice
B
1
1
0
0
3
4
:
1
4
3.
Šachový spolek
Červená Voda
1
1
0
0
3
3.5
:
1.5
3
4.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald C
1
1
0
0
3
3.5
:
1.5
2
5.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald B
1
1
0
0
3
3
:
2
3
6.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald D
1
0
0
1
0
2
:
3
2
7.
TJ Jablonné nad
Orlicí
1
0
0
1
0
1.5
:
3.5
1
8.
TJ Spartak
Letohrad B
1
0
0
1
0
1.5
:
3.5
0
9.
Sokol Mistrovice
C
1
0
0
1
0
1
:
4
1
10.
SK+Sokol Žamberk
B
1
0
0
1
0
0
:
5
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .