27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Tradiční Vánoční turnaj mládeže, který se konal v sobotu 22.prosince 2018 ve Svitavách, si již získal takovou pověst, že se ho letos ve čtyřech kategoriích zúčastnilo plných 167 hráčů a hráček !!V kategorii A zvítězil Martin Večeř z Lanškrouna jen na lepší pomocné hodnocení před Robertem Junem, třetí byl Rostislav Jun (oba Chotěboř), nejlepší dívkou byla Leona Bártová z Moravské Třebové.V kategorii B kralovaly dívky - jen na lepší pomocné hodnocení zvítězila Olga Dvořáková z Adamova před Adélou Třasákovou z Polabin, třetí byl nejúspěšnější z chlapců Matěj Kobr z Ústí n/O..V kategorii C zvítězil Jan Jiroušek z Polabin opět jen na lepší pomocné hodnocení před Jakubem Nešporem z Poličky, třetí byl Jaromír Kolář z Mohelnice, nejúspěšnější z dívek se stala Veronika Holásková z Ústí n/O..V kategorii D se z vítězství radoval Ondřej Třasák z Bohemie Pardubice následovaný Petrem Jánišem a Václavem Grundmanem (oba Ústí n/O.), jediná dívka Lucie Ambrožová ze Starého Města se mezi chlapci neztratila.
Vánoční turnaj Svitavy 2018
Organizátor :
ŠK Svitavy
Ředitel turnaje
: Adolf Krušina
Hlavní rozhodčí
: Adolf Krušina
Čas na
rozmyšlenou : 22.12.2018
Místo :
Svitavy, Multikulturní centrum Svitavy
Datum :
2018/12/22
Ø ELO
turnaje : 1050
Kategorie A
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
1
5
Večeř Martin
1240
TJ Lanškroun
6
0
29,5
2
2
Jun Robert
1332
TJ CHS Chotěboř
6
0
26
3
4
Jun Rostislav
1244
TJ CHS Chotěboř
5,5
0,5
28,5
4
10
Hrdlička Jan
1110
Šachový spolek
Železné hory
5,5
0,5
24,5
5
8
Hladký Mikuláš
1148
Jezdci Jundrov
5
0
30
6
1
Dušánek Michal
1585
Region Panda,
z.s.
5
0
30
7
9
Dolejš Mikuláš
1146
TJ Štefanydes
Polička
5
0
29
8
12
Lána Vincent
1069
TJ Lanškroun
5
0
28
9
11
Holásek Tomáš
1094
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
5
0
27
10
3
Kopecký Filip
1316
ŠK 1921 Zábřeh
5
0
26,5
11
6
Bártová Leona
1192
TJ Slovan
Moravská Třebová
5
0
26
12
15
Petrík Jozef
1021
Šachový klub při
DDM Litomyšl
5
0
25,5
13
49
Třasák Václav
0
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
4,5
0
26
14
44
Nešporová Barbora
0
TJ Štefanydes
Polička
4,5
0
22
15
25
Picek Josef
1000
ŠO Hlinkso
4,5
0
20,5
16
7
Šlosar Jan
1188
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
4
0
29
17
18
Cimprich Lukáš
1000
Šachový oddíl
Horní Čermná z.s.
4
0
26
18
52
Čáp
Radim
0
Šachový klub při
DDM Litomyšl
4
0
26
19
23
Machovec Vojtěch
1000
ŠO Hlinsko
4
0
24
20
13
Sadílek Filip
1069
TJ Lanškroun
4
0
24
21
36
Daul Matyáš
0
TJ Slovan
Moravská Třebová
4
0
23,5
46
Peňáz Jakub
0
Šachový klub při
DDM Litomyšl
4
0
23,5
23
26
Pusztai Radim
1000
Šachový oddíl
Horní Čermná z.s.
4
0
22,5
24
34
Šorf Filip
1000
ŠK DDM Bystřice
nad Pernštejnem
4
0
22
25
35
Burešová Beáta
0
Šachový spolek
Železné hory
4
0
22
26
42
Mrštík Šimon
0
Šachový spolek
Železné hory
4
0
21
27
39
Křivský Mikuláš
0
TJ CHS Chotěboř
4
0
18,5
28
16
Beran
Jan
1000
Šachový oddíl
Horní Čermná z.s.
3,5
0
23,5
29
14
Tyč
Karel
1062
Šachový spolek
Železné hory
3,5
0
20,5
30
32
Čáp Ondřej
1000
3
0
25,5
31
55
Žďárský Vojtěch
0
Šachový spolek
Železné hory
3
0
23,5
32
24
Pecháček Alex
1000
Šachový oddíl
Horní Čermná z.s.
3
0
23,5
33
50
Večeřová Hana
0
TJ Lanškroun
3
0
23
34
45
Pelz Dominik
0
ŠK Svitavy
3
0
22,5
35
21
Hrdlička Tomáš
1000
Šachový spolek
Železné hory
3
0
22,5
36
54
Šmehlík Vojtěch
0
TJ Slovan
Moravská Třebová
3
0
22,5
37
22
Křížek
Matěj
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
3
0
21
38
17
Beran Matěj
1000
Šachový oddíl
Horní Čermná z.s.
3
0
20
39
47
Růžička Vít
0
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
3
0
20
40
33
Škobrtal Lukáš
1000
TJ Lokomotiva
Čseká Třebová
3
0
19
41
40
Lánová Apolena
0
TJ Lanškroun
3
0
18
42
51
Zdražil Jiří
0
ŠK Svitavy
3
0
16
43
48
Staša Matyáš
0
ŠK Svitavy
3
0
16
44
31
Čižmárik Martin
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
2
0
22,5
45
20
Hejč Jakub
1000
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
2
0
22
46
37
Hanák David
0
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
2
0
22
47
29
Tomik Vojtěch
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
2
0
21,5
48
38
Kopecký Lukáš
0
ŠK Svitavy
2
0
21
49
30
Trávníček Jakub
1000
J Štefanydes
Polička
2
0
19
50
53
Šafář Adam
0
TJ Štefanydes
Polička
2
0
18,5
51
19
Fila Radovan
1000
Šachový klub při
DDM Litomyšl
2
0
18
52
41
Motejzlík Karel
0
ŠK Svitavy
2
0
16
53
43
Nahodil Daniel
0
ŠK Svitavy
2
0
15
54
28
Stehlíková Vanessa
1000
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
1,5
0
20,5
55
27
Přikryl Vít
1000
ŠK Svitavy
1
0
14,5
56
56
Rulíšková Aneta
1000
0
0
17
Kategorie B
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
4
Dvořáková Olga
1606
Spartak Adamov
6
0,5
30
34
2
3
Třasáková Adéla
1626
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
6
0,5
29,5
32,5
3
5
Kobr Matěj
1515
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
5,5
0
29
33
4
6
Ďuriančík Michal
1498
ŠK Svitavy
5,5
0
29
32,5
5
2
Vavřínková Anna
1634
Šachový klub
Lokomotiva Brno, z.s.
5,5
0
26,5
30,5
6
1
Kolář
Jan
1686
Šachový klub
Mohelnice, z.s.
5
0
30
33
7
9
Moravec Jakub
1388
TJ Lanškroun
5
0
29
32
8
8
Píše Michal
1397
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
5
0
26,5
28,5
9
10
Šafář Václav
1373
TJ Štefanydes
Polička
5
0
25,5
28,5
10
7
Leksová Soňa
1481
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
5
0
25,5
28
11
12
Nešpůrek Jakub
1336
Šachový spolek
Železné hory
4,5
0
27,5
29,5
12
18
Havel Jakub
1220
Šachový klub
Kunštát, z.s.
4,5
0
26
28
13
23
Tran Tuan Anh
1185
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
4,5
0
24,5
26,5
14
13
Kýr Michal
1318
ŠK Svitavy
4,5
0
23,5
24,5
15
11
Sedlák Jakub
1350
TJ Lanškroun
4
0
28
31
16
19
Málková Barbora
1210
TJ Lanškroun
4
0
27,5
27,5
17
24
Votřel Petr
1183
Šachový klub
Kunštát, z.s.
4
0
26,5
29,5
18
15
Tyč
Jakub
1294
Šachový spolek
Železné hory
4
0
26
28
19
17
Málek Filip
1222
TJ Lanškroun
4
0
26
28
20
33
Beil Florian
1063
TJ Slovan
Moravská Třebová
4
0
23
25
21
30
Kalousová Eva
1106
TJ Lanškroun
4
0
22,5
24,5
22
34
Macan Tomáš
1057
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
4
0
22,5
22,5
23
32
Straka Michal
1066
TJ Slovan
Moravská Třebová
4
0
21,5
23,5
24
26
Staněk Jan
1172
Jevíčko
4
0
21,5
23
25
31
Bureš Daniel
1090
Šachový spolek
Železné hory
4
0
20,5
22,5
26
29
Votřel Tomáš
1108
Šachový klub
Kunštát, z.s.
4
0
20
20
27
21
Minář Milan
1197
TJ Lanškroun
4
0
18,5
19,5
28
20
Kössler Ondřej
1204
ŠK Svitavy
3,5
0
25
26,5
29
39
Hrdlička Jakub
1025
Šachový spolek
Železné hory
3,5
0
23,5
25
30
38
Sadílek Jakub
1026
TJ Lanškroun
3,5
0
22
24
31
28
Přibyl Adam
1108
TJ Lanškroun
3,5
0
16,5
18
32
25
Holásková Markéta
1172
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
3
0
24,5
27
33
16
Pobucký Ondřej
1255
Šachový klub
Mohelnice, z.s.
3
0
23
25
34
27
Dvořák Marek
1131
Spartak Adamov
3
0
22,5
24,5
35
56
Vymazal Marek
0
ŠK Svitavy
3
0
22
24
36
37
Havel Ondřej
1029
Šachový klub
Kunštát, z.s.
3
0
22
23,5
37
35
Zachař Michal
1055
ŠK Svitavy
3
0
22
23,5
38
50
Kučera Ladislav
0
TJ Štefanydes
Polička
3
0
21
23
39
42
Juřík Štěpán
1000
ŠK Svitavy
3
0
21
23
40
14
Brázda Zdeněk
1305
ŠK Svitavy
3
0
21
23
41
52
Lauer Marek
0
Šachový spolek
Železné hory
3
0
20,5
22,5
42
55
Vodičková Nikol
0
ŠK Svitavy
3
0
17
17
43
53
Nahodilová Ludmila
0
ŠK Svitavy
3
0
16,5
17,5
44
22
Navrátil Jakub
1188
Šachový klub
Mohelnice, z.s.
2,5
0
20,5
22,5
45
46
Goš Přemysl
0
2
0
22
23
46
49
Jílek Pavel
0
TJ Štefanydes
Polička
2
0
21,5
23,5
47
36
Horáček Pavel
1045
Šachový klub při
DDM Litomyšl
2
0
20,5
22,5
48
40
Mičík
Dan
1025
TJ Slovan
Moravská Třebová
2
0
20,5
22
49
43
Pokorný Jiří
1000
TJ Lanškroun
2
0
19,5
20,5
50
45
Doláková Tereza
0
ŠK Svitavy
2
0
19
21
51
44
Rulíšek
Ondřej
1000
ŠK Svitavy
2
0
17
18
52
51
Křivská Eliška
0
TJ CHS Chotěboř
2
0
17
17
53
48
Horník Milan
0
1,5
0,5
16,5
16,5
54
54
Pernica Jakub
0
ŠK Svitavy
1,5
0,5
14
14
55
41
Fila Vojtěch
1000
Šachový klub při
DDM Litomyšl
1
0
17,5
19
56
47
Goš
Radek
0
0
0
18,5
20
Kategorie C
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
Jiroušek Jan
1769
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
5,5
0,5
27,5
31
2
1
Nešpor Jakub
1940
TJ Štefanydes
Polička
5,5
0,5
27
30,5
3
4
Kolář Radomír
1707
Šachový klub
Mohelnice, z.s.
5
0
27
29
4
3
Píše
Jiří
1722
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
4,5
0
25
27
5
6
Zeman Daniel
1654
TJ Štefanydes
Polička
4,5
0
25
26,5
6
14
Holásková Veronika
1427
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
4,5
0
23,5
26
7
9
Simon Michal
1565
TJ Štefanydes
Polička
4,5
0
22
24
8
5
Holásek Vojtěch
1655
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
4
0
27
29
9
8
Nešpůrek Jan
1630
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
4
0
25,5
28,5
10
12
Simon Jakub
1537
TJ Štefanydes
Polička
4
0
25
27
11
10
Kalousová Julie
1560
TJ Lanškroun
4
0
23
25,5
12
13
Horák Vojtěch
1528
TJ Lanškroun
4
0
23
25,5
13
21
Bureš Martin
0
TJ Lanškroun
4
0
16,5
18,5
14
7
Borýsek Martin
1644
Jevíčko
3,5
0
27,5
30
15
11
Bulva František
1556
TJ Lanškroun
3,5
0
23,5
25,5
16
25
Urban Petr
0
TJ Lanškroun
3
0
21,5
23,5
17
22
Horáčková Dominika
0
TJ Slovan
Moravská Třebová
3
0
20,5
22,5
18
15
Bohuňovská Tereza
1246
ŠK Svitavy
3
0
18,5
20
19
19
Mráz Václav
1039
ŠK Svitavy
3
0
18,5
20
20
20
Janků Antonín
1000
3
0
15
16,5
21
23
Langr Adam
0
TJ Slovan
Moravská Třebová
2,5
0
19
20,5
22
24
Tanko Pavel
0
ŠK Svitavy
2,5
0
18,5
20
23
16
Nikolinko Tomáš
1183
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
2
0
23
25,5
24
17
Leksa Roman
1100
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
2
0
18,5
20,5
25
18
Doláková Eva
1089
ŠK Svitavy
2
0
17
18,5
Kategorie D
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
4
Třasák Ondřej
1918
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
6
0
26,5
28,5
2
7
Jániš Petr
1834
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
5,5
0
27
29
3
3
Grundman Václav
1941
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
5,5
0
26,5
30
4
5
Krušina Patrik
1888
ŠK Svitavy
5
0
30
32
5
1
Beil Zdeněk
2175
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
4,5
0
29,5
32,5
6
6
Ambrožová Lucie
1840
ŠK Staré Město
4,5
0
26
29,5
7
8
Petrík Peter
1782
Šachový klub při
DDM Litomyšl
4,5
0
25
25,5
8
10
Holásek Vít
1692
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
4,5
0
24
25,5
9
13
Vodička Martin
1541
ŠK Svitavy
4,5
0
23,5
25,5
10
2
Holásek Pavel
2043
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
4
0
27,5
30,5
11
11
Maděra Stanislav
1664
ŠK Svitavy
4
0
25,5
28
12
12
Hanák Vladimír
1571
Sokol Mistrovice
4
0
24
26
13
18
Novák Adam
1254
TJ Slovan
Moravská Třebová
4
0
21
22,5
14
15
Tyč Miroslav
1513
Šachový spolek
Železné hory
3,5
0
26
29
15
14
Velešík Marian
1522
ŠK Svitavy
3,5
0
26
29
16
21
Vojáček Jan
1107
Šachový spolek
Železné hory
3,5
0
23
25
17
28
Šorf
Ivo
1000
ABND racing team
3,5
0
20,5
22,5
18
17
Burda Jaroslav
1319
Šachový spolek
Železné hory
3
0
22
24
19
9
Křeček Jiří
1726
ŠK Svitavy
3
0
21,5
23,5
20
16
Hladký Jiří
1427
Šachový klub
Lokomotiva Brno, z.s.
3
0
21
22,5
21
30
Nikolinko Alexandr
0
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
0
19,5
20
22
29
Křivský Tomáš
0
TJ CHS Chotěboř
3
0
18
20
23
27
Volf Josef
1000
3
0
16,5
17
24
26
Pospíšil Jan
1000
3
0
15,5
16
25
22
Hrdlička Aleš
1000
Šachový spolek
Železné hory
2,5
0
19,5
20
26
19
Nešpůrek Vojtěch
1202
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
2
0
23,5
25,5
27
20
Kopecký Martin
1117
ŠK 1921 Zábřeh
2
0
21
21,5
28
24
Liška Matěj
1000
2
0
16
17,5
29
23
Křížek Jan
1000
1
0
17
18
30
25
Pelz
Jan
1000
ŠK Svitavy
0
0
17
18
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .