Železnohorská šachová olympiáda -
průběžné pořadí po dvou turnajích |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie A
(nejmladší žáci) |
|
|
|
|
|
Poř. |
Jméno |
Rtg |
Klub |
datum narození |
body do průběžného
pořadí za 1. turnaj |
body do
průběžného pořadí za 2. turnaj |
celkem
bodů |
1 |
Starý Vojtěch |
1100 |
Heřmanův Městec |
27.12.10 |
9 |
10 |
19 |
2 |
Paďouk Jaroslav |
1100 |
ŠS Železné hory |
30.09.08 |
4 |
9 |
13 |
3 |
Holásek Tomáš |
1001 |
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s. |
04.08.08 |
5 |
6 |
11 |
4 |
Jun Rostislav |
1217 |
TJ CHS Chotěboř |
28.07.10 |
10 |
0 |
10 |
5 |
Tyč Karel |
1100 |
ŠS Železné hory |
14.11.08 |
2 |
7 |
9 |
6 |
Bouška Jiří |
1000 |
ŠO Hlinsko |
12.07.11 |
0 |
8 |
8 |
7 |
Nejedlý Lukáš |
1069 |
TJ CHS Chotěboř |
20.05.08 |
8 |
0 |
8 |
8 |
Půlpán Jan |
1000 |
2222 ŠK
Polabiny, z.s. |
13.08.09 |
7 |
0 |
7 |
9 |
Nováček Jakub |
1000 |
TJ CHS Chotěboř |
15.09.09 |
6 |
0 |
6 |
10 |
Kafka Ondřej |
1000 |
ŠK Rapid
Pardubice, z.s. |
11.09.08 |
3 |
3 |
6 |
11 |
Vytlačil
Sebastian |
1000 |
Lázně Bohdaneč |
30.11.08 |
0 |
5 |
5 |
12 |
Hrdlička Jan |
1000 |
ŠS Železné hory |
26.04.10 |
0 |
4 |
4 |
13 |
Nevečeřal Jakub |
1000 |
ŠK Rapid
Pardubice, z.s. |
06.05.09 |
0 |
2 |
2 |
14 |
Petrík Jozef |
1000 |
TJ Jiskra
Litomyšl |
16.07.10 |
1 |
0 |
1 |
15 |
Katzer Vít |
1100 |
2222 ŠK
Polabiny, z.s. |
13.02.08 |
0 |
1 |
1 |
1 |
Hong Yana |
1000 |
ŠK Rapid Pardubice, z.s. |
17.01.08 |
10 |
10 |
20 |
2 |
Pařízková
Kristýna |
1000 |
ŠS Železné hory |
27.08.09 |
9 |
9 |
18 |
3 |
Burešová Beáta |
1000 |
ZŠ Týnec nad
Labem |
06.06.09 |
8 |
8 |
16 |
4 |
Dominová Julie |
1000 |
ŠK Rapid
Pardubice, z.s. |
28.04.08 |
7 |
0 |
7 |
5 |
Daňová Klára |
1000 |
ZŠ Týnec nad
Labem |
11.11.09 |
0 |
6 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie B
(mladší žáci) |
|
|
|
|
|
Poř. |
Jméno |
Rtg |
Klub |
datum
narození |
body do
průběžného pořadí za 1. turnaj |
body do
průběžného pořadí za 2. turnaj |
celkem
bodů |
1 |
Kulhánek Jáchym |
1460 |
TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
13.01.05 |
8 |
10 |
18 |
2 |
Stejskal Michal |
1494 |
TJ Jiskra Hořice
v Podkrkonoší |
06.10.06 |
10 |
0 |
10 |
3 |
Kobr Matěj |
1370 |
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s. |
24.11.07 |
0 |
9 |
9 |
4 |
Nešpůrek Jakub |
1312 |
ŠS Železné hory |
19.10.07 |
3 |
6 |
9 |
5 |
Ret Adam Josef |
1630 |
2222 ŠK
Polabiny, z.s. |
23.06.05 |
9 |
0 |
9 |
6 |
Nejedlý Radek |
1312 |
TJ CHS Chotěboř |
06.03.08 |
0 |
8 |
8 |
7 |
Tran Tuan Anh |
1155 |
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s. |
25.11.06 |
0 |
7 |
7 |
8 |
Půlpán Ondřej |
1343 |
2222 ŠK
Polabiny, z.s. |
03.02.05 |
7 |
0 |
7 |
9 |
Juchelka Marek |
1444 |
2222 ŠK
Polabiny, z.s. |
24.09.06 |
6 |
0 |
6 |
10 |
Vajsar Martin |
1000 |
TJ Hronov |
22.10.05 |
1 |
5 |
6 |
11 |
Roub Radek |
1464 |
ŠS Železné hory |
29.08.06 |
2 |
3 |
5 |
12 |
Moravec Jakub |
1350 |
ŠK Svitavy |
06.10.05 |
5 |
0 |
5 |
13 |
Tyč Jakub |
1100 |
ŠS Železné hory |
25.03.06 |
0 |
4 |
4 |
14 |
Stoček Martin |
1467 |
2222 ŠK
Polabiny, z.s. |
24.03.06 |
4 |
0 |
4 |
15 |
Macan Tomáš |
1000 |
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s. |
01.09.07 |
0 |
2 |
2 |
16 |
Bureš Daniel |
1100 |
ŠS Železné hory |
26.06.07 |
0 |
1 |
1 |
1 |
Jindřišková Charlotte |
1087 |
TJ ŠO Chrudim |
20.03.05 |
9 |
10 |
19 |
2 |
Holásková
Markéta |
1127 |
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s. |
03.10.05 |
8 |
9 |
17 |
3 |
Píšová Adriana |
1100 |
ŠK Rapid
Pardubice, z.s. |
18.09.06 |
7 |
6 |
13 |
4 |
Hong Biyu |
1000 |
ŠK Rapid
Pardubice, z.s. |
23.02.06 |
6 |
7 |
13 |
5 |
Stárková Eliška |
1000 |
DDM Přelouč |
07.06.05 |
10 |
0 |
10 |
6 |
Šmajzrová
Dominika |
1022 |
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s. |
25.04.06 |
0 |
8 |
8 |
7 |
Vytlačilová Ema |
1000 |
Lázně Bohdaneč |
01.11.06 |
0 |
5 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie C
(starší žáci) |
|
|
|
|
|
Poř. |
Jméno |
Rtg |
Klub |
datum
narození |
body do
průběžného pořadí za 1. turnaj |
body do
průběžného pořadí za 2. turnaj |
celkem
bodů |
1 |
Píše Jiří |
1569 |
ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. |
28.03.01 |
10 |
10 |
20 |
2 |
Holásek Vojtěch |
1619 |
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s. |
21.02.01 |
8 |
9 |
17 |
3 |
Zeman Daniel |
1684 |
TJ Štefanydes
Polička |
25.03.03 |
9 |
0 |
9 |
4 |
Rybáček Lukáš |
1381 |
TJ Jiskra Hočice
v Podkrkonoší |
22.07.03 |
0 |
8 |
8 |
5 |
Štekl Filip |
1251 |
ŠK Rapid
Pardubice, z.s. |
07.01.02 |
1 |
7 |
8 |
6 |
Nešpůrek Jan |
1592 |
2222 ŠK
Polabiny, z.s. |
11.10.01 |
7 |
0 |
7 |
7 |
Nikolinko Tomáš |
1250 |
TJ Lokomotiva
Česká Třebová |
15.07.03 |
0 |
6 |
6 |
8 |
Klabeneš Petr |
1578 |
TJ CHS Chotěboř |
15.11.02 |
6 |
0 |
6 |
9 |
Píše Michal |
1456 |
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s. |
19.02.04 |
5 |
0 |
5 |
10 |
Lauryn Josef |
1000 |
DDM Přelouč |
16.02.03 |
0 |
5 |
5 |
11 |
Chvojka Jan |
1333 |
TJ ŠO Chrudim |
03.12.01 |
0 |
4 |
4 |
12 |
Cach Ondřej |
1697 |
2222 ŠK
Polabiny, z.s. |
10.06.01 |
4 |
0 |
4 |
13 |
Rožek Jan |
1384 |
ŠS Železné hory |
22.09.04 |
0 |
3 |
3 |
14 |
Váňa Vojtěch |
1213 |
2222 ŠK
Polabiny, z.s. |
27.08.03 |
3 |
0 |
3 |
15 |
Kýr Michal |
1111 |
ŠK Svitavy |
23.07.04 |
2 |
0 |
2 |
16 |
Koblížek Kamil |
1101 |
TJ ŠO Chrudim |
17.09.01 |
0 |
2 |
2 |
17 |
Málek Ondřej |
1000 |
ŠS Železné hory |
20.08.04 |
0 |
1 |
1 |
1 |
Králová Gabriela |
1254 |
TJ Sokol Zaječice |
24.05.02 |
10 |
9 |
19 |
2 |
Leksová Soňa |
1361 |
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s. |
27.05.04 |
9 |
7 |
16 |
3 |
Maňáková Mira |
1089 |
ŠS Železné hory |
13.01.02 |
8 |
5 |
13 |
4 |
Šmajzrová
Veronika |
1551 |
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s. |
20.08.01 |
0 |
10 |
10 |
5 |
Pilná Jitka |
1333 |
2222 ŠK
Polabiny, z.s. |
06.04.03 |
0 |
8 |
8 |
6 |
Holásková
Veronika |
1447 |
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s. |
05.06.03 |
0 |
6 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V tabulkách jsou uvedeni pouze bodující
startující. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Do
celkového pořadí se započítávají pouze body ze dvou turnajů, ve kterých
hráč(ka) získal nejvíce bodů. |
|
Při rovnosti bodů rozhoduje datum narození.
Mladší hráč(ka) má přednost před starším. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|