achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Družstva jednorázově

Datum poslední aktualizace : 28.4.2019 Sekce : Družstva jednorázově
Memoriál Mirka Kodytka + KP družstev v rapidu
ŠO Sokol Mistrovice ve spolupráci s ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald uspořádal v sobotu 27.dubna 2019 XXIX.ročník Memoriálu Mirka Kodytka, který byl současně Krajským přeborem PDŠS družstev v rapidu pro rok 2019.
Na startu se sešlo celkem 17 čtyřčlenných družstev nejen z našeho kraje, z nichž suverénně zvítězilo družstvo Vysokého Mýta. Druhou příčku obsadili hráči Ústí n/O. B a na třetím místě skončilo družstvo DDM Kostelec n/O.
V Krajském přeboru bylo medailové pořadí stejné jen s tím rozdílem, že třetí místo si vybojovalo družstvo Dravci Letohrad.


Datum poslední aktualizace : 22.4.2018 Sekce : Družstva jednorázově
Memoriál Mirka Kodytka + KP družstev v rapidu
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald pořádala v sobotu 21.dubna 2018 XXVIII.ročník Memoriálu Mirka Kodytka, který byl současně Krajským přeborem družstev v rapidu pro rok 2018 a zúčastnilo se ho 14 čtyřčlenných družstev.
Vítězem turnaje a krajským přeborníkem se stal ŠK Vysoké Mýto před Bohemií Pardubice a ŠK Ústí n/O. II. Kromě pořadí družstev byli vyhlášeni i nejlepší hráči na jednotlivých šachovnicích, kterými se stali : 1.šach. - M.Sabol (V.Mýto), 2.šach. - T.Trhal (V.Mýto), 3.šach. - P.Vodička (Bohemia Pardubice), 4.šach. - J.Zvěřina (Sl. Hradec Králové).Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.