achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Extraliga dorostu

Datum poslední aktualizace : 7.12.2019 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - páté kolo
V sobotu 7.prosince 2019 pokračovala Extraliga dorostu zápasy pátého kola, v němž Polabiny A zvítězily nad Polabinami B vysoko 5,5:0,5 a s celkovým ziskem 12/15 bodů zústaly na druhém místě tabulky za vedoucí BŠŠ Frýdek-Místek, zatímco Polabiny B jsou stále poslední bez zisku jediného bodu.

Datum poslední aktualizace : 7.10.2019 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - první čtyřkolo
V sobotu 5.října 2019 zahájila sezonu Extraliga dorostu prvními zápasy ve skupinách, přičemž v letošním ročníku náš kraj ve skupině východ reprezentují dvě družstva Polabin. Po čtyřech odehraných kolech je v čele BŠŠ Frýdek-Místek s plným počtem 12 bodů, naše Polabiny A po třech výhrách a jedné prohře získaly devět hodů (s nimiž jsou na současné druhé příčce tabulky) a Polabiny B se čtyřmi porážkami jsou bez bodu poslední.

Datum poslední aktualizace : 14.4.2019 Sekce : Extraliga dorostu
Stříbro z finale Extraligy dorostu pro Polabiny !
Ve dnech 12.-14.dubna 2019 se ve Vlachovicích hrála čtyři kola finalových skupin A i B Extraligy dorostu, která rozhodla o medailích i o sestupujících.
Ve finalové skupině A, hrající o titul Mistra ČR družstev mládeže, nestačily v posledním kole Polabiny na Klatovy a po prohře 4:2 skončily za nimi 'až' na slušivém druhém místě - Blahopřejeme !!!
Ve finalové skupině B, hrající o udržení v Extralize dorostu, podlehla v posledním kole i Polička vedoucím Kobylisům 2,5:3,5, což pro ni bohužel znamená sestup do 1.ligy mládeže.


Datum poslední aktualizace : 20.1.2019 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - poslední dvoukolo ve skupinách
V sobotu 19.ledna 2019 byla odehrána závěrečná dvě kola Extraligy dorostu v základních skupinách, která rozhodla o rozdělení družstev do finalovových skupin.
Ve skupině východ nejprve v dohrávaném zápase pátého kola Polabiny porazily Vlašim 3,5:2,5, v šestém kole zvítězily nad Poličkou 4,5:1,5 a v závěrečném kole zvítězily i nad do té doby vedoucím Starým Městem 5:1, což jim vyneslo první místo a postup do finale A s plným počtem bodů. Polička po prohře s Polabinami remizovala v závěrečném sedmém kole s Vlašimí 3:3 a obsadila šesté místo, což jí na postup nestačilo a bude hrát ve finale B o udržení.
Obsazení a současné pořadí obou finalových skupin, které se uskuteční ve dnech 12.-14.4.2019 ve Vlachovicích, naleznete ZDE.


Datum poslední aktualizace : 8.10.2018 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - první čtyřkolo
V sobotu 6.října 2018 odstartovala novou sezonu Extraliga dorostu prvními zápasy ve skupinách, když v letošním ročníku náš kraj reprezentují dvě družstva zařazená do skupiny východ - Polabiny a Polička.
Po čtyřech odehraných kolech jsou Polabiny v čele tabulky s plnými 12 body a Polička se 6 body (a jedním předehraným zápasem) je čtvrtá, nezvyklé je současné umístění všech Frýdecko-Místeckých družstev až ve druhé polovině tabulky..


Datum poslední aktualizace : 23.4.2018 Sekce : Extraliga dorostu
Bronz z finale Extraligy dorostu pro Polabiny !
Ve dnech 20.-22.dubna 2018 se ve Vlachovicích hrály finalové skupiny Extraligy dorostu, přičemž ve finale A o vítězství hrálo i družstvo 2222 ŠK Polabiny.
Ty si však počínaly jako legendární Jánošík - 'bohatým braly a chudým rozdávaly'. Po dvou remizách s oběma posledními a prohře s třetím od konce jim jediná výhra v posledním kole nad do té doby vedoucím družstvem přinesla konečné třetí místo - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 21.1.2018 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - závěrečné dvoukolo ve skupinách
V sobotu 20.ledna 2018 měla Extraliga dorostu na pořadu závěrečné dva zápasy ve skupinách, které rozhodovaly o postupu do finale resp. do skupiny hrající o sestup. Polabiny po výhře 4:2 nad Kuřimí a remize 3:3 s Vlašimí postoupily do finale A z prvního místa ve skupině východ.

Datum poslední aktualizace : 26.11.2017 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - páté kolo
V sobotu 25.listopadu pokračovala Extraliga dorostu zápasy pátého kola. Ve skupině východ si náš zástupce Polabiny 'utrhnul ostudu', když podlehl poslednímu Jičínu 2,5:3,5, přesto však zůstal na prvním místě tabulky.

Datum poslední aktualizace : 9.10.2017 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - první čtyřkolo
V sobotu 7.října 2017 zahájila sezonu Extraliga dorostu prvními zápasy ve skupinách. V letošním ročníku náš kraj reprezentují pouze Polabiny ve skupině východ, které v prvních čtyřech kolech získaly jako jediné plný počet 12 bodů a jsou v čele tabulky.


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.