achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Soutěže jednotlivců

Datum poslední aktualizace : 26.12.2019 Sekce : Soutěže jednotlivců
Memoriál Oldy Hájka 2019 + KP jednotlivců PDŠS v blesku
Ve čtvrtek 26. prosince 20198 uspořádal Šachový klub Ústí n/O. již 51.ročník Memoriálu Oldřicha Hájka v bleskové hře, který byl současně Krajským přeborem PDŠS jednotlivců v bleskové hře a zúčastnilo se ho celkem 62 hráčů.
Celkovým vítězem se stal GM Jan Bernášek z Unichessu Praha se ziskem 13/14 bodů, vítězství v Krajském přeboru PDŠS pak patří FM Marianovi Sabolovi z Vysokého Mýta před FM Alešem Jedličkou z Polabin a FM Petrem Červeným z Poličky. V rámci přeboru PDŠS byly vyhodnoceny i další kategorie - nejlepší ženou (i juniorkou) byla Adéla Třasáková, nejlepším juniorem byl Martin Buločkin (oba Polabiny) a nejlepším seniorem se stal Jaroslav Volf z Ústí n/O..


Datum poslední aktualizace : 3.12.2019 Sekce : Soutěže jednotlivců
Memoriál Oldy Hájka 2019 - pozvánka
ŠK Ústí n/O. pořádá ve čtvrtek 26.prosince 2019 již 51.ročník Memoriálu Oldřicha Hájka v bleskové hře, který se bude hrát v prostorách restaurace Šnyt Nová Louže v Ústí n/O..
Turnaj bude současně Krajským přeborem PDŠS jednotlivců v bleskové hře.


Datum poslední aktualizace : 26.12.2018 Sekce : Soutěže jednotlivců
Memoriál Oldy Hájka 2018 + KPJ v blesku
Jubilejní 50.ročník Memoriálu Oldřicha Hájka v bleskové hře se uskutečnil v Ústí n/O. ve středu 26.prosince 2018 a byl současně i Krajským přeborem PDŠS jednotlivců v bleskové hře.
V turnaji, jehož se zúčastnilo 66 hráčů suverénně zvítězil GM Jan Bernášek z Unichessu Praha (12,5/14) s odstupem před FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta (který se stal přeborníkem PDŠS) a třetím Oldřichem Lorencem z Poličky (který byl současně nejlepším seniorem), nejlepším juniorem se stal Martin Buločkin z Polabin na 5.místě a nejlepší z dívek byla Soňa Leksová z Ústí n/O..
Stručný komentář pořadatelů k proběhlému Memoriálu naleznete ZDE.


Datum poslední aktualizace : 1.10.2018 Sekce : Soutěže jednotlivců
Krajský přebor PDŠS jednotlivců 2018
Ve dnech 27.-30.září 208 se v Poličce uskutečnil Krajský přebor jednotlivců PDŠS pro rok 2018, kterého se zúčastnilo 16 hráčů převážně z východní části našeho kraje.
Vítězem a současně nejlepším juniorem se stal Ondřej Švanda z Poličky před dvojicí favoritů v pořadí FM Marian Sabol z Vysokého Mýta a FM Petr Červený z Poličky, nejlepší ženou i juniorkou byla Veronika Šmajzrová z Ústí n/O. a nejlepším seniorem byl Milan Londin z Hlinska.
Detailní výsledky naleznete na chess-results.com.


Datum poslední aktualizace : 9.9.2018 Sekce : Soutěže jednotlivců
Memoriál arm. generála Ludvíka Krejčího 2018
V sobotu 8.září 2018 uspořádal ŠO TJ Jablonné n/O. ve spolupráci s TJ Sokol Mistrovice 9.ročník Memoriálu arm. generála Ludvíka Krejčího, který byl současně Krajským přeborem PDŠS jednotlivců v rapidu pro rok 2018 a zúčastnilo se ho celkem 76 hráčů.
Vítězem a současně Krajským přeborníkem v kategorii dospělých i juniorů se stal IM Jakub Půlpán z Polabin, druhý skončil FM Marian Sabol z Vysokého Mýta a třetí byl IM Martin Červený z Durasu Brno.
V Krajském přeboru skončil na třetím místě Martin Šmajzr, nejlepší ženou i juniorkou byla Veronika Šmajzrová a nejlepším seniorem se stal IM Zdeněk Beil (všichni Ústí n/O.).


Datum poslední aktualizace : 26.12.2017 Sekce : Soutěže jednotlivců
Memoriál Oldy Hájka 2017 + KPJ v blesku
Tradiční již 49.ročník Memoriálu Oldřicha Hájka v bleskové hře se uskutečnil v Ústí n/O. v úterý 26.prosince 2017 a byl současně i Krajským přeborem PDŠS v bleskové hře.
V turnaji, jehož se zúčastnilo 50 hráčů v čele se dvěmi IM a dvěmi FM, zvítězil IM Pavel Šimáček z Turnova před FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta a FM Alešem Jedličkou z Polabin, nejlepší ženou i juniorkou se stala Adéla Třasáková, nejlepším juniorem byl IM Jakub Půlpán (oba Polabiny) a nejlepším seniorem byl Oldřich Lorenc z Poličky.Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.