achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Kalendář akcí

Datum poslední aktualizace : 11.9.2019 Sekce : Kalendář akcí
Kalendář akcí PDŠS na sezonu 2019/20
Komise mládeže a Sportovně-technická komise PDŠS vytvořily kalendář Pardubického krajského šachového svazu pro sezónu 2019/20, obsahující soutěže družstev ŠSČR i PDŠS, dále soutěže mládeže a další turnaje, které by naše členy mohly zajímat.
Kalendář bude průběžně aktualizován a pokud do něj chcete přidat další vlastní akce, obracejte se na předsedy KM, STK nebo nejlépe přímo na webmastera.


Datum poslední aktualizace : 13.9.2018 Sekce : Kalendář akcí
Kalendář akcí PDŠS na sezonu 2018/19
Komise mládeže a Sportovně-technická komise PDŠS vytvořily kalendář Pardubického krajského šachového svazu pro sezónu 2018/19, obsahující soutěže družstev ŠSČR i PDŠS, dále soutěže mládeže a také řadu turnajů jednotlivců, které by naše členy mohly zajímat.
Kalendář bude průběžně aktualizován a pokud do něj chcete přidat další vlastní akce, obracejte se na předsedy KM, STK nebo nejlépe přímo na webmastera.


Datum poslední aktualizace : 24.9.2017 Sekce : Kalendář akcí
Kalendář akcí PDŠS na sezonu 2017/18
Jako každoročně začátkem sezony vytvořily Komise mládeže a Sportovně-technická komise PDŠS kalendář Pardubického šachového svazu pro sezónu 2017/18, obsahující soutěže družstev ŠSČR i PDŠS, dále soutěže mládeže a také řadu turnajů jednotlivců, které by naše členy mohly zajímat.
Kalendář bude průběžně aktualizován a pokud do něj chcete přidat další vlastní akce, obracejte se na předsedy KM, STK nebo nejlépe přímo na webmastera.Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.