achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Krajský přebor ml. žáků

Datum poslední aktualizace : 16.6.2019 Sekce : Krajský přebor ml. žáků
Mistrovství ČR družstev ml.žáků 2019
Mistrovství ČR družstev ml.žáků 2019 Ve dnech 14.-16.června 2019 se v Třešti konalo Mistrovství ČR družstev ml. žáků, kterého se mezi 28 družstvy zúčastnili i tři zástupce z našeho kraje. Suverénním vítězem se stalo družstvo KŠ Říčany s plným bodovým ziskem a famozním scorem 48,5/54 (!), s nímž drželo krok jen druhé družstvo BŠS Frýdek-Místek A, třetí bylo již s velkým odstupem družstvo Ortex Hradec Králové.
Z našich zástupců bylo nejúspěšnější družstvo 2222 ŠK Polabiny, které obsadilo páté místo, družstva Chotěboře i Lanškrouna skončila až ve druhé polovině tabulky. Dosažené výsledky znamenají, že po řadě let bude mít náš kraj v příštím ročníku jen dva zástupce.


Datum poslední aktualizace : 14.1.2019 Sekce : Krajský přebor ml. žáků
Krajský přebor družstev ml. žáků 2019
V sobotu 12.ledna 2019 uspořádal Krajský přebor družstev mladších žáků stejně jako loni šachový klub 2222 ŠK Polabiny a zúčastnilo se ho opět celkem 12 družstev. A do třetice - stejně jako loni se bojovalo nejen o titul Krajského přeborníka, ale i o postup do Celostátního finale, do něhož si postup mohla vybojovat první tři družstva.
Také letos byli nejvážnější zájemci o postup tři a teorii opět potvrdili - vítězem se stalo družstvo Polabin s plným počtem 21 bodů s tříbodovým odstupem před Chotěboří A a o další tři body zpět si třetí místo zajistili hráči Lanškrouna.


Datum poslední aktualizace : 17.6.2018 Sekce : Krajský přebor ml. žáků
Zlato z Mistrovství ČR družstev ml. žáků 2018 !
Ve dnech 15.-17.června 2018 se ve Varnsdorfu konalo Mistrovství ČR družstev ml. žáků, kterého se zúčastnila i tři družstva z našeho kraje. K favoritům mezi 28 družstvy patřila zejména jediná tři A družstva, která i přes drobná zaváhání předstartovní předpoklady potvrdila a od ostatních se výrazně odpoutala.
K naší radosti zlaté medaile vybojovalo družstvo 2222 ŠK Polabiny A - Blahopřejeme !!!, i když to bylo jen na lepší pomocné hodnocení před Lokomotivou Brno A a o jediný bod před třetí BŠŠ Frýdek-Místek A. Na výborném 8.místě skončilo družstvo Chotěboře, které tak získalo pro kraj třetí postupové místo do příštího ročníku, pro B družstvo Polabin bylo Mistrovství ČR příliš tvrdým oříškem.


Datum poslední aktualizace : 25.2.2018 Sekce : Krajský přebor ml. žáků
Krajský přebor družstev ml. žáků 2018
V sobotu 24.února 2018 uspořádal šachový klub 2222 ŠK Polabiny Krajský přebor družstev mladších žáků, kterého se zúčastnilo celkem 12 družstev. Ve hře byl nejen titul Krajského přeborníka, ale i postup do Celostátního finale, do něhož si postup mohla vybojovat první tři družstva.
Teoreticky byli zájemci o vítězství a postup tři a teorii také potvrdili - vítězem se stalo družstvo Polabiny A pouze na lepší pomocné hodnocení před Chotěboří, o čtyři body zpět zůstalo na třetím místě družstvo Polabiny B. 'Peleton' zaostal za medailisty o plných pět bodů, ale letos byl mimořádně vyrovnaný !Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.