achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

1. liga ml. dorostu

Datum poslední aktualizace : 7.12.2019 Sekce : 1. liga ml. dorostu
1.liga dorostu sk. C - další dvoukolo
V sobotu 7.prosince 2019 pokračovala 1.liga mládeže zápasy pátého a šestého kola, v nichž … si z našich zástupců nejlépe vedly Polabiny B a po zisku všech čtyř bodů jsou se ziskem 15/18 bodů na druhém místě tabulky. Ze tří zbývajících našich zástupců zaznamenala jediné vítězství Chotěboř v utkání s Lanškrounem, což jim k odpoutání z posledních tří míst v tabulce nestačilo.

Datum poslední aktualizace : 7.10.2019 Sekce : 1. liga ml. dorostu
1.liga dorostu sk. C - první čtyřkolo
V sobotu 5. října 2019 zahájila novou sezonu také 1.liga mládeže, v jejíž skupině C má letos náš kraj opět čtyři zástupce.
Po prvních čtyřech kolech mají plný počet 12 bodů obě Královéhradecká družstva - Lipky a Lípa A - Ortex, nejlepší z našich zástupců Polabiny C jsou s 9 body až čtvrtém místě. Zbývající našinci se pohybují až v samém závěru tabulky - Polička se 3 body je devátá, Chotěboř a Lanškroun s nula body tabulku uzavírají.


Datum poslední aktualizace : 14.4.2019 Sekce : 1. liga ml. dorostu
Polabiny B postupují do Extraligy mládeže !!!
V závěrečném čtyřkole 1.ligy družstev mládeže skupiny C, které se hrálo ve dnech 13.-14.dubna 2019 ve Světlé n/S., zdolaly Polabiny B všechny své soupeře vč. favorizované Lokomotivy Brno, s odstupem 5 bodů skončily první a postupují do Extraligy mládeže - Blahopřejeme !!!
V lepším středu tabulky (na 5.místě) skončila Chotěboř, Lanškroun se po letech ocitl těsně nad pásmem sestupu (8.místo), jenom Hlinsko na soutěž nestačilo a z posledního místa ji opouští.


Datum poslední aktualizace : 20.1.2019 Sekce : 1. liga ml. dorostu
1.liga dorostu sk. C - sedmé kolo
V sobotu 19.ledna 2019 se v 1.lize družstev mládeže skupina C hrálo sedmé kolo, v němž se střetly územně nejbližší dvojice.
Z našich zástupců v něm Polabiny B porazily Chotěboř 5:1 a Lanškroun zvítězil nad Hinskem 5,5:0,5, což vyneslo Polabiny B na dělení 1-2.místa (s horším skorem) za Lokomotivu Brno A. Chotěboř i přes prohru bezpečně zůstává v první polovině tabulky, Lanškroun se těsně odpoutal z nebezpečného sestupového pásma a tak jen Hlinsko je stále beznadějně poslední.


Datum poslední aktualizace : 10.12.2018 Sekce : 1. liga ml. dorostu
1.liga dorostu sk. C - další dvoukolo
V sobotu 8.prosince 2018 pokračovala 1.liga mládeže skupina C zápasy pátého a šestého kola. V nich se naši čtyři zástupci střetli navzájem, přičemž Polabiny B a Chotěboř vyhráli obě utkání a Lanškroun s Hlinskem vyšli naprázdno.
Po šesti kolech je v čele Lokomotiva Brno A s 19 body (vč. jedné předehrávky) před Polabinami a Chotěboří, Lanškroun má 4 body a Hlinsko s 1 bodem tabulku uzavírá.


Datum poslední aktualizace : 8.10.2018 Sekce : 1. liga ml. dorostu
1.liga dorostu sk. C - první čtyřkolo
V sobotu 6. října 2018 zahájila novou sezonu v 1.liga mládeže, v jejíž skupině C má náš kraj letos pouze 4 zástupce včetně nováčka z Hlinska.
Po prvních čtyřech kolech má plný počet 12 bodů pouze Lokomotiva Brno A, na druhém místě jsou Polabiny B s 10 body a na třetím místě je se 7 body Chotěboř, Lanškroun se 4 body je až na desátém místě a Hlinsko s 1 bodem tabulku uzavírá.


Datum poslední aktualizace : 23.4.2018 Sekce : 1. liga ml. dorostu
Polička vítězí v 1.lize dorostu sk. C a postupuje do Extraligy dorostu !
V závěrečném čtyřkole 1.ligy družstev mládeže skupiny C, které se hrálo ve dnech 21.-22.dubna 2018 v Poličce, dokázala Polička plně využít domácí prostředí a po vítězství ve všech čtyřech zápasech obsadila konečné první místo v tabulce a jako vítěz skupiny si vybojovala postup do Extraligy dorostu - Blahopřejeme !!!
Polabiny C a Lanškroun potvrdily svou příslušnost k lepšímu středu tabulky umístěním na 4 resp 5 místě, Chotěboř se vysmekla z pásma sestupu a skončila na pěkném 7 místě a jen Polabiny B zůstaly pozadu a umístění až na 11.místě je odsoudilo k sestupu.


Datum poslední aktualizace : 21.1.2018 Sekce : 1. liga ml. dorostu
1.liga dorostu sk. C - sedmé kolo
V sobotu 20.ledna 2018 měla 1.liga dorostu skupina C na pořadu zápasy sedmého kola, v nichž Polabiny C zvítězily nad Polabinami B 3,5:2,5, Lanškroun podlehl Poličce 2:4 a Chotěboř remizovala s ŠŠPM Lipky Hradec Králové 3:3.
Na čele tabulky došlo ke změně, když doposud vedoucí Duras Brno vystřídala dvojice ŠK Lípa - DDM Hradec Králové a Polička, Polabiny C a Lanškroun stále patří k lepšímu středu tabulky, zatímco Chotěboř a zejména Polabiny B mají nakročeno k sestupu.


Datum poslední aktualizace : 26.11.2017 Sekce : 1. liga ml. dorostu
1.liga dorostu sk. C - další dvoukolo
V sobotu 25.listopadu 2017 pokračovala 1.liga dorostu skupina C zápasy pátého a šestého kola, v nichž se našim zástupcům dařilo se střídavými úspěchy.
Do vedení se dostal Duras Brno, v těsném závěsu za ním následují Lípa a Polička, Polabiny C a Lanškroun patří k lepšímu středu, ale Chotěboř a především poslední Polabiny B jsou stále až na sestupových místech.


Datum poslední aktualizace : 9.10.2017 Sekce : 1. liga ml. dorostu
1.liga dorostu sk. C - první čtyřkolo
V sobotu 7. října 2017 zahájila novou sezonu také družstva mládeže v 1.lize dorostu. Ve skupině C má náš kraj opět 5 zástupců, z nichž ligovou premiéru zažívá Chotěboř.
Po prvních čtyřech odehraných kolech je v čele královéhradecké družstvo ŠK Lípa - DDM HK s plným počtem 12 bodů, v těsném závěsu za ním je na třetím místě Polička s 10 body, v lepším středu tabulky jsou Polabiny C a Lanškroun se 7 body, zato Polabiny B a Chotěboř s pouhým jedním bodem tabulku uzavírají.Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.