27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 21.prosince 2019 se v Praze uskutečnilo Mistrovství ČR v bleskové hře pro rok 2019, kterého se zúčastnilo 300 mužů a 47 žen (včetně 15 + 5 z PDŠS). V Mistrovství ČR jednotlivců bezpečně zvítězil GM David Navara se ziskem 14/15 bodů o bod před GM Viktorem Lázničkou (oba 1.Novoborský ŠK), z našich zástupců byl nejúspěšnější GM Miloš Jírovský na 5.místě a medaili za 3.místo v kategorii U18 (celkově 47.místo) získal Martin Buločkin (oba Polabiny). V Mistrovství ČR žen zvítězila WGM Karolina Olšarová z Orlové se ziskem 11/15 bodů jen na lepší pomocné hodnocení před WGM Olgou Sikorovou z Třince, z našich hráček byla nejlepší Lea Rosenbaumová z Polabin na 17.místě.
Otevřené MČR v bleskovém šachu 2019
Organizátor :
Šachový svaz ČR - Czech Chess Federation
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Viktor Novotný
Hlavní
rozhodčí : IA Jiřina Prokopová (337994)
Deputy
Arbiter : IA Zaruba, Petr 351725; FA Soukup, Vaclav 307998
Rozhodčí :
Maly, Marek 344079; Vaculik, Jakub 344109; FA Babicka, Michal 351849;
Volenec, Jakub 367001; Drahotsky, Lubos 353507
Čas na
rozmyšlenou : 3 min + 2 s/tah
Místo :
Kongresové centrum Praha, a.s.
Datum :
2019/12/21
Hlavní město Praha Open
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
GM
Navara David
2688
1. Novoborsky Sk
14
0
147
153,5
2
4
GM
Laznicka Viktor
2560
1. Novoborsky Sk
13
0
145,5
153
3
20
IM
Kraus Tomas
2386
Sk Zikuda Turnov, Z.S.
11,5
0
132,5
139
5
5
GM
Jirovsky Milos
2490
2222 Sk Polabiny, Z.S.
11
0
139,5
147
12
21
GM
Petr Martin
2384
2222 Sk Polabiny, Z.S.
10,5
0
135
141,5
28
43
FM
Sabol Marian
2263
Sk Vysoke Myto
10
0
125
132
47
140
Bulockin Martin
1955
2222 Sk Polabiny, Z.S.
9,5
0
116,5
122
54
106
FM
Ludvik Tomas
2032
2222 Sk Polabiny, Z.S.
9
0
124,5
129,5
62
63
FM
Jedlicka Ales
2209
2222 Sk Polabiny, Z.S.
9
0
119,5
125,5
107
114
Jun Rudolf Jr.
2016
Tj Chs Chotebor
8
0
122,5
129
118
102
Dosedel Jiri
2042
Sk Vysoke Myto
8
0
112,5
118
130
194
CM
Jares Michal
1804
2222 Sk Polabiny, Z.S.
8
0
105
109
140
112
Ptacek Lubos
2018
Sk Vysoke Myto
7,5
0
125,5
130,5
166
129
Kupsa Matej
1981
Tj Lanskroun
7
0
114,5
118
206
83
Gloser David
2106
2222 Sk Polabiny, Z.S.
6,5
0
107
112
209
216
Jirousek Jan
1726
2222 Sk Polabiny, Z.S.
6,5
0
102,5
107,5
227
272
Bouska Jiri
1411
2222 Sk Polabiny, Z.S.
6
0
111
117
284
164
Verdiyan Bagrat
1876
So Kunvaldska A.S. Kunvald
4,5
0
102
107
Achilleas Glass Open
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
5
WGM
Olsarova Karolina
2153
Sk Slavia Orlova
11
0,5
131,5
138
2
1
WGM
Sikorova Olga
2257
Tz Trinec
11
0,5
131
139
3
7
WIM
Petrova Kristyna
2139
Sk Line
10,5
1,5
131
138
17
21
Rosenbaumova Lea
1845
2222 Sk Polabiny, Z.S.
8
0
118,5
120
24
42
Sulcova Tereza
Radmila
1274
2222 Sk Polabiny, Z.S.
8
0
104,5
111
25
30
Sabolova Gabriela
1757
Sk Vysoke Myto
8
0
97,5
102,5
39
41
Kralova Gabriela
1340
2222 Sk Polabiny, Z.S.
7
0
89
90,5
40
22
Sabolova Kristyna
1819
Sk Vysoke Myto
6,5
0,5
90,5
92
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .