27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V posledním jedenáctém kole 2.ligy skupiny D všechny nejvíce zajímal zápas Chrudimi s Dalešicemi, jehož vítěz si mohl zajistit setrvání v soutěži i pro další sezonu. Zápas však skončil remizou 4:4 a ... sestupují obě družstva !! Další výsledky: Lokomotiva Brno - Náměšť n/O. 4:4, Ořechov - Kolín 3,5:4,5, Vysoké Mýto - Moravská Slavia B 2,5:5,5, Chotěboř - Rapid Pardubice 5,5:2,5, Polička - Kutná Hora 4,5:3,5 Ani v posledním kole neztratila Moravská Slavia Brno B ani bod a zvítězila s plným počtem 33 bodů a neuvěřitelným náskokem 13 bodů před druhou Chotěboří - Blahopřejeme !!! K již dříve sestupující Náměšti n/O. se po vzájemné a jistě nechtěné remize přidaly Dalešice a Chrudim , které se se soutěží rovněž loučí.
2. LIGA 2018/2019 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 11.
KOLA HRANÉHO 31. 03. 2019
TJ ŠO Chrudim –
Caissa Pivovar Dalešice
Lokomotiva Brno – TJ Náměšť n/Oslavou
Rozhodčí: Krys
Jaromír
Rozhodčí: Fryda Dominik
1.
Jedlička A.
H
2238
0:1
Buchníček P.
H
2303
1.
Šklíba M.
2310
1/2
Kratochvíl V.
2220
2.
Bujnoch R.
H
2186
1/2
Sedláček O.
H
2214
2.
Dvořák A.
2144
0:1
Walek P.
H
2221
3.
Němec P.
2194
1:0
Fišar J.
H
2113
3.
Kulovaná E.
H
2204
1/2
Mičulka P.
2041
4.
Trhal T.
2084
1:0
Tesař J.
2035
4.
Kratochvíl K.
2149
1/2
Mičulka D.
2057
5.
Hlaváček R.
2117
1:0
Lampíř T.
2057
5.
Veselý J.
1976
0:1
Mrazík T.
H
1975
6.
Malivánek J.
2050
1/2
Svíženský L.
1970
6.
Wünsch R.
1825
1:0
Richterová J.
1755
7.
Kokeš B.
1997
0:1
Ciešlak L.
1860
7.
Straka V.
1994
1:0
Krumlová Z.
1623
8.
Novotný O.
H
1933
0:1
Zelený T.
1949
8.
Kureš M.
1917
1/2
Richter R.
H
1423
4 : 4
4 : 4
TJ CHS Chotěboř
– ŠK Rapid Pardubice
OREL Ořechov – Sokol Kolín
Rozhodčí:
Veselý Tomáš
Rozhodčí: Kubát Pavel
1.
Říha V.
H
2219
1/2
Prandstetter E.
2224
1.
Jacko V.
C
2323
1/2
Jirovský P.
2329
2.
Tůma J.
2269
0:1
Ludvík T.
H
2172
2.
Kantorík M.
C
2206
1/2
Hora M.
H
2126
3.
Veselý V.
H
2075
1:0
Hlavnička J.
2109
3.
Lakatoš T.
2137
1/2
Brezmen P.
2102
4.
Vala F.
H
2181
1/2
Sýkora J.
2049
4.
Nový M.
2154
1/2
Beneš P.
2093
5.
Ondráček O.
2120
1:0
Veselý T.
2047
5.
Moulis M.
2086
1/2
Souček M.
1963
6.
Jun R.
2033
1:0
Seidl Z.
1868
6.
Páral S.
1999
1/2
Tesař P.
H
2012
7.
Tůma J.
2046
1:0
Joukl M.
1531
7.
Messerschmidt S
2018
1/2
Hála V.
2026
8.
Hospodka J.
1927
1/2
Fiala J.
1614
8.
Kubát P.
1992
0:1
Kronowetter B.
H
2041
5,5 : 2,5
3,5 : 4,5
TJ Štefanydes
Polička – TJ Sparta Kutná Hora
ŠK Vysoké Mýto – Moravská Slavia Brno B
Rozhodčí:
Schaffer David
Rozhodčí: Sabol Marian
1.
Červený P.
2333
1:0
Seidl Š.
H
2160
1.
Sabol M.
2277
0:1
Vymazal B.
2367
2.
Švanda O.
2298
1/2
Polák B.
2163
2.
Grundman V.
H
2028
0:1
Holemář D.
2309
3.
Krátký J.
H
2058
0:1
Daneš J.
2235
3.
Kosek M.
2145
1/2
Skácelík P.
2175
4.
Kastner O.
H
2056
1:0
Keller D.
2139
4.
Kosek J.
2069
1:0
Tikovský A.
2186
5.
Lorenc O.
2090
1/2
Černovský J.
2085
5.
Doseděl J.
2051
0:1
Věchet S.
2104
6.
Houška B.
2013
1/2
Vrkota M.
2043
6.
Kučera J.
1909
1/2
Kredl K.
2104
7.
Komárková M.
1999
1/2
Štolba M.
2036
7.
Lipavský D.
1941
1/2
Zpěváková J.
H
2093
8.
Pavlíček L.
2003
1/2
Skála J.
1893
8.
Ptáček M.
1749
0:1
Vávra M.
1988
4,5 : 3,5
2,5 : 5,5
TABULKA PO 11. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Moravská Slavia
Brno B
11
11
0
0
33
63
:
25
46
2.
TJ CHS Chotěboř
11
6
2
3
20
48
:
40
26
3.
ŠK Vysoké Mýto
11
5
3
3
18
44,5
:
43,5
25
4.
TJ Sparta Kutná
Hora
11
5
2
4
17
47,5
:
40,5
21
5.
TJ Štefanydes
Polička
11
5
2
4
17
44
:
44
21
6.
Lokomotiva Brno
11
4
2
5
14
42
:
46
21
7.
ŠK Rapid
Pardubice
11
4
1
6
13
44,5
:
43,5
25
8.
OREL Ořechov
11
4
1
6
13
43,5
:
44,5
25
9.
Sokol Kolín
11
4
1
6
13
40,5
:
47,5
17
10.
TJ ŠO Chrudim
11
3
3
5
12
40
:
48
18
11.
Caissa Pivovar
Dalešice
11
3
2
6
11
39,5
:
48,5
22
12.
TJ Náměšť
n/Oslavou
11
2
1
8
7
31
:
57
17
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .