27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole 1.ligy družstev skupina východ hostily Polabiny C družstvo TJ Ostrava a ani v domácím prostředí na něj nestačily a podlehly mu těsně 3,5:4,5. Další výsledky: BŠŠ Frýdek-Místek B - Gordic Jihlava 3,5:4,5, Jezdci Jundrov Brno - Rychnov n/Kn. 3:5, Orlová - Staré Město 6:2, Kroměříž - Litovel 5:3, Třinec - Hošťálková 5,5:2,5 Tři kola před koncem není na čele tabulky nic nového - první je stále Kroměříž před Orlovou, a totéž platí i pro konec tabulky - Litovel je už prakticky prvním sestupujícím a s největší pravděpodobností ji do 2.ligy doprovodí i Jezdci Jundrov a Polabiny C.
1. liga V 18/19
Kolo
8 na 17.02.2019 k 10:00
8.1
12
Jezdci Jundrov
3,0 - 5,0
10
Panda Rychnov n. K.
1
FM
Buchníček Petr
2313
0 : 1
IM
Sabuk Piotr
2386
2
IM
Pisk Petr
2330
½ :
½
Kožúšek Daniel
2347
3
Fiala Václav
2318
0 : 1
FM
Goluch Piotr
2265
4
WIM
Novosadová
Kristýna
2232
½ :
½
Fiedorek Michal
2072
5
Pakosta Miroslav
2174
1 : 0
WFM
Marečková
Martina
2124
6
Musil Jiří
2187
0 : 1
Machlowski
Slawomir
2104
7
Skácelík Petr
2182
½ :
½
FM
Kačírek Petr
2267
8
Bednář Jakub
2188
½ :
½
Horák Jan
2086
8.2
11
BŠŠ Frýdek-Místek
"B"
3,5 - 4,5
9
ŠK Gordic
1
IM
Jasný Stanislav
2361
½ :
½
GM
Hába Petr
2446
2
IM
Vesselovsky
Serguei
2339
½ :
½
FM
Kratochvíl Josef
2274
3
FM
Rabatin Jakub
2318
1 : 0
FM
Karásek Lukáš
2281
4
Kubík Michael
2264
0 : 1
FM
Píza Vlastimil
2222
5
Tauš Martin
2119
½ :
½
Seidl Štěpán
2158
6
Miča Marek
2248
0 : 1
Žigo Viktor
2262
7
Gnojek Petr
2114
1 : 0
Brychta David
2131
8
Vantuch Lucian
1942
0 : 1
Kratochvíl Karel
2162
8.3
1
TŽ Třinec
5,5 - 2,5
8
Šachy Hošťálková
1
IM
Langner Ladislav
2391
0 : 1
IM
Ponížil Cyril
2503
2
FM
Walek Milan
2298
½ :
½
Pala Vladimír
2227
3
WGM
Sikorová Olga
2269
½ :
½
Krejča Jakub
2142
4
Sikora Jan
2162
1 : 0
Malčánek Jan
2098
5
Kocián Karel
2127
½ :
½
Šenkýř Martin
2111
6
Fargač Martin
2246
1 : 0
Krmela Aleš
2079
7
Pilch Roman
2158
1 : 0
Plšek Pavel
1936
8
Cupek Martin
2061
+ : -
-
8.4
2
SK Slavia Orlová
6,0 - 2,0
7
ŠK Staré Město
1
FM
Mrázek Lumír
2365
1 : 0
Skalský Alexandr
2102
2
IM
Neděla Vlastimil
2320
1 : 0
Húsek Martin
2184
3
WGM
Olšarová
Karolína
2265
½ :
½
IM
Sosna Jan
2341
4
Tomaszewski
Kacper
2311
1 : 0
Zpěváková Jana
2076
5
FM
Zabystrzan Pavel
2232
½ :
½
Bažant st. Petr
2242
6
Lojek Marek
2202
1 : 0
Horsák Jan
2052
7
Kuboš Rostislav
2172
½ :
½
Babula Vlastimil
2008
8
Kostka Vít
2143
½ :
½
Macháček Lukáš
1665
8.5
3
2222 ŠK Polabiny
"C"
3,5 - 4,5
6
TJ Ostrava
1
Vařejčko Josef
2229
1 : 0
FM
Caletka Radomír
2304
2
FM
Jirásek Pavel
2269
½ :
½
IM
Klíma Lukáš
2339
3
Ludvík Tomáš
2124
½ :
½
FM
Malík Jan
2300
4
Černý David
2110
0 : 1
IM
Michenka Jozef
2273
5
Půlpán Matěj
2072
½ :
½
Mrva Marek
2103
6
Gloser David
2160
1 : 0
Šplíchal
Stanislav
2158
7
FM
Mojžíš Jaroslav
2104
0 : 1
Hladík Oto
2136
8
Kourek Josef
2111
0 : 1
Neuschl Zdeněk
2113
8.6
4
Slavia Kroměříž
5,0 - 3,0
5
TJ Tatran Litovel
1
IM
Malinovský Karel
2459
1 : 0
FM
Bělunek Vladimír
2211
2
IM
Lanč Alois
2286
½ :
½
Vaněk Ladislav
2263
3
Dvořák Martin
2163
1 : 0
Pán Vladimír
2034
4
IM
Pastirčák Milan
2282
½ :
½
CM
Strašil Pavel
2038
5
FM
Mudrák Josef
2263
½ :
½
Mohapl Petr
2046
6
Kapusta Petr
2184
½ :
½
Krejčí st. Jan
2100
7
FM
Karlík Vladimír
2142
½ :
½
Neoral Antonín
2115
8
FM
Cagašík Tomáš
2167
½ :
½
Gerych Jan
2004
Tabulka po
8.kole
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
4
Slavia Kroměříž
8
7
1
0
22
42,5
14
2
2
SK Slavia Orlová
8
6
2
0
20
40
11
3
9
ŠK Gordic
8
5
2
1
17
35,5
10,5
4
7
ŠK Staré Město
8
5
1
2
16
36,5
12
5
1
TŽ Třinec
8
4
2
2
14
36
11
6
11
BŠŠ
Frýdek-Místek "B"
8
3
1
4
10
31
7
7
6
TJ Ostrava
8
3
1
4
10
29
7,5
8
10
Panda Rychnov n.
K.
8
3
1
4
10
28,5
8
9
8
Šachy Hošťálková
8
2
1
5
7
27,5
8
10
3
2222 ŠK Polabiny
"C"
8
0
4
4
4
26,5
6,5
11
12
Jezdci Jundrov
8
1
1
6
4
26
6,5
12
5
TJ Tatran
Litovel
8
0
1
7
1
25
4,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .