27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V jedenáctém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny E - Polabiny D 2:6, Zaječice - Žamberk 7:1, Bohemiam Pardubice - Litomyšl 5:3, Hlinsko - Ústí n/O. B 5,5:2,5, Chrudim - Lanškroun 4:4, Vysoké Mýto B - Ústí n/O. A 3,5:4,5 Vítězem se již dvě kola před koncem stala Chrudim , do Krajského přeboru 2.třídy sestupují poslední Polabiny E .
KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS
VÝSLEDKY 11.
KOLA HRANÉHO 15. 04. 2018
ŠO Hlinsko – ŠK
Ústí nad Orlicí B
ŠK Bohemia Pardubice – ŠK při DDM Litomyšl
Rozhodčí:
Holásek Vojtěch
Rozhodčí: Horáček Michal
1.
Říha V.
2141
1:0
Mareš P.
1914
1.
Horáček M.
2147
0:1
Pekař V.
2152
2.
Baudyš O.
2154
0:1
Poslušný M.
1952
2.
Kastner O.
2045
1:0
Nešpor J.
H
1992
3.
Hanus M.
1980
1/2
Kapoun V.
1846
3.
Nadrchal T.
H
2063
1:0
Doseděl J.
H
2103
4.
Roušar Z.
1909
1:0
Holásek V.
1861
4.
Houška B.
H
2008
1:0
Zeman M.
1951
5.
Jun R.
H
1939
1:0
Píše J.
1736
5.
Vodička P.
2000
+:-
Jirsa L.
2031
6.
Novotný O.
1841
1:0
Kylar P.
1727
6.
Kuzmin S.
1931
1/2
Zeman L.
1796
7.
Zámečník J.
1835
0:1
Šmajzrová V.
H
1734
7.
Bartoš K.
H
1814
1/2
Šváb J.
1896
8.
Šťulík J.
1782
1:0
Švec J.
1442
8.
Šindler J.
1575
0:1
Sauer P.
1000
5.5 : 2.5
5 : 3
Sokol Zaječice
– SK+Sokol Žamberk
2222 ŠK Polabiny E – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Hájek
Jaroslav
Rozhodčí: Kvapil Pavel
1.
Jirásek P.
H
2300
1/2
Dungl P.
1861
1.
Korol J.
2041
1/2
Ludvík T.
2057
2.
Vařejčko J.
2228
1:0
Kalous T.
1848
2.
Kourek J.
2069
1/2
Sýkora J.
H
2055
3.
Fiedler B.
H
2106
1:0
Brdíček D.
1818
3.
Bělohlav J.
1911
0:1
Řezníček D.
2063
4.
Hájek J.
2058
1:0
Mazura M.
1877
4.
Škroch M.
1879
0:1
Trojan L.
2009
5.
Hájek L.
2017
1/2
Kacálek K.
1795
5.
Kvapil P.
1476
0:1
Just P.
1978
6.
Jelínek M.
1949
1:0
Ježek J.
H
1746
6.
Krejčí J.
1548
0:1
Melichar V.
1935
7.
Hájek J.
1929
1:0
Bouchal L.
H
1747
7.
Frgalová H.
1600
0:1
Gregor J.
1757
8.
Konrád F.
1819
1:0
Dvořák E.
H
1653
8.
Brázda V.
1494
+:-
0
0
7 : 1
2 : 6
TJ ŠO Chrudim –
TJ Lanškroun
ŠK Vysoké Mýto B – ŠK Ústí nad Orlicí A
Rozhodčí: Krys
Jaromír
Rozhodčí: Kosek Jiří
1.
Trhal T.
H
2082
0:1
Bernášek J.
H
2476
1.
Sabol M.
V
2301
1:0
Šmajzr M.
H
2157
2.
Malivánek J.
2053
0:1
Pokorný T.
2192
2.
Kosek M.
2103
1/2
Holásek P.
2077
3.
Hlaváček R.
2126
1:0
Krátký J.
2066
3.
Kosek J.
V
2109
1/2
Grundman V.
2010
4.
Krys J.
2028
1:0
Solil R.
2003
4.
Ptáček L.
V
2074
0:1
Netušil J.
1978
5.
Kokeš B.
2023
1:0
Grepl P.
H
1916
5.
Kučera J.
1921
1/2
Kalousek V.
2034
6.
Linhart Z.
1953
1/2
Meleško A.
H
1894
6.
Podgorný R.
1698
1/2
Volf J.
1962
7.
Bartoš M.
1716
1/2
Švub J.
1897
7.
Marinov P.
1722
0:1
Šimek Z.
1946
8.
Honek J.
H
1812
0:1
Kupsa M.
1824
8.
Ptáček M.
1748
1/2
Čech M.
1694
4 : 4
3.5 : 4.5
TABULKA PO 11. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ ŠO Chrudim
11
9
2
0
29
52.5
:
35.5
29
2.
2222 ŠK Polabiny
D
11
7
2
2
23
55
:
33
36
3.
ŠK Ústí nad
Orlicí A
11
7
1
3
22
51.5
:
36.5
31
4.
Sokol Zaječice
11
5
3
3
18
49
:
39
34
5.
ŠK Vysoké Mýto B
11
5
2
4
17
47.5
:
40.5
29
6.
ŠO Hlinsko
11
4
4
3
16
46
:
42
34
7.
ŠK Bohemia
Pardubice
11
5
1
5
16
42
:
46
26
8.
TJ Lanškroun
11
4
2
5
14
47
:
41
33
9.
SK+Sokol Žamberk
11
4
1
6
13
38
:
50
19
10.
ŠK při DDM
Litomyšl
11
2
3
6
9
40.5
:
47.5
23
11.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
11
2
0
9
6
29
:
59
17
12.
2222 ŠK Polabiny
E
11
1
1
9
4
30
:
58
14
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .