27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve třetím kole 2.lidy skupiny D došlo k měření sil mezi Rapidem Pardubice a Vysokým Mýtem, které při takřka komletních sestavách obou týmů skončilo vítězstvím domácích v poměru 5,5:2,5 a dařilo se i Chotěboři, která si z duelu s Lokomotivou přivezla z Brna celé tři body za vítězství 5,5:2,5. Zbývající našinci už vyšli naprázdno - Polička prohrála v Náměšti n/O. těsně 4,5:3,5 a Chrudim podlehla doma Ořechovu 5,5:2,5. Další výsledky: Kolín - Moravská Slavia Brno B 2:6, Kutná Hora - Dalešice 5:3 Tčři kola před koncem je již rozhodnuto o vítězi a postupujícím do 1.ligy - stalo se jím družstvo Moravská Slavia Brno B s plným ziskem 24 bodů z 8 kol, které již nemůže být dostiženo. Zato na konci tabulky začíná být dusno - Chjrudim sice vykřesala jiskřičku naděje na záchranu, ale stále zůstává poslední, sestup včak hrozí nejen předposlední Náměšti n/O., ale i Lokomotivě Brno a Dalšicím, a klidný nemůže být ani Kolín.
2.
LIGA 2018/2019 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 3.
KOLA HRANÉHO 18. 11. 2018
TJ Sparta Kutná
Hora – Caissa Pivovar Dalešice
Sokol Kolín – Moravská Slavia Brno B
Rozhodčí:
Vokolek Jaroslav
Rozhodčí: Hons Petr
1.
Seidl Š.
H
2185
0:1
Růžička J.
H
2161
1.
Jirovský P.
2339
0:1
Kočiščák J.
H
2486
2.
Polák B.
2170
1/2
Tesař J.
2033
2.
Hora M.
H
2179
0:1
Vymazal B.
2330
3.
Daneš J.
2246
1/2
Mouryc T.
H
1949
3.
Beneš P.
2092
1/2
Nepomucký O.
2190
4.
Keller D.
2133
1:0
Svíženský L.
1937
4.
Tesař P.
H
2041
0:1
Skácelík P.
2181
5.
Černovský J.
2108
1:0
Bradáč R.
1999
5.
Michálek F.
2034
0:1
Tikovský A.
2180
6.
Vinklárek O.
2075
1:0
Košut T.
1867
6.
Hála V.
2044
0:1
Věchet S.
2111
7.
Vrkota M.
2075
0:1
Zelený T.
1833
7.
Kronowetter B.
H
1993
1:0
Zpěváková J.
H
2056
8.
Štolba M.
2037
1:0
Štork R.
1770
8.
Stehlík J.
1962
1/2
Vávra M.
1986
5 : 3
2 : 6
ŠK Rapid
Pardubice – ŠK Vysoké Mýto
TJ Náměšť n/Oslavou – TJ Štefanydes Polička
Rozhodčí: Veselý
Tomáš
Rozhodčí: Mičulka Petr
1.
Prandstetter E.
2221
1/2
Sabol M.
2295
1.
Kratochvíl V.
2236
1/2
Červený P.
2327
2.
Smutný J.
H
2193
1/2
Ptáček L.
2054
2.
Dittrich P.
2242
0:1
Švanda O.
2155
3.
Ludvík T.
H
2158
1:0
Grundman V.
H
2005
3.
Mejzlík V.
2164
1:0
Komárek D.
2141
4.
Holásek P.
H
2095
1:0
Kosek M.
2121
4.
Mičulka P.
2049
1:0
Kastner O.
H
2034
5.
Hlavnička J.
2138
1/2
Kosek J.
2067
5.
Mičulka D.
2042
1:0
Lorenc O.
2081
6.
Sýkora J.
2058
1/2
Doseděl J.
2072
6.
Mrazík T.
H
1950
0:1
Houška B.
2011
7.
Vávra R.
2026
1:0
Daněk P.
H
1902
7.
Richterová J.
1769
1:0
Komárková M.
2019
8.
Veselý T.
2076
1/2
Lipavský D.
1943
8.
Halbrštat P.
H
1568
0:1
Švanda A.
1990
5,5 : 2,5
4,5 : 3,5
TJ ŠO Chrudim –
OREL Ořechov
Lokomotiva Brno – TJ CHS Chotěboř
Rozhodčí: Němec
Pavel
Rozhodčí: Zámečník Ondřej
1.
Jedlička A.
H
2213
0:1
Pacher M.
C
2457
1.
Šklíba M.
2309
1:0
Říha V.
H
2174
2.
Bujnoch R.
H
2213
0:1
Maník M.
C
2405
2.
Nehyba M.
H
2065
0:1
Tůma J.
2298
3.
Němec P.
2221
1:0
Jacko V.
C
2324
3.
Kulovaná E.
H
2181
1/2
Veselý V.
H
2055
4.
Trhal T.
2078
1/2
Nový M.
2182
4.
Žák P.
H
2049
1/2
Vala F.
H
2189
5.
Hlaváček R.
2134
0:1
Moulis M.
2062
5.
Veselý J.
1988
0:1
Ondráček O.
2117
6.
Malivánek J.
2045
1/2
Kubíček P.
1972
6.
Marko D.
2036
0:1
Jun R.
1880
7.
Řezníček J.
2152
1/2
Messerschmidt S
2002
7.
Straka V.
1979
1/2
Tůma J.
2034
8.
Novotný O.
H
1961
0:1
Kubát P.
2003
8.
Kureš M.
1878
0:1
Hospodka J.
1953
2,5 : 5,5
2,5 : 5,5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Moravská Slavia
Brno B
3
3
0
0
9
18
:
6
14
2.
TJ CHS Chotěboř
3
2
1
0
7
14,5
:
9,5
9
3.
ŠK Rapid
Pardubice
3
2
0
1
6
15
:
9
10
4.
OREL Ořechov
3
2
0
1
6
14
:
10
11
5.
TJ Štefanydes
Polička
3
2
0
1
6
12,5
:
11,5
7
6.
TJ Sparta Kutná
Hora
3
1
1
1
4
11,5
:
12,5
5
7.
Lokomotiva Brno
3
1
0
2
3
12
:
12
6
8.
TJ Náměšť
n/Oslavou
3
1
0
2
3
9
:
15
6
9.
Caissa Pivovar
Dalešice
3
1
0
2
3
9
:
15
5
10.
ŠK Vysoké Mýto
3
0
2
1
2
10,5
:
13,5
4
11.
Sokol Kolín
3
0
1
2
1
9,5
:
14,5
4
12.
TJ ŠO Chrudim
3
0
1
2
1
8,5
:
15,5
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .