27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve třetím kole 1.ligy západ přivítaly Polabiny B na domácí půdě Neratovice B a neukázaly se být příliš gentlemanským hostitelem - zvítězily přesvědčivě poměrem 6,5:1,5, když ztratily jen tři remizy. Další výsledky: České Budějovice - Vyšehrad Praha 3,5:4,5, Bartoš Unichess - Bohemians Praha 5:3, Hradec Králové - Dopravní podnik Praha 2:6, Neratovice A - Lysá n/L. C 6,5:1,5, OAZA Praha - Pankrác Praha 2,5:5,5 Po třech kolech jsou v čele dva týmy s plným počtem devíti bodů, přičemž vedoucí Neratovice A mají lepší skore než druhý Bartoš Unichess.
1. LIGA 2017/2018 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 3.
KOLA HRANÉHO 26. 11. 2017
QCC České
Budějovice – ŠK Sokol Vyšehrad
2222 ŠK Polabiny B – TJ Neratovice B
Rozhodčí:
Durchan Milan
Rozhodčí: Bielavský Jiří
1.
Vokáč M.
2394
1/2
Londýn R.
2421
1.
Votava J.
V
2519
1:0
Rubeš J.
H
2303
2.
Miesbauer J.
H
2272
0:1
Vichnar D.
2438
2.
Půlpán J.
V
2401
1/2
Voloshin L.
2362
3.
Novotný M.
H
2265
0:1
Vlasák L.
H
2351
3.
Červený M.
H
2387
1:0
Studnička T.
H
2316
4.
Vybíral Z.
2222
1:0
Juřek J.
2265
4.
Vrána J.
2299
1:0
Čáp A.
H
2239
5.
Borkovec M.
H
2212
1/2
Netušil M.
2236
5.
Jedlička A.
2198
1/2
Gregor J.
2207
6.
Richtrová E.
2217
0:1
Rut V.
2137
6.
Buločkin M.
2176
1/2
Fajman P.
2225
7.
Tupý M.
2256
1/2
Vodička V.
2089
7.
Černý D.
2111
1:0
Bargel M.
2178
8.
Nídl P.
2164
1:0
Lacina F.
2010
8.
Bujnoch R.
2217
1:0
Drábek V.
2138
3.5 : 4.5
6.5 : 1.5
Bartoš Unichess
– TJ Bohemians Praha
TJ Slavia Hradec Králové – ŠK Dopravní podnik
Praha
Rozhodčí:
Soukup Václav
Rozhodčí: John Jiří
1.
Michalík P.
V
2549
1:0
Jirka J.
2424
1.
Petr M.
H
2497
1/2
Neuman P.
2449
2.
Černoušek L.
V
2450
1:0
Tričkov V.
2314
2.
Čech P.
H
2371
1/2
Sergeev V.
C
2406
3.
Šimek P.
2377
0:1
Petr J.
2328
3.
Nun J.
2304
0:1
Frolov A.
C
2411
4.
Kovář V.
2266
0:1
Svatoš J.
H
2260
4.
Havlíková K.
H
2282
0:1
Plischki S.
C
2395
5.
Řehořek M.
2263
1/2
Šmíd M.
2254
5.
Pokorný Z.
2237
1/2
Burdalev K.
2360
6.
Kuba J.
2257
1:0
Dubanský B.
2240
6.
Šafařík J.
2196
0:1
Jurásek M.
2291
7.
Šlampa J.
2197
1:0
Znamenáček K.
2233
7.
Jezbera J.
2100
0:1
Přibyl M.
2326
8.
Bartoš J.
2227
1/2
Folk P.
H
2162
8.
Šolc F.
1999
1/2
Adámek Z.
2212
5 : 3
2 : 6
TJ Neratovice A
– ŠK JOLY Lysá nad Labem C
SK OAZA Praha – TJ Pankrác
Rozhodčí: Jakuš
Lubomír
Rozhodčí: Veselský Jan
1.
Rašík V.
H
2466
1/2
Priehoda V.
V
2360
1.
Svoboda V.
H
2424
0:1
Jirovský M.
H
2446
2.
Hinks-Edwards T.
2361
1:0
Špaček P.
V
2378
2.
Straka V.
H
2337
1:0
Svoboda S.
H
2419
3.
Orság M.
2344
1:0
Jüptner J.
2271
3.
Hollan M.
2163
0:1
Polášek J.
2331
4.
Schula M.
2315
1/2
Kolář P.
2189
4.
Jelínek M.
2164
1/2
Doležal R.
2380
5.
Forman Š.
2264
1:0
Munk P.
2142
5.
Výprachtický D.
2249
1/2
Soural J.
2189
6.
Olšarová K.
H
2293
1:0
Husárik B.
2108
6.
Oreský J.
2201
1/2
Istoňa M.
C
2240
7.
Purnoch J.
2173
1/2
Postupa P.
1968
7.
Vedral O.
2187
0:1
Matras O.
2280
8.
Šťastný J.
H
2224
1:0
Fencl P.
2061
8.
Kořenová M.
2169
0:1
Postupa P.
2234
6.5 : 1.5
2.5 : 5.5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Neratovice A
3
3
0
0
9
17.5
:
6.5
12
2.
Bartoš Unichess
3
3
0
0
9
15
:
9
11
3.
ŠK Sokol
Vyšehrad
3
2
0
1
6
12.5
:
11.5
8
4.
TJ Slavia Hradec
Králové
3
2
0
1
6
12.5
:
11.5
6
5.
2222 ŠK Polabiny
B
3
1
2
0
5
14.5
:
9.5
9
6.
ŠK Dopravní
podnik Praha
3
1
1
1
4
13
:
11
8
7.
TJ Bohemians
Praha
3
1
1
1
4
12
:
12
7
8.
TJ Pankrác
3
1
0
2
3
12
:
12
5
9.
QCC České
Budějovice
3
1
0
2
3
11
:
13
6
10.
SK OAZA Praha
3
1
0
2
3
9
:
15
5
11.
TJ Neratovice B
3
0
0
3
0
8
:
16
3
12.
ŠK JOLY Lysá nad
Labem C
3
0
0
3
0
7
:
17
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .