27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 7.-8.září 2019 se v Třešti hrálo Mistrovství ČR mládeže v rapidu, kterého se ve třech chlapeckých a třech dívčích kategoriích zúčastnilo celkem 201 hráčů (+55 v doprovodném Openu) včetně 14 (+3 v Openu) našich zástupců. A dařilo se zejména našim dívkám, které doslovně ovládly kategorii do 14 let ! Prvenství a zlato získala Tereza Radmila Šulcová se ziskem 8,5/9 bodu (!), třetí místo a bronz si vybojovala Adéla Třasáková (obě Polabiny) - Blahopřejeme !!! a na pátém místě skončila Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře. V chlapeckých kategoriích už nikdo z našich zástupců na medaile nedosáhl. V desítce nejlepších skončili jen Rudolf Jun z Chotěboře (9.místo v H14), Karel Brožka (4.místo v H12) a Vojtěch Starý (7.místo v H10) - oba Polabiny.
Mistrovství České republiky mládeže v
rapid šachu 2019
Organizátor :
ŠK Spartak Ústí nad Labem
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Michal Mach, tel. 732 636 825, machmichal@seznam.cz
Hlavní
rozhodčí : Josef Lácha (IA)
Rozhodčí :
Martin Šmajzr (FA), Roman Burda (R2), Magdaléna Kratochvílová (R2), Vít
Doležal (R2), Michal Mach (R3), Michal Sliva (R2)
Čas na
rozmyšlenou : 20 min + 5 s na tah
Místo :
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť, K Valše 1251/38, 589
01
Datum od :
2019/09/07 Datum do 2019/09/08
Kategorie H14
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Frank Adam
2371
Beskydská šachová škola z.s.
7
1
48
52,5
2
11
Mach Petr
1911
Unichess
7
1
46,5
49,5
3
3
Vojta Jakub
2086
TJ Spartak Vlašim
7
1
44,5
49
9
2
Jun Rudolf
2209
TJ CHS Chotěboř
5,5
0
46
49,5
15
7
CM
Jareš Michal
1961
2222 ŠK Polabiny, z.s.
5
0
46
50,5
Kategorie H12
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Paseka Matyáš
2119
Beskydská šachová škola z.s.
7
1
48,5
51,5
2
8
Souček Jan
1778
Šachy Štěpán
7
1
45,5
49,5
3
11
Pražák Daniel
1681
Šachová akademie VŠTE, z.s.
7
1
45,5
49
4
3
Brožka Karel
1971
2222 ŠK Polabiny, z.s.
6,5
1
44,5
47,5
36
20
Nešpůrek Jakub
1554
Šachový spolek Železné hory
3
0
30
32
38
40
Jun Robert
1353
TJ CHS Chotěboř
3
0
29
30,5
Kategorie H10
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Zelba Lukáš
1656
Šachový klub Lípa, z.s.
7,5
0
46,5
50,5
2
10
Jaššo Matěj
1553
Lokomotiva Krnov
7
0
45,5
48,5
3
14
Delgerdalai
Bayarjavkhlan
1491
ŠK Staré Město
6,5
0
46
49,5
7
16
Starý Vojtěch
1460
2222 ŠK Polabiny, z.s.
6
0
45,5
47,5
11
5
Bouška Jiří
1588
2222 ŠK Polabiny, z.s.
5,5
0
40,5
44
27
23
Jun Rostislav
1398
TJ CHS Chotěboř
4
0
36
38
Kategorie D14
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
9
Šulcová Tereza
Radmila
1580
2222 ŠK Polabiny, z.s.
8,5
0
44,5
47,5
2
5
Voříšková Anna
1591
ŠŠPM Lipky HK
6,5
1
46
49,5
3
2
Třasáková Adéla
1656
2222 ŠK Polabiny, z.s.
6,5
0
46,5
50,5
5
6
Pejřimovská Viola
Ruby
1585
TJ CHS Chotěboř
5,5
1
40
43,5
Kategorie D12
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
Zelbová Lada
1521
Šachový klub Lípa, z.s.
8
0
44,5
48,5
2
1
Havelková Beáta
1541
QCC České Budějovice
7
0
43,5
47,5
3
16
Vavřínková Marie
1319
Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
6,5
0
42
45,5
20
20
Kalousová Eva
1200
TJ Lanškroun
3
0
33
34,5
25
12
Bártová Leona
1342
TJ Slovan Moravská Třebová
0
0
26
27
Kategorie D10
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
Horková Tereza
1289
Beskydská šachová škola z.s.
8
0
45,5
47
2
2
Buchtová Viktorie
1325
Beskydská šachová škola z.s.
7
1
43,5
46,5
3
4
Bartečková Valérie
1282
Beskydská šachová škola z.s.
7
0
43,5
46,5
25
16
Večeřová Hana
1141
TJ Lanškroun
1,5
1
33,5
35
Open
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
4
Hosnedl Matyáš
1852
Šachová akademie VŠTE, z.s.
8
1
47
51
2
1
Bělaška Přemysl
2232
TJ Desko Liberec
8
0
46,5
50,5
3
12
Habenicht Martin
1684
ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
6,5
0
47,5
51
23
29
Pejřimovský Tadeáš
Rubel
1347
TJ CHS Chotěboř
5
0
33,5
35
32
32
Večeř Martin
1307
TJ Lanškroun
4
0
38
41,5
40
43
Pokorný Jiří
1119
TJ Lanškroun
4
0
30
31,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .