27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Jubilejní 50.ročník Memoriálu Oldřicha Hájka v bleskové hře se uskutečnil v Ústí n/O. ve středu 26.prosince 2018 a byl současně i Krajským přeborem PDŠS jednotlivců v bleskové hře. V turnaji, jehož se zúčastnilo 66 hráčů suverénně zvítězil GM Jan Bernášek z Unichessu Praha (12,5/14) s odstupem před FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta (který se stal přeborníkem PDŠS) a třetím Oldřichem Lorencem z Poličky (který byl současně nejlepším seniorem), nejlepším juniorem se stal Martin Buločkin z Polabin na 5.místě a nejlepší z dívek byla Soňa Leksová z Ústí n/O.. Stručný komentář pořadatelů k proběhlému Memoriálu naleznete ZDE .
50. ročník Memoriálu Oldy Hájka v blesku
Krajský přebor PDŠS v blesku
Organizátor :
Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní
rozhodčí : Kateřina Šmajzrová
Rozhodčí :
David Kameník
Čas na
rozmyšlenou : 3 min + 2 s na tah
Místo : Šnyt
Nová Louže Ústí nad Orlicí
Datum :
2018/12/26
Ø ELO
turnaje : 1733
Konečné pořadí po 14 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
GM
Bernášek Jan
2397
Unichess
12,5
114,5
121
106,5
2
2
FM
Sabol Marian
2354
ŠK Vysoké Mýto
10,5
110,5
116,5
83,25
3
12
Lorenc Oldřich
2016
TJ Štefanydes
Polička
10
110,5
116,5
79
4
4
FM
Švanda Pavel
2117
ŠK Gordic
Jihlava
9,5
107
113
71,5
5
19
Buločkin Martin
1952
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
9,5
102
107
70,25
6
20
Kupsa Matěj
1942
TJ Štefanydes
Polička
9
117
123
73,25
7
5
Ptáček Luboš
2104
ŠK Vysoké Mýto
9
112,5
118,5
69,5
8
27
Mareš Jan
1899
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
9
110,5
116,5
72,25
9
8
Hrubeš Pavel
2056
TJ Lanškroun
9
109
115
68,75
10
31
Sodomka Adam
1854
TJ Štefanydes
Polička
9
106,5
110,5
64,5
11
7
Kolomazník Jan
2059
TJ Sparta Kutná
Hora
9
94,5
100,5
62,5
12
3
CM
Strašil Pavel
2162
Tatran Litovel
8,5
108,5
114,5
65,75
13
15
Grundman Václav
1987
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
8,5
108
114
63,5
14
13
Netušil Jakub
2014
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
8,5
102
108
67
15
23
Jániš Petr
1925
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
8
109,5
115,5
63,75
16
18
Trojan Luboš
1964
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
8
107
112,5
64
17
17
Prax
Ivo
1977
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
8
103
108
55,25
18
48
Jiroušek Jan
1617
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
8
101,5
108
57,75
19
30
Kameník David
1870
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
8
99,5
102,5
51,75
20
16
Houška Bronislav
1980
TJ Štefanydes
Polička
8
98,5
104,5
56,25
21
14
Šmajzr Martin
2010
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
8
97,5
102
53,75
22
11
Holásek Pavel
2017
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
8
90,5
96
52,5
23
22
Nedoma Marek
1930
TJ Auto Škoda
Mladá Boleslav
7,5
110,5
116,5
59
24
26
Kastner Oldřich
1906
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
7,5
108,5
114,5
54,75
25
61
Brožka st. Karel
1567
TJ Sokol
Zaječice
7,5
98
103,5
51,25
26
40
Vaníček Jan
1699
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
7,5
94,5
97
44,75
27
21
Volf Jaroslav
1934
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
7,5
94,5
97
44,75
28
53
Stoček Martin
1437
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
7,5
94
98
48,75
29
25
Mareš Petr
1911
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
7,5
89
93,5
44,5
30
46
Brožka ml. Karel
1660
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
7
99,5
102,5
46,75
31
32
Just Pavel
1839
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
7
99
101,5
46
32
47
Holásek Vojtěch
1622
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
7
98,5
104,5
48
33
24
Daniel Jiří
1918
Region Panda,
z.s.
7
97,5
102
45
34
45
Senko Ján
1666
TJ Lanškroun
7
95,5
99,5
46,25
35
10
Novák Jiří
2020
TJ Sokol
Sendražice, z.s.
7
95
100,5
47,25
36
50
Holásek Vít
1518
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
7
94,5
97
42,5
37
60
Bouška Jiří
1047
ŠO Hlinsko
7
93
99
45,5
38
9
Šilar Lubomír
2042
Šachový spolek
Železné hory
7
91,5
94
41,5
39
35
Dudla Martin
1723
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
7
89,5
94
42,5
40
29
Kalousek Vladimír
1874
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
6,5
98,5
103,5
43,25
41
34
Kylar Pavel
1752
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
6,5
97,5
100
38
42
39
Marinov Peter
1709
ŠK Vysoké Mýto
6,5
94,5
100
42
43
6
FM
Mojžíš Jaroslav
2092
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
6,5
88
94
41,25
44
43
Píše Jiří
1676
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
6,5
86
89
33,75
45
33
Uhlíř Václav
1803
TJ Sokol
Sendražice, z.s.
6
108,5
111,5
42
46
28
Veselý Emanuel
1885
Sokol Lázně
Bohdaneč
6
100,5
106
42,25
47
56
Blažek Matěj
1349
TJ Desko Liberec
6
97
99,5
37,75
48
42
Macek Oldřich
1683
T.J. Sokol
Šumperk
6
89,5
92,5
34
49
37
Tyč Miroslav
1714
Šachový spolek
Železné hory
6
89,5
92,5
32,75
50
38
Smola Jan
1709
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
6
84
87
30,75
51
41
Hamrník Jan
1688
TJ Sokol
Sendražice, z.s.
6
82
84,5
29
52
59
Blažek Tomáš
1188
TJ Desko Liberec
6
81,5
84
28,5
53
49
Mastný Tomáš
1591
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
6
78
80,5
24,5
54
55
Mácha Martin
1385
Sokol Lázně
Bohdaneč
6
73,5
76
26,75
55
36
Lukša Aleš
1722
TJ Sokol
Sendražice, z.s.
6
73
75,5
23
56
44
Nedelčev Radim
1671
Šachový klub
Choceň, z.s.
5,5
86
89
28,75
57
51
Švec Jiří
1488
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
5,5
81,5
84
27
58
62
Tran Tuan Anh
1230
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
5,5
71
73,5
22,25
59
52
Leksová Soňa
1464
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
5
86,5
89
26,5
60
58
Tyč Jakub
1228
Šachový spolek
Železné hory
4,5
69,5
72
16,75
61
57
Dudlová Kateřina
1256
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
4,5
67
69,5
15,75
62
64
Leksa Roman
1047
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4
72,5
75
13,25
63
63
Bureš Daniel
1059
Šachový spolek
Železné hory
3
69,5
72
14,5
64
66
Burešová Beáta
0
Šachový spolek
Železné hory
3
64
66,5
9,5
65
54
Šmajzrová Dominika
1386
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
2,5
71
73,5
8,5
66
65
Tyč Karel
1021
Šachový spolek
Železné hory
2,5
67,5
70
8,75
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .