27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 22.prosince 2018 se v Praze uskutečnil další ročník Mistrovství ČR v bleskové hře. Díky tomu, že se letos hrál ve dvou kategoriích (Open a Ženy) jako otevřený turnaj pro všechny zájemce, se ho zúčastnilo celkem 365 hráčů a hráček (!!!) a možnost startu využilo i 33 zástupců našeho kraje !V kategorii Open startovalo 317 účastníků, z nichž byl nejlepší GM Viktor Láznička se ziskem 13/15 a s půlbodovými odstupy před GM Vlastimilem Babulou (oba Nový Bor) a GM Peterem Michalíkem z Unichessu Praha, z našich zástupců byl nejúspěšnější GM Petr Neuman z Polabin na 5.místě, dařilo se i našim nejmladším účastníkům.V turnaji Žen hrálo 48 hráček, z nichž se nejvíce dařilo WGM Joanně Worek z Polabin - Blahopřejeme !!! , následované WGM Olgou Sikorovou z Třince a WGM Terezou Rodshtein z Turnova, ostatní naše zástupkyně už na čelo tabulky nedosáhly.
Otevřené MČR v bleskovém šachu 2018
Organizátor : Šachový svaz ČR - Czech Chess Federation
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Viktor Novotný
Hlavní rozhodčí : IA Jiřina Prokopová (337994)
Deputy Arbiter : Jiří Krejnický (366870)
Rozhodčí : Michal Babička (351849); IA Petr Záruba (351725);
IA Petr Harasimovič (304360); Marek Malý (344079)
Čas na rozmyšlenou : 3 min + 2 s/tah
Místo : Kongresové centrum Praha, a.s.
Datum : 2018/12/22
Open
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
GM
Laznicka Viktor
2658
1. Novoborsky Sk
13
0
146,5
154,5
2
4
GM
Babula Vlastimil
2580
1. Novoborsky Sk
12,5
0
146
151,5
3
3
GM
Michalik Peter
2656
Unichess
12
0
147,5
155,5
5
10
GM
Neuman Petr
2405
2222 Sk Polabiny, Z.S.
11
0
146,5
153,5
10
5
GM
Jirovsky Milos
2570
2222 Sk Polabiny, Z.S.
11
0
128,5
134,5
14
7
GM
Stocek Jiri
2432
2222 Sk Polabiny, Z.S.
10,5
0
132,5
138
15
19
GM
Petr Martin
2390
2222 Sk Polabiny, Z.S.
10,5
0
131
138,5
24
15
IM
Pulpan Jakub
2396
2222 Sk Polabiny, Z.S.
10
0
134
140
45
44
FM
Rosko Lubos
2289
2222 Sk Polabiny, Z.S.
9,5
0
127
133,5
49
27
FM
Sabol Marian
2354
Sk Vysoke Myto
9,5
0
119
125,5
73
122
Svanda Ondrej
2029
Tj Stefanydes Policka
9
0
110
114,5
85
78
Riha Vojtech
2137
2222 Sk Polabiny, Z.S.
8,5
0
122,5
128,5
105
92
Ptacek Lubos
2104
Sk Vysoke Myto
8
0
124,5
130,5
121
110
Ludvik Tomas
2062
2222 Sk Polabiny, Z.S.
8
0
114,5
120
139
183
Novotny Ondrej
1894
So Hlinsko
8
0
106
111,5
149
255
Brozka Karel
1660
2222 Sk Polabiny, Z.S.
8
0
94
96,5
153
187
Jun Rudolf Jr.
1883
Tj Chs Chotebor
7,5
0
115,5
120,5
156
158
Kupsa Matej
1942
Tj Stefanydes Policka
7,5
0
109,5
114
167
311
Brozka Karel
1567
Tj Sokol Zajecice
7,5
0
101
105,5
178
210
Svanda Adam
1818
Tj Stefanydes Policka
7
0
114
119
182
228
CM
Jares Michal
1755
2222 Sk Polabiny, Z.S.
7
0
109,5
115,5
194
134
Muller Petr
1995
Jiskra Hermanuv Mestec
7
0
103,5
108
198
185
Stary Lukas
1889
Jiskra Hermanuv Mestec
7
0
98,5
103
217
214
Macek Ondrej
1799
Sachovy Klub Rapid Pardubice,
6,5
0
104
109
225
202
Hajek Jaroslav
1843
Tj Sokol Zajecice
6,5
0
99,5
105
236
308
Bouska Jiri
1047
So Hlinsko
6,5
0
86
91
247
257
Fiala Jan
1652
Sachovy Klub Rapid Pardubice,
6
0
98,5
102,5
262
197
Honek Jan
1863
Jiskra Hermanuv Mestec
6
0
87
91,5
307
295
Roub Radek
1361
Sachovy Spolek Zelezne Hory
4
0
72,5
74,5
310
298
Stary Vojtech
1331
2222 Sk Polabiny, Z.S.
3,5
0
73
75
Ženy
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
4
WGM
Worek Joanna
2219
2222 Sk Polabiny, Z.S.
12,5
0
126,5
130,5
2
2
WGM
Sikorova Olga
2235
Tz Trinec
11,5
0
128,5
135
3
3
WGM
Rodshtein Tereza
2219
Sk Zikuda Turnov, Z.S.
10
1
126
133
21
31
Rosenbaumova Lea
1804
2222 Sk Polabiny, Z.S.
8
0
107
113
32
32
Sabolova Gabriela
1775
Sk Vysoke Myto
7
0
98
99,5
34
26
Sabolova Kristyna
1860
Sk Vysoke Myto
6,5
0
106,5
108,5
41
45
Kralova Gabriela
1276
2222 Sk Polabiny, Z.S.
6,5
0
84,5
86
43
46
Sulcova Tereza
Radmila
1239
2222 Sk Polabiny, Z.S.
5,5
0
86,5
88
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .