27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Mistrovství ČR družstev ml.žáků 2019 Ve dnech 14.-16.června 2019 se v Třešti konalo Mistrovství ČR družstev ml. žáků, kterého se mezi 28 družstvy zúčastnili i tři zástupce z našeho kraje. Suverénním vítězem se stalo družstvo KŠ Říčany s plným bodovým ziskem a famozním scorem 48,5/54 (!), s nímž drželo krok jen druhé družstvo BŠS Frýdek-Místek A, třetí bylo již s velkým odstupem družstvo Ortex Hradec Králové. Z našich zástupců bylo nejúspěšnější družstvo 2222 ŠK Polabiny, které obsadilo páté místo, družstva Chotěboře i Lanškrouna skončila až ve druhé polovině tabulky. Dosažené výsledky znamenají, že po řadě let bude mít náš kraj v příštím ročníku jen dva zástupce.
Mistrovství České republiky družstev mladších žáků
2019
Organizátor : Šachová
škola pat a mat, z.s.
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Michal Mach, 732 636 825, machmichal@seznam.cz
Hlavní
rozhodčí : Josef Lácha (IA)
Rozhodčí :
Roman Burda (R2), Magdaléna Kratochvílová (R2), Michal Mach (R3), Šmajzr
Martin
Čas na
rozmyšlenou : 25min + 10s/tah
Místo : SOŠ a
SOU Třešť K Valše 1251/38, 589 01
Třešť
Datum od :
2019/06/14 Datum do 2019/06/16
Ø ELO
turnaje : 1299
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
1
1
KŠ Říčany
9
9
0
0
27
147
48,5
201,5
2
4
BŠŠ
Frýdek-Místek A
9
8
0
1
24
146
42
197
3
7
Ortex Hradec
Králové
9
6
1
2
19
146
34
205
4
10
Spartak Ústí A
9
5
2
2
17
142
30,5
194,5
5
2
2222 ŠK Polabiny
9
5
1
3
16
155
26
226,5
6
6
Unichess A
9
5
1
3
16
142
31,5
205,5
7
5
ŠK Kuřim A
9
5
1
3
16
135
27,5
204
8
8
Interchess
Frýdek-Místek
9
5
0
4
15
140
25
208
9
11
BŠŠ
Frýdek-Místek B
9
5
0
4
15
133
28
192
10
17
Unichess B
9
5
0
4
15
125
23,5
201,5
11
9
ŠK 64 Plzeň
9
5
0
4
15
113
32
173,5
12
3
VŠTE České
Budějovice
9
4
1
4
13
140
25,5
210
13
12
ŠK Staré Město
9
4
1
4
13
115
28,5
179
14
19
TJ+DDM Náměšť n.
Oslavou
9
4
1
4
13
105
30
169
15
20
ŠK
Zlín-Malenovice
9
4
1
4
13
102
26,5
186
16
24
ŠK Kuřim B
9
4
0
5
12
109
20
188,5
17
14
Panda Rychnov
9
4
0
5
12
100
30,5
165,5
18
25
QCC České
Budějovice
9
4
0
5
12
100
22
187,5
19
15
Kobylisy Praha
9
3
2
4
11
98
26,5
152
20
18
Lokomotiva Brno
9
3
1
5
10
128
27
184
21
22
ŠK Frýdlant
9
3
1
5
10
87
25
158,5
22
16
CHS Chotěboř
9
3
0
6
9
116
24
178,5
23
13
Agentura 64
Grygov
9
2
3
4
9
106
24,5
177
24
21
ŠK Česká Lípa
9
2
2
5
8
94
23
158
25
23
JOLY Lysá
9
2
2
5
8
91
18,5
182
26
27
TJ Lanškroun
9
1
3
5
6
85
22
161
27
28
Spartak Ústí B
9
1
2
6
5
90
18
181,5
28
26
Karlovarský
šachklub Tietz
9
1
2
6
5
86
16
165,5
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
5. 2222 ŠK
Polabiny (Rtg prům.:1557, PH 1: 16 / PH 2: 155)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Brožka Karel
2142
0
0
1
1
0
1
1
0
0
4
9
1634
2
Bouška Jiří
1620
1
1
0
1
0
0
0
1
0
4
9
1556
3
Janoušková Adéla
1457
0
1
0
0
0
1
0
½
0
2,5
9
1444
4
Starý Vojtěch
1330
1
0
0
0
0
½
1
1
0
3,5
9
1422
5
Šlosar Jan
1369
1
1
0
1
0
1
0
1
0
5
9
1337
6
Váňa Jakub
1422
½
½
1
½
1
1
1
1
½
7
9
1203
22. CHS
Chotěboř (Rtg prům.:1311, PH 1: 9 / PH 2: 116)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Lang Šimon
1588
1
1
0
0
½
0
½
0
0
3
9
1549
2
Jun Robert
1344
0
1
0
1
1
0
0
0
0
3
9
1481
3
Nejedlý Radek
1391
1
1
1
½
1
½
½
0
0
5,5
9
1328
4
Jun Rostislav
1368
0
1
0
1
1
1
1
1
0
6
9
1249
5
Krupička Filip
1108
0
1
0
1
0
0
0
1
0
3
9
1228
8
Křivská Eliška
0
½
0
1
1
0
1
0
0
0
3,5
9
1134
26. TJ
Lanškroun (Rtg prům.:1155, PH 1: 6 / PH 2: 85)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Večeř Martin
1246
0
0
0
0
½
0
0
0
0
0,5
9
1490
2
Lána Vincent
1283
0
0
½
0
0
1
0
0
0
1,5
9
1385
3
Pokorný Jiří
1100
1
0
1
0
0
0
1
1
1
5
9
1291
4
Sadílek Filip
1100
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
9
1221
5
Kalousová Eva
1100
1
0
1
1
0
1
0
½
1
5,5
9
1144
6
Večeřová Hana
1100
1
½
1
1
1
1
+
1
1
8,5
9
1070
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .