27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia Pardubice - Ústí n/O. B 5,5:2,5, Litomyšl - Lanškroun 3:5, Žamberk - Polabiny D 3:5, Hlinsko - Ústí n/O. A 2:6, Chotěboř B - Vysoké Mýto B 5:3, Letohrad - Zaječice 5,5:2,5 Na čele tabulky Polabiny D odolaly náporu Bohemie Pardubice i Lanškrouna, na konci tabulky se už potápí nejen Ústí n/O. B, ale i Letohrad.
KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 – PDŠS
VÝSLEDKY 8.
KOLA HRANÉHO 17. 02. 2019
ŠK při DDM
Litomyšl – TJ Lanškroun
SK+Sokol Žamberk – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí:
Bartošová Lucie
Rozhodčí: Törvenyi Roman
1.
Pekař V.
H
2165
1/2
Pokorný T.
2178
1.
Dungl P.
1878
1/2
Sýkora J.
H
2068
2.
Nešpor J.
H
1958
0:1
Hrubeš P.
2163
2.
Havrlík P.
1836
0:1
Řezníček D.
2090
3.
Škeřík K.
1951
1/2
Pavlíček L.
H
1980
3.
Kalous T.
1854
1:0
Trojan L.
1973
4.
Doseděl J.
H
2055
1:0
Krátký J.
2070
4.
Brdíček D.
1813
0:1
Just P.
1969
5.
Zeman M.
1943
0:1
Solil R.
2038
5.
Martinec J.
1752
0:1
Törvenyi R.
1974
6.
Bartošová L.
1885
1:0
Meleško A.
H
1814
6.
Vaníček J.
H
1696
1/2
Liduch F.
2019
7.
Šváb J.
1877
0:1
Švub J.
1849
7.
Kacálek K.
1788
1:0
Jareš M.
1970
8.
Petrík P.
1803
0:1
Kupsa M.
H
1947
8.
Kopal V.
1535
0:1
Jiroušek J.
1906
3 : 5
3 : 5
TJ CHS Chotěboř
B – ŠK Vysoké Mýto B
ŠK Bohemia Pardubice – ŠK Ústí nad Orlicí B
Rozhodčí:
Sukdolák Radek
Rozhodčí: Horáček Michal
1.
Jun R.
V
2016
0:1
Sabol M.
V
2288
1.
Horáček M.
2119
0:1
Jániš P.
1919
2.
Tůma J.
V
2047
1/2
Kosek M.
V
2148
2.
Kastner O.
2043
1:0
Poslušný M.
1975
3.
Petrus L.
V
1973
1/2
Lipavský D.
1944
3.
Novák A.
2072
1/2
Mareš P.
1891
4.
Sukdolák R.
1951
1/2
Ptáček L.
V
2097
4.
Houška B.
H
2026
1:0
Holásek V.
1773
5.
Krejčík T.
1921
1:0
Marinov P.
1820
5.
Vodička P.
1984
1:0
Kapoun V.
1844
6.
Fiala M.
1821
1/2
Ptáček M.
1747
6.
Bartoš K.
1877
1/2
Holásek V.
1784
7.
Zvěřina J.
1877
1:0
Pavelka O.
1000
7.
Makeš M.
1976
1:0
Píše J.
1744
8.
Tomek K.
1786
+:-
0
0
8.
Kvapil P.
1668
1/2
Kylar P.
1758
5 : 3
5.5 : 2.5
ŠO Hlinsko – ŠK
Ústí nad Orlicí A
TJ Spartak Letohrad – Sokol Zaječice
Rozhodčí: Londin
Milan
Rozhodčí: Janeček Václav
1.
Hanus M.
1985
1/2
Holásek P.
2175
1.
Komprda P.
H
2101
1/2
Hájek J.
2005
2.
Novotný O.
1853
1/2
Šmajzr M.
2173
2.
Řehák J.
H
1769
1/2
Hájek L.
2032
3.
Dvořák S.
1913
1/2
Kalousek V.
1988
3.
Mikyska K.
1959
1:0
Jelínek M.
1932
4.
Roušar Z.
1891
1/2
Mareš J.
1968
4.
Lorenc A.
1949
1:0
Hájek J.
1918
5.
Šťulík J.
1760
0:1
Netušil J.
1932
5.
Janeček V.
1850
0:1
Brožka K.
H
1870
6.
Janda L.
1782
0:1
Šimek Z.
1944
6.
Lorenc J.
1844
1:0
Konrád F.
1790
7.
Londin M.
1699
0:1
Volf J.
1958
7.
Kameník D.
H
1794
1:0
Cach T.
1621
8.
Vojanec H.
1635
0:1
Smola J.
1819
8.
Maceška B.
1773
1/2
Brožka K.
1689
2 : 6
5.5 : 2.5
TABULKA PO 8. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
D
8
7
0
1
21
40.5
:
23.5
28
2.
ŠK Bohemia
Pardubice
8
6
1
1
19
38.5
:
25.5
25
3.
TJ Lanškroun
8
6
1
1
19
37.5
:
26.5
26
4.
ŠK Ústí nad
Orlicí A
8
5
2
1
17
38.5
:
25.5
23
5.
ŠK Vysoké Mýto B
8
3
2
3
11
36.5
:
27.5
24
6.
TJ CHS Chotěboř
B
8
3
2
3
11
32.5
:
31.5
20
7.
ŠK při DDM
Litomyšl
8
3
1
4
10
31.5
:
32.5
21
8.
Sokol Zaječice
8
2
3
3
9
28
:
36
16
9.
ŠO Hlinsko
8
2
2
4
8
28
:
36
15
10.
SK+Sokol Žamberk
8
2
1
5
7
29.5
:
34.5
14
11.
TJ Spartak
Letohrad
8
1
0
7
3
24.5
:
39.5
14
12.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
8
0
1
7
1
18.5
:
45.5
7
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .