27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Řetůvka - Svitavy 1:7, Ústí n/O. B - Ústí n/O. C 4,5:3,5, Horní Čermná - Česká Třebová 2,5:5,5, Mistrovice - Kunvald 3,5:4,5, Letohrad B - Moravská Třebová 2:6, Dolní Čermná volno
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
2
VÝSLEDKY 1.
KOLA HRANÉHO 13. 10. 2019
ŠK Dolní Čermná
– volný los
ŠK Řetůvka – ŠK Svitavy
Rozhodčí: Kapoun Vít
1.
Švéda L.
1845
0:1
Kotva M.
1906
2.
Kapoun V.
1830
1/2
Bartoš K.
H
1899
3.
Kylar P.
1767
1/2
Krušina P.
1843
4.
Kapoun M.
1306
0:1
Bulva F.
1633
5.
Slanina M.
1100
0:1
Velešík M.
1611
6.
Branda Z.
1000
0:1
Ďuriančík M.
1593
7.
Bartoš R.
1000
0:1
Václavík P.
1372
8.
Bělovský P.
1000
0:1
Moravec J.
H
1288
1 : 7
Sokol
Mistrovice – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
TJ Spartak Letohrad B – TJ Slovan Moravská
Třebová
Rozhodčí:
Halbrštát Karel
Rozhodčí: Mikyska Kamil
1.
Ježek J.
1758
1/2
Havrlík P.
H
1813
1.
Mikyska K.
V
1947
0:1
Grepl P.
1920
2.
Bouchal L.
1797
1/2
Vymetálek P.
1756
2.
Janeček V.
V
1903
1:0
Meleško A.
1812
3.
Hanák V.
1570
1:0
Vaníček J.
1676
3.
Maceška B.
1740
0:1
Sojma Z.
1803
4.
Bouchal T.
1564
0:1
Hodek R.
1636
4.
Sysr P.
1560
1:0
Chvojka A.
1714
5.
Hejl P.
1595
0:1
Šebrle J.
H
1702
5.
Sysr V.
1509
0:1
Šmíd F.
H
1737
6.
Malý E.
1598
1:0
Palla S.
H
1674
6.
Janeček O.
1414
0:1
Borýsek M.
H
1641
7.
Kristl V.
1586
0:1
Dvořák E.
1654
7.
Lorenc J.
1396
0:1
Navrátil M.
H
1660
8.
Špinler B.
1453
1/2
Krčmář S.
1530
8.
Lorencová J.
1343
0:1
Endl V.
1578
3.5 : 4.5
2 : 6
ŠO Horní Čermná
– Proplast Česká Třebová
ŠK Ústí nad Orlicí B – ŠK Ústí nad Orlicí C
Rozhodčí: Dušek
Josef
Rozhodčí: Glembek Bohumír
1.
Dušek J.
1723
1/2
Hurt L.
2099
1.
Jániš P.
V
1938
0:1
Holásek V.
H
1905
2.
Kalousek M.
1743
0:1
Pail M.
H
1831
2.
Šimek Z.
1938
1:0
Šmajzrová V.
1692
3.
Betlach J.
1626
0:1
Pěkník M.
H
1798
3.
Volf J.
1970
1/2
Píše J.
1775
4.
Motl J.
1635
0:1
Pelcl K.
1808
4.
Pokorný J.
1918
1/2
Holásek V.
1778
5.
Soural T.
1579
0:1
Jasanský K.
1697
5.
Glembek B.
1790
1:0
Taslar K.
1638
6.
Vacek M.
1470
0:1
Petrželka K.
1846
6.
Leksová S.
1386
1/2
Dudla M.
1660
7.
Šilar J.
1550
1:0
Bureš M.
1506
7.
Tran T.
1310
0:1
Švec J.
1501
8.
Balcar V.
1224
1:0
Nikolinko A.
1150
8.
Holásek T.
1084
+:-
0
0
2.5 : 5.5
4.5 : 3.5
TABULKA PO 1. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Svitavy
1
1
0
0
3
7
:
1
6
2.
TJ Slovan
Moravská Třebová
1
1
0
0
3
6
:
2
6
3.
Proplast Česká
Třebová
1
1
0
0
3
5.5
:
2.5
5
4.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
1
1
0
0
3
4.5
:
3.5
3
4.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
1
1
0
0
3
4.5
:
3.5
3
6.
ŠK Dolní Čermná
0
0
0
0
0
0
:
0
0
7.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
1
0
0
1
0
3.5
:
4.5
2
7.
Sokol Mistrovice
1
0
0
1
0
3.5
:
4.5
2
9.
ŠO Horní Čermná
1
0
0
1
0
2.5
:
5.5
2
10.
TJ Spartak
Letohrad B
1
0
0
1
0
2
:
6
2
11.
ŠK Řetůvka
1
0
0
1
0
1
:
7
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .