27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 17.února 2018 uspořádal Šachový spolek Železné hory třetí kvalifikační turnaj mládeže v kategoriích H/D 14-16, kterého se v tanečním sále Domu kultury ve Chvaleticích zúčastnilo celkem 61 dětí ze 12 oddílů.V kategorii do 14 let suverénně zvítězil Ondřej Půlpán s plným ziskem 7/7 bodů a s náskokem 1,5 bodu před druhým Martinem Stočkem, třetí místo obsadila na lepší pomocné hodnocení Tereza Šulcová před Adélou Třasákovou (všichni Polabiny).Kategorii do 16 let jednoznačně ovládl Jan Jiroušek se ziskem 6,5/7 před dvojicí mladíků Michal Jareš a Karel Brožka (všichni Polabiny), z dívek se nejvíce dařilo Veronice Holáskové z Ústí n/O.. Průběžné pořadí po všech odehraných třech kolech ve všech kategoriích jsou k dispozici ZDE .
3. kvalifikace KP mládeže PDŠS 2017/2018
Organizátor :
Šachový spolek Železné hory
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Lubomír Šilar
Hlavní
rozhodčí : Ondřej Jareš
Čas na
rozmyšlenout : 2 x 20 minut + 5 s/tah
Místo :
Chvaletice
Datum :
2018/02/17
Kategorie do 14 let
Poř.
St.č.
Jméno
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
8
Půlpán Ondřej
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
7
37
31
31
2
3
Stoček Martin
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5,5
33
30,5
21
3
7
Šulcová Tereza
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
35
34
22
4
4
Třasáková Adéla
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
33
31
18,75
5
2
Kobr Matěj
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
5
33
29,5
18
6
9
Pejřimovský Tadeáš Rubel
TJ CHS Chotěboř
5
32
28
15,5
7
6
Pejřimovská Viola Ruby
TJ CHS Chotěboř
5
29,5
27,5
18
8
1
Roub Radek
ŠS Železné hory
4,5
29,5
27
15,75
9
14
Tyč Jakub
ŠS Železné hory
4,5
27,5
23,5
12,25
10
36
Štolovský Vojtěch
ŠS Železné hory
4,5
26,5
23
10,75
11
12
Šulc Jiří
ŠO Hlinsko
4
30
29
13,5
12
5
Bouška Jiří
ŠO Hlinsko
4
30
28,5
14,25
13
28
Hrdlička Jan
ŠS Železné hory
4
29
27
12,5
14
34
Zucha Ilja
SK Žamberk
4
24
21
9,5
15
24
Večeř Martin
TJ Lanškroun
4
24
21
9
16
25
Suchodol Lukáš
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
23
19,5
8
17
29
Lihotský Lukáš
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
22
20
11
18
16
Le Hoang Anh Quan
ŠS Železné hory
3,5
30
30,5
14,5
19
10
Pešek Martin Jakub
ŠO Hlinsko
3,5
29,5
29
13,25
20
13
Šafář Václav
TJ Štefanydes
Polička
3,5
26,5
25
9,25
21
11
Starý Vojtěch
Jiskra Heřmanův
Městec
3
29
28
9
22
21
Schmidt Jakub
ŠO Hlinsko
3
26,5
25,5
8
23
15
Přibyl Adam
TJ Lanškroun
3
25,5
24,5
10
24
22
Kotizová Lucie
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
25
23
6
25
17
Zucha Jonáš
SK Žamberk
3
23
21
7
26
30
Půlpán Jan
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3
20
18
6
27
23
Holásek Tomáš
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
3
20
17,5
3
28
33
Vitvar Adam
ŠS Železné hory
3
18,5
16
3
29
35
Šlesinger David
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2,5
26,5
25,5
6,25
30
19
Hrdlička Jakub
ŠS Železné hory
2
24,5
24,5
5
31
18
Šmajzrová Dominika
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
2
24,5
23,5
5
32
31
Törvenyi Vojtěch
ŠS Železné hory
2
21
20,5
4,5
33
20
Sadílek Jakub
TJ Lanškroun
1,5
18
17
1
34
26
Bouška Jonáš
ŠO Hlinsko
1
23,5
23
0,5
35
27
Hanák David
ŠK Ústí nad
Orlicí
1
21,5
21
1
36
32
Törvenyi Šimon
ŠS Železné hory
0,5
17,5
18
0,5
Kategorie do16 let
Poř.
St.č.
Jméno
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
Jiroušek Jan
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
6,5
35
31,5
29,25
2
1
Jareš Michal
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5,5
35,5
34
24,75
3
3
Brožka Karel
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5,5
34,5
32
22,25
4
4
Holásková Veronika
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
5
33,5
31,5
19,5
5
5
Juchelka Marek
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
31
29
18
6
11
Brázda Vít
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4,5
31
28,5
15,75
7
7
Leksová Soňa
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
4
30,5
29,5
14
8
10
Horák Vojtěch
TJ Lanškroun
4
30,5
29
11
9
9
Pilná Jitka
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
30
28,5
13,25
10
6
Píše Michal
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
4
28
25,5
8,5
11
8
Liška Kryštof
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
27,5
26
10,5
12
12
Rožek Jan
ŠS Železné hory
4
26
23,5
9,25
13
13
Málková Barbora
TJ Lanškroun
4
25
23
7,5
14
20
Hlína Adam
ŠS Železné hory
3,5
22
21,5
7,5
15
14
Kýr Michal
ŠK Svitavy
3
25,5
25,5
5,5
16
16
Kössler Ondřej
ŠK Svitavy
3
25,5
25
6,5
17
17
Dušek Bohuslav
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
25
23,5
6,5
18
15
Martínek Michal
TJ Štefanydes
Polička
3
24
24,5
6
19
19
Langrová Ilona
TJ Štefanydes
Polička
3
23,5
23
7,25
20
22
Kotrčová Daniela
TJ Lanškroun
3
20,5
20,5
3
21
21
Málek Ondřej
ŠS Železné hory
2,5
19,5
21
4,5
22
24
Tanko Pavel
ŠK Svitavy
2
21,5
23,5
4,5
23
18
Nikolinko Tomáš
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
2
20
22,5
3
24
23
Lauer Marek
ŠS Železné hory
2
18
20,5
2,5
25
25
Černohous Jan
ŠK Svitavy
1
20
23,5
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .