27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Miřetice - Krucemburk 2:3, Rapid Pardubice E - Rapid Pardubice D 5:0, Rapid Pardubice F - Chotěboř C 4:1, Chrudim C - Polabiny G 2,5:2,5, Železné hory B - Železné hory C 3,5:1,5, Bohemia Pardubice C - Rapid G + DDM Přelouč 3,5:1,5
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
3
VÝSLEDKY 2.
KOLA HRANÉHO 11. 11. 2018
Rapid Pardubice
F – TJ CHS Chotěboř C
ŠK Bohemia Pardubice C – Rapid G + DDM Přelouč
Rozhodčí: Fiala
Jan
Rozhodčí: Šindler Jaromír
1.
Joukl J.
1692
1/2
Jun R.
1183
1.
Kvapil P.
1655
0:1
Hon J.
V
1758
2.
Macek O.
V
1805
1:0
Zvolánek Š.
1100
2.
Šindler J.
1560
1:0
Mikulenka T.
1642
3.
Fiala J.
V
1558
1:0
Jun R.
1069
3.
Kvapil P.
H
1493
1/2
Jambor L.
1777
4.
Macek J.
1388
1:0
Křivský T.
1000
4.
Umlauf L.
1000
1:0
Laurin J.
1000
5.
Štěpán J.
1496
1/2
Křivská E.
1000
5.
Starý V.
H
1331
1:0
Blažek M.
1000
4 : 1
3.5 : 1.5
NOPO Miřetice –
TJ Sokol Krucemburk
Rapid Pardubice E – Rapid Pardubice D
Rozhodčí:
Janoušek Petr
Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1.
Janoušek P.
1682
0:1
Kačor P.
1626
1.
Joukl M.
V
1488
1:0
Svítil R.
V
1717
2.
Janoušek L.
1508
1:0
Kafka R.
1583
2.
Kalhous M.
1543
1:0
Mácha M.
H
1415
3.
Kůs M.
1467
0:1
Michal M.
H
1649
3.
Vinš K.
1307
1:0
Štekl F.
1272
4.
Samková P.
1297
1:0
Melichar J.
H
1382
4.
Pištora L.
H
1392
1:0
Kurka P.
1307
5.
Janoušek J.
1000
0:1
Štorek L.
1398
5.
Šetina M.
1000
1:0
Hudec M.
1000
2 : 3
5 : 0
TJ ŠO Chrudim C
– 2222 ŠK Polabiny G
Železné hory B – Železné hory C
Rozhodčí: Němec
Bohumil
Rozhodčí: Roub Radek
1.
Linhart Z.
V
1961
1:0
Nešpůrek P.
V
1786
1.
Vojáček J.
1100
1/2
Roub R.
1391
2.
Němec B.
V
1824
1/2
Škorpík F.
1605
2.
Tyč J.
1232
1/2
Roub R.
V
1380
3.
Bureš Z.
1567
0:1
Krejčí J.
1483
3.
Tyč K.
1021
1/2
Bureš D.
1059
4.
Sokol P.
1486
0:1
Vorel B.
1471
4.
Pařízková K.
1000
1:0
Lauer M.
1000
5.
Chvojka J.
1557
1:0
Nešpůrek V.
1148
5.
Žďárský V.
1000
1:0
Burešová B.
1000
2.5 : 2.5
3.5 : 1.5
TABULKA PO 2. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Rapid Pardubice
F
2
2
0
0
6
7
:
3
6
2.
TJ Sokol
Krucemburk
2
2
0
0
6
6.5
:
3.5
6
3.
Rapid Pardubice
E
2
1
1
0
4
7.5
:
2.5
6
4.
TJ ŠO Chrudim C
2
1
1
0
4
6.5
:
3.5
5
5.
NOPO Miřetice
2
1
0
1
3
6
:
4
6
6.
Železné hory B
2
1
0
1
3
5.5
:
4.5
4
7.
TJ CHS Chotěboř
C
2
1
0
1
3
5
:
5
4
7.
ŠK Bohemia
Pardubice C
2
1
0
1
3
5
:
5
4
9.
2222 ŠK Polabiny
G
2
0
2
0
2
5
:
5
3
10.
Rapid G + DDM
Přelouč
2
0
0
2
0
2.5
:
7.5
2
11.
Železné hory C
2
0
0
2
0
2.5
:
7.5
0
12.
Rapid Pardubice
D
2
0
0
2
0
1
:
9
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .