27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Dům dětí a mládeže a Šachový oddíl Hlinsko uspořádali za finační pomoci města Hlinska v úterý 8.května 2018 XIX.ročník bleskového turnaje 'O Pohár města Hlinska', kterého se zúčastnilo rekordních 61 hráčů z 22 oddílů čtyř krajů. Turnaj se hrál ve skupinách s postupem do finalových skupin, přičemž vítězem ve finale A se stal Josef Vařejčko ze Zaječic, druhý skončil Roman Vincze z Havlíčkova Brodu a třetí byl Jiří Gregor z Neratovic, vyhodnoceni byli i tři nejlepší mládežníci v pořadí Ondřej Švanda z Poličky, Rudolf Jun z Chotěboře a Ondřej Novotný z Hlinska.
Turnaj - O pohár města Hlinska 8.5.2018
Poř.
Nasaz.
příjmení
jméno
klub
ELO
Body
Finále A
1
1
Vařejčko
Josef
TJ Sokol
Zaječice
2245
10,5
2
6
Vincze
Roman
TJ Jiskra HB
2101
10
4
2
Gregor
Jiří
TJ Neratovice
2224
9,5
4
7
Trhal
Tomáš
ŠK Vysoké Mýto
2098
8,5
5
8
Ptáček
Luboš
ŠK Vysoké Mýto
2084
8,5
6
11
Říha
Vojtěch
ŠO Hlinsko
2051
8
7
22
Hospodka
Josef
TJ CHS Chotěboř
1943
7,5
8
5
Horáček
Michal
ŠK Bohemia Pce
2113
7
9
34
Švanda
Ondřej
TJ Štefanydes
Polička
1724
6,5
10
4
Baudyš
Ondřej
ŠO Hlinsko
2204
6
11
9
Lorenc
Oldřich
TJ Štefanydes
Polička
2075
5
12
19
Kokeš
Bohuslav
TJ ŠO Chrudim
1962
4,5
13
43
Brožka
Karel st.
TJ Sokol
Zaječice
1568
4,5
14
3
Němec
Pavel
TJ ŠO Chrudim
2210
4,5
15
17
Petrus
Luděk
TJ CHS Chotěboř
1973
4,5
Finále B
16
12
Houška
Bronislav
TJ Štefanydes
Polička
2018
10,5
17
26
Koper
Štefan
Český lev
Kolešovice
1850
10,5
18
10
Melich
Jindřich
TJ Praha-Pankrác
2062
10
19
16
Hanus
Michal
ŠO Hlinsko
1974
10
20
20
Jun
Rudolf
TJ CHS Chotěboř
1947
9,5
21
14
Žváček
Antonín
SK Kbely
2001
7,5
22
25
Starý
Lukáš
Jiskra HM
1876
7,5
23
37
Novotný
Ondřej
ŠO Hlinsko
1703
7,5
24
21
Dvořák
Slavomil
ŠO Hlinsko
1945
7
25
31
Petrík
Peter
ŠK při DDM
Litomyšl
1786
6,5
26
33
Linhart
Jaroslav
TJ Jiskra HB
1727
5
27
28
Zámečník
Jan
ŠO Hlinsko
1847
4,5
28
15
Třasák
Ondřej
ŠK Bohemia Pce
1976
4,5
29
13
Petras
Milan
ŠK Bohnice
2016
4,5
30
23
Sodomka
Adam
TJ Štefanydes
Polička
1912
0
Finále C
31
18
Kolomazník
Jan
TJ Sparta Kutná
Hora
1963
13,5
32
41
Cach
Tomáš
TJ Sokol
Zaječice
1577
11
33
32
Kalvach
Ladislav
ŠK Mahrla Praha
1774
10,5
34
36
Brožka
Karel ml.
2222 ŠK Polabiny
1704
9,5
35
24
Přibyl
Jiří
Jiskra HM
1889
8
36
42
Indrová
Jana
ŠO Hlinsko
1572
8
37
29
Hubený
Pavel
Slavia Boskovice
1842
7,5
38
27
Fiala
Milan
TJ CHS Chotěboř
1848
7,5
39
35
Jiroušek
Jan
2222 ŠK Polabiny
1717
6
40
30
Janda
Lubomír
ŠO Hlinsko
1795
5,5
41
49
Bouška
Jiří ml.
ŠO Hlinsko
1250
5
42
47
Vašková
Marie
ŠO Hlinsko
1377
4
43
40
Šindler
Jaromír
ŠK Bohemia Pce
1586
3,5
44
38
Vojanec
Hynek
ŠO Hlinsko
1668
3,5
45
44
Profousová
Věra
TJ Sokol Krouna
1561
2
Finále D
46
39
Janoušek
Petr
NOPO Miřetice
1603
14
47
45
Třasáková
Adéla
2222 ŠK Polabiny
1462
13
48
59
Sauer
Petr
ŠK při DDM
Litomyšl
1000
10
49
54
Schmidt
Jakub
ŠO Hlinsko
1074
9,5
50
58
Profous
Patrik
TJ Sokol Krouna
1000
9
51
46
Stehlík
Pavel
ŠK Rapid Pce
1428
9
52
48
Šindler
Václav
ŠK Bohemia Pce
1356
9
53
51
Jindřišková
Charlotta
TJ ŠO Chrudim
1124
8
54
52
Bouška
Jiří st.
ŠO Hlinsko
1092
7,5
55
57
Chocholouš
Radim
TJ ŠO Chrudim
1000
7
56
53
Jindřišek
Luboš
TJ ŠO Chrudim
1089
6
57
56
Bouška
Jonáš
ŠO Hlinsko
1000
5,5
58
60
Syrovec
Jan
TJ ŠO Chrudim
1000
4,5
59
50
Horáčková
Isabela
ŠK Bohemia Pce
1143
4,5
60
61
Syrovec
Michal
---
1000
2,5
61
55
Boughen
Jessica
TJ ŠO Chrudim
1000
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .