27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 3.března 2019 skončil letošní ročník Krajské soutěže družstev mládeže druhým turnajem, kterého se v prostorách Dělnického domu v Lanškrouně zúčastnilo 11 čtyřčlenných družstev (až na Železné hory B výhradně z blízkého okolí). První místo obsadila Moravská Třebová jen na lepší pomocné hodnocení před Železnými horami B, na třetím místě skončil Letohrad.V součtu obou vypsaných turnajů skončilo na první příčce družstvo Železných hor B následované Lanškrounem C a Letohradem.
Krajská soutěž družstev žáků PdŠS - 2. kolo -
Lanškroun
Organizátor :
TJ Lanškroun
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Mgr. Krištof Jiří
Hlavní
rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Rozhodčí :
Miroslav Novák, ing. Tomáš Pokorný
Čas na
rozmyšlenou : 20 minut + 5 sekund
Místo :
Lanškroun - Dělnický dům
Datum :
2019/03/02
Ø ELO
turnaje : 1087
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
5
TJ Slovan
Moravská Třebová
7
4
3
0
19,5
2
104,5
2
1
ŠS Železné hory B
7
6
0
1
19,5
0
114
3
2
TJ Spartak
Letohrad
7
4
2
1
19
0
95,5
4
3
TJ Lanškroun C
7
3
2
2
17,5
0
109,5
5
4
ŠK Ústí nad
Orlicí B
6
3
1
2
15,5
0
86,5
6
6
ŠK Svitavy B
6
3
1
2
15,5
0
83,5
7
7
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
6
2
1
3
15
0
91,5
8
8
TJ Lanškroun D
6
2
0
4
12
0
82,5
9
11
ŠK Svitavy D
6
1
0
5
9,5
0
76
10
9
ŠK Svitavy C
6
2
0
4
8,5
0
72
11
10
ŠK Svitavy E
6
0
0
6
2,5
0
84
Sestava
družstev s výsledky jednotlivců
1. TJ Slovan
Moravská Třebová (Rtg prům.:1100, PH 1: 19,5 / PH 2: 2)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Mičík Dan
1025
1
0
1
0
½
0
0
2,5
7
1234
2
Beil Florian
1057
1
1
1
1
1
0
1
6
7
1132
3
Bártová Leona
1212
1
1
1
0
1
1
1
6
7
1094
4
Straka Michal
1105
+
0
1
1
0
1
1
5
7
1046
2. ŠS Železné
hory B (Rtg prům.:1231, PH 1: 19,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Štolovský Vojtěch
1335
1
1
0
1
1
0
1
5
7
1189
2
Hrdlička Jakub
1262
1
1
0
0
0
1
1
4
7
1103
3
Málek Ondřej
0
0
1
1
1
3
4
1144
4
Le Hoang Anh Quan
1182
1
0
1
2
3
1071
5
Bureš Daniel
1143
1
0
½
1,5
3
1045
6
Ozank Tobias
0
1
1
1
1
4
4
1046
3. TJ Spartak
Letohrad (Rtg prům.:1194, PH 1: 19 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Sysr
Vít
1431
1
1
1
1
0
1
1
6
7
1132
2
Sysrová Eliška
1343
1
1
1
0
1
1
1
6
7
1072
3
Sysr Vojtěch
0
0
1
½
1
0
0
1
3,5
7
1102
4
Faltus Marek
0
0
1
0
0
½
1
+
3,5
7
1058
4. TJ
Lanškroun C (Rtg prům.:1198, PH 1: 17,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Sedlák Jakub
1456
1
1
0
1
1
1
1
6
7
1162
2
Hanyš Marek
1032
1
0
0
1
1
0
0
3
7
1144
3
Lána Vincent
1202
1
0
½
0
1
0
1
3,5
7
1064
4
Kalousová Eva
1100
1
1
1
1
1
0
0
5
7
1031
5. ŠK Ústí
nad Orlicí B (Rtg prům.:1139, PH 1: 15,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Macan Tomáš
1138
1
0
1
0
1
1
4
6
1142
2
Holásek Tomáš
1180
1
0
1
0
½
1
3,5
6
1059
3
Holásková Markéta
1236
1
1
1
1
1
0
5
6
1086
4
Křížek
Matěj
1000
1
0
0
0
1
4
1046
5
Tomik Vojtěch
0
0
0
0
2
1053
6. ŠK Svitavy
B (Rtg prům.:1065, PH 1: 15,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Kössler Ondřej
1172
0
1
1
1
½
0
3,5
6
1154
2
Vymazal Marek
1059
0
1
1
0
0
1
3
6
1066
3
Juřík Štěpán
0
0
0
1
1
0
0
2
6
1105
4
Hoferica Jindřich
1030
0
1
+
1
1
1
5
6
1070
7. ŠO
Kunvaldská a.s. Kunvald (Rtg prům.:1046, PH 1: 15 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Suchodol Lukáš
1100
0
0
1
0
1
1
3
6
1166
2
Fajgl Patrik
1047
0
0
1
1
1
0
3
6
1120
3
Vágnerová Eliška
1035
1
1
1
0
1
0
4
6
1035
4
Vican Kryštof
0
1
0
1
0
1
0
3
6
1023
8. TJ
Lanškroun D (Rtg prům.:1047, PH 1: 12 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Pokorný Jiří
0
0
1
0
1
0
0
2
6
1233
2
Hajzlerová Natálie
0
0
0
0
0
3
1215
3
Sadílek Jakub
1104
0
1
0
1
0
0
2
6
1102
4
Sadílek Filip
1085
0
1
1
1
1
0
4
6
1017
5
Lánová Apolena
0
1
+
0
2
3
1000
9. ŠK Svitavy
D (Rtg prům.:1000, PH 1: 9,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Rulíšek Ondřej
0
0
0
0
0
1
½
1,5
6
1147
2
Pelz Dominik
0
0
0
1
½
1
0
2,5
6
1105
3
Zdražil Jiří
0
0
0
0
0
1
½
1,5
6
1045
4
Staša Matyáš
0
0
0
0
1
+
0
2
6
1006
10. ŠK
Svitavy C (Rtg prům.:1009, PH 1: 8,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Zachař Michal
1035
0
0
½
0
0
½
1
6
1117
2
Pazderský Jakub
0
0
0
1
0
0
1
2
6
1061
3
Pernica Jakub
0
0
0
1
0
0
½
1,5
6
1093
4
Přikryl Vít
0
0
0
+
0
0
1
2
6
1020
11. ŠK
Svitavy E (Rtg prům.:1001, PH 1: 2,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Táborský Jan
1005
0
0
½
0
0
0
0,5
6
1111
2
Kopecký Lukáš
0
0
0
0
0
0
0
0
6
1094
3
Nahodil Daniel
0
0
0
0
0
0
0
0
6
1050
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .