27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 14.října 2018 započala sezona 2018/19 také pro družstva Krajského přeboru 2.třídy západ těmito výsledky: Polabiny F - Rapid Pardubice C 5,5:2,5, Eurobit Pardubice - Hlinsko B 5,5:2,5, Heřmanův Městec - Lázně Bohdaneč 4,5:3,5, Chrudim B - Železné hory 5,5:2,5, Polička C - Bohemia Pardubice B 2,5:5,5, Polabiny E volno
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
2
VÝSLEDKY 1.
KOLA HRANÉHO 14. 10. 2018
2222 ŠK
Polabiny E – volný los
2222 ŠK Polabiny F – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Hošek Milan
1.
Melichar V.
1935
1:0
Pavlovec V.
1812
2.
Nešpůrek P.
1793
1/2
Joukl M.
1465
3.
Jiroušek J.
1847
1:0
Hon J.
1785
4.
Brožka K.
1717
1:0
Janko J.
1689
5.
Stoček M.
1575
1/2
Fiala J.
1548
6.
Stoček P.
1562
1/2
Nešpůrek J.
H
1496
7.
Brožka K.
H
1567
1/2
Štěpán J.
1496
8.
Juchelka M.
1453
1/2
Kalhous M.
1547
5.5 : 2.5
Jiskra Heřmanův
Městec – Sokol Lázně Bohdaneč
TJ Štefanydes Polička C – ŠK Bohemia Pardubice
B
Rozhodčí: Honek
Jan
Rozhodčí: Ryšavá Monika
1.
Přibyl J.
1922
1/2
Rež M.
1798
1.
Smejkal J.
1717
0:1
Třasák O.
1981
2.
Starý L.
1842
1/2
Veselý E.
1749
2.
Navrátil L.
1706
1:0
Mudruňka P.
1899
3.
Honek J.
1813
1/2
Sekyrka J.
1720
3.
Zeman L.
H
1801
1/2
Kvapil P.
1647
4.
Štolfa J.
1742
0:1
Kouba P.
1743
4.
Buchta M.
1702
0:1
Kotlant T.
1644
5.
Janoušek P.
H
1703
0:1
Jouza P.
1664
5.
Stodola Z.
1616
0:1
Šindler J.
1547
6.
Cach T.
H
1594
1:0
Rež M.
1624
6.
Stodola J.
1407
0:1
Stehlík P.
1405
7.
Urválek M.
1463
1:0
Svoboda J.
1577
7.
Ryšavá M.
1351
0:1
Horáčková I.
1109
8.
Starý V.
H
1306
1:0
Pištora L.
1393
8.
Martínek M.
1402
+:-
0
0
4.5 : 3.5
2.5 : 5.5
Eurobit – ŠO
Hlinsko B
TJ ŠO Chrudim B – Železné hory
Rozhodčí:
Svítil Radek
Rozhodčí: Němec Bohumil
1.
Ret A.
H
1859
1/2
Roušar Z.
V
1918
1.
Krys J.
2037
1/2
Šilar L.
2075
2.
Kraus O.
1943
1:0
Dvořák S.
V
1929
2.
Linhart Z.
1958
1/2
Švanda P.
H
2061
3.
Seidl Z.
1858
1/2
Janda L.
1782
3.
Hájek J.
H
1932
1:0
Vančura M.
H
1623
4.
Svítil R.
1707
1/2
Londin M.
1701
4.
Ždímal P.
1746
1/2
Šindelář P.
H
1774
5.
Kastner V.
1951
1:0
Vojanec H.
1669
5.
Němec B.
1826
1/2
Tyč M.
1698
6.
Joukl J.
1683
1/2
Stránský L.
1532
6.
Česenek V.
1703
1/2
Nešpůrek J.
1218
7.
Mikulenka T.
1625
1:0
Zámečník J.
1814
7.
Chvojka J.
1551
1:0
Rožek J.
1257
8.
Macek J.
1368
1/2
Šťulík J.
V
1770
8.
Bureš Z.
1564
1:0
Tyč J.
1237
5.5 : 2.5
5.5 : 2.5
TABULKA PO 1. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Bohemia
Pardubice B
1
1
0
0
3
5.5
:
2.5
5
2.
TJ ŠO Chrudim B
1
1
0
0
3
5.5
:
2.5
3
2.
2222 ŠK Polabiny
F
1
1
0
0
3
5.5
:
2.5
3
2.
Eurobit
1
1
0
0
3
5.5
:
2.5
3
5.
Jiskra Heřmanův
Městec
1
1
0
0
3
4.5
:
3.5
3
6.
2222 ŠK Polabiny
E
0
0
0
0
0
0
:
0
0
7.
Sokol Lázně
Bohdaneč
1
0
0
1
0
3.5
:
4.5
2
8.
TJ Štefanydes
Polička C
1
0
0
1
0
2.5
:
5.5
2
9.
Železné hory
1
0
0
1
0
2.5
:
5.5
0
9.
ŠO Hlinsko B
1
0
0
1
0
2.5
:
5.5
0
9.
ŠK Rapid
Pardubice C
1
0
0
1
0
2.5
:
5.5
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .