27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
ŠK Svitavy uspořádaly v sobotu 10.listopadu 2018 první kvalifikační turnaj mládeže kategorií H/D 10-12, kterého se zúčastnilo celkem 70 hráčů ze 16 oddílů. V kategorii do 10 let suverénně zvítězil Jiří Bouška z Hlinska s plným ziskem 7/7 před Tobiášem Komárkem ze Svitav a Rostislavem Junem z Chotěboře, nejlepší dívkou byla Hana Večeřová z Lanškrouna. V kategorii do 12 let kralovali zástupci Chotěboře, když prvenství si vybojoval Radek Nejedlý , druhý byl Lukáš Nejedlý a třetí skončil Robert Jun (všichni Chotěboř), nejlepší z dívek byla Leona Bártová z Moravské Třebové.
1. Kvalifikační turnaj PDŠS H+D 10-12
Organizátor :
ŠK Svitavy z.s.
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Adolf Krušina
Hlavní
rozhodčí : Adolf Krušina
Čas na
rozmyšlenou : 10.11.2018
Organizátor :
ŠK Svitavy z.s.
Datum :
2018/11/10
Ø ELO
turnaje : 1054
Kategorie
H+D 10
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Bouška Jiří
1437
ŠO Hlinsko
7
0
28
32
2
3
Komárek Tobiáš
1264
ŠK Svitavy
6
0
29
29,5
3
4
Jun Rostislav
1244
TJ CHS Chotěboř
5
0
26,5
28,5
4
6
Zucha Ilja
1077
SK Žamberk
5
0
25,5
28,5
5
5
Hrdlička Jan
1110
Šachový spolek Železné hory
4,5
0,5
30,5
33,5
6
2
Starý Vojtěch
1277
2222 ŠK Polabiny, z.s.
4,5
0,5
29,5
32,5
7
14
Pelz Dominik
1000
ŠK Svitavy
4
0
28
31
8
18
Večeřová Hana
1000
TJ Lanškroun
4
0
27,5
28
9
13
Pazderský Jakub
1000
ŠK Svitavy
4
0
24
26,5
10
11
Mrštík Šimon
1000
Šachový spolek Železné hory
4
0
23
26
11
10
Machovec Vojtěch
1000
ŠO Hlinsko
4
0
23
25,5
12
25
Staněk Tomáš
0
Šachový spolek Železné hory
4
0
23
23,5
13
20
Šafář Adam
1000
TJ Štefanydes Polička
4
0
20,5
23
14
21
Šlezingr Miroslav
1000
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
3
0
24,5
26,5
15
22
Šmehlík Vojtěch
1000
TJ Slovan Moravská Třebová
3
0
23
25,5
16
26
Výborný Filip
0
Šachový spolek Železné hory
3
0
20,5
22,5
17
19
Zdražil Jiří
1000
ŠK Svitavy
3
0
20
20,5
18
15
Picek Josef
1000
ŠO Hlinsko
3
0
19
21
19
23
Šváchová Kristýna
1000
TJ Sokol Zaječice
3
0
18,5
19
20
24
Žák Jakub
1000
ŠO Hlinsko
3
0
17,5
18
21
7
Daul Matyáš
1000
TJ Slovan Moravská Třebová
2,5
0
22
24
22
9
Kubíček Šimon
1000
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
2,5
0
16,5
17
23
17
Staša Matyáš
1000
ŠK Svitavy
2
1
19
19,5
24
8
Kopecký Lukáš
1000
ŠK Svitavy
2
0
16
16,5
25
12
Nahodil Daniel
1000
ŠK Svitavy
0,5
0,5
19,5
20
26
16
Prokopová Sofie
1000
TJ Sokol Zaječice
0,5
0,5
18,5
19
Kategorie H+D
12
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Nejedlý Radek
1459
TJ CHS Chotěboř
6,5
0
30
33
2
3
Nejedlý Lukáš
1259
TJ CHS Chotěboř
6
0
28,5
29,5
3
2
Jun Robert
1332
TJ CHS Chotěboř
5,5
0
32
35
4
7
Šlosar Jan
1188
2222 ŠK Polabiny, z.s.
5,5
0
27,5
29,5
5
8
Horák Prokop
1181
2222 ŠK Polabiny, z.s.
5,5
0
27
28
6
38
Čáp Radim
1000
Šachový klub při DDM Litomyšl
5
0
24
27
7
13
Lána Vincent
1069
TJ Lanškroun
5
0
24
25
8
11
Holásek Tomáš
1094
Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
5
0
22,5
24,5
9
12
Suchodol Lukáš
1071
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
5
0
21,5
24
10
16
Půlpán Jan
1056
2222 ŠK Polabiny, z.s.
4,5
0,5
28
31
11
4
Večeř Martin
1240
TJ Lanškroun
4,5
0,5
28
29
12
6
Bártová Leona
1192
TJ Slovan Moravská Třebová
4
0
27,5
29
13
9
Dolejš Mikuláš
1146
TJ Štefanydes Polička
4
0
26,5
29,5
14
19
Nováček Jakub
1024
TJ CHS Chotěboř
4
0
25
27
15
15
Tyč Karel
1062
Šachový spolek Železné hory
4
0
25
27
16
43
Pekárek Jakub
0
Šachový spolek Železné hory
4
0
24
27
17
18
Hoferica Jindřich
1033
ŠK Svitavy
4
0
24
26
18
22
Bouška Pavel
1000
TJ Štefanydes Polička
4
0
23,5
25,5
19
36
Vágnerová Eliška
1000
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
4
0
20,5
22,5
20
40
Žďárský Vojtěch
1000
Šachový spolek Železné hory
4
0
18,5
19,5
21
17
Mrklovský David
1051
Šachový spolek Železné hory
3,5
0,5
24
26,5
22
34
Strouhal Dominik
1000
TJ Sokol Zaječice
3,5
0,5
18
19
23
10
Zmek Jaroslav
1100
TJ CHS Chotěboř
3
0
26,5
28,5
24
24
Charvát Patrik
1000
Šachový spolek Železné hory
3
0
26
28
25
20
Pařízková Kristýna
1005
Šachový spolek Železné hory
3
0
24
26
26
37
Černý David
1000
ŠO Hlinsko
3
0
23
24
27
33
Ozank Tobias
1000
Šachový spolek Železné hory
3
0
22,5
24,5
28
5
Bouška Jonáš
1199
ŠO Hlinsko
3
0
22,5
24,5
29
23
Burešová Beáta
1000
Šachový spolek Železné hory
3
0
22,5
23,5
30
14
Sadílek Filip
1069
TJ Lanškroun
3
0
21,5
23,5
31
35
Tichá Karolína
1000
ŠO Hlinsko
3
0
21
23
32
31
Lánová Apolena
1000
TJ Lanškroun
3
0
19,5
20,5
33
21
Beňadik Dino
1000
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
3
0
19
21
34
44
Tichý Pavel
0
ŠO Hlinsko
3
0
17
18
35
39
Škobrtal Lukáš
1000
Tj Lokomotiva Česká Třebová
2,5
0
17,5
18,5
36
29
Horník Zdeněk
1000
Sokol Zaječice
2
0
23,5
24,5
37
41
Kafková Hedvika
0
ŠO Hlinsko
2
0
22
23
38
42
Káninský Daniel
0
Šachový spolek Železné hory
2
0
19
20
39
27
Hanák David
1000
Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
2
0
16,5
17,5
40
32
Nešporová Barbora
1000
TJ Štefanydes Polička
2
0
12,5
13,5
41
28
Hejč Jakub
1000
Tj Lokomotiva Česká Třebová
1,5
0
16,5
17,5
42
25
Goliášová Aneta
1000
TJ Sokol Zaječice
1
0
23
25
43
26
Hajzlerová Natálie
1000
TJ Lanškroun
1
0
18
20
44
30
Křížek Matěj
1000
ŠK Ústí nad Orlicí
1
0
18
19,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .