27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Heřmanův Městec - Polička C 5,5:2,5, Rapid Pardubice B - Železné hory 5:3, Polabiny F - Hlinsko B 3:5, Chotěboř B - Polabiny G 6:2, Bohdaneč - Rapid Pardubice C 3,5:4,5, Chrudim B - Bohemia Pardubice B 4,5:3,5V čele soutěže bezpečně přezimuje Chotěboř B s plným počtem bodů a náskokem 5-ti (!) bodů na trojici pronásledovatelů (Rapid Pardubice B, Hlinsko B a Polabiny F).
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
6
VÝSLEDKY 5.
KOLA HRANÉHO 17. 12. 2017
Jiskra Heřmanův
Městec – TJ Štefanydes Polička C
ŠK Rapid Pardubice B – Železné hory
Rozhodčí: Honek
Jan
Rozhodčí: Svítil Radek
1.
Müller P.
1893
1:0
Schaffer O.
1890
1.
Ret A.
H
1704
0:1
Švanda P.
H
2077
2.
Přibyl J.
1863
1:0
Smejkal J.
1800
2.
Seidl Z.
1849
1/2
Jareš M.
H
1860
3.
Honek J.
1820
1/2
Navrátil L.
1708
3.
Joukl J.
1699
0:1
Šilar L.
2068
4.
Konrád F.
H
1828
1:0
Zeman L.
H
1759
4.
Macek O.
1546
1:0
Dunajčík J.
1850
5.
Štolfa J.
1750
0:1
Stodola J.
1748
5.
Joukl M.
1644
1:0
Tyč M.
1725
6.
Klouček J.
1620
1:0
Buchta M.
1684
6.
Nešpůrek J.
H
1591
1/2
Jura J.
1528
7.
Urválek M.
1488
0:1
Stodola J.
1399
7.
Svítil R.
1743
1:0
Jareš O.
1419
8.
Sedlák P.
1441
1:0
Šafář V.
1026
8.
Fiala J.
1499
1:0
Koláček P.
1127
5.5 : 2.5
5 : 3
2222 ŠK Polabiny
F – ŠO Hlinsko B
TJ CHS Chotěboř B – 2222 ŠK Polabiny G
Rozhodčí: Kvapil
Pavel
Rozhodčí: Sukdolák Radek
1.
Černý J.
2037
0:1
Hájek J.
H
2066
1.
Jun R.
V
2013
1:0
Jiroušek J.
1694
2.
Nešpůrek P.
1803
1/2
Roušar Z.
V
1946
2.
Krejčík T.
1910
0:1
Stoček P.
1571
3.
Gregor J.
1746
1/2
Dvořák S.
1952
3.
Sukdolák R.
1986
1:0
Brožka K.
1607
4.
Krmenčík R.
1760
1:0
Adámek M.
V
1890
4.
Fiala M.
1839
1:0
Stoček M.
1551
5.
Krejčí J.
1552
1/2
Novotný O.
1704
5.
Zvěřina J.
1891
1:0
Liška K.
1287
6.
Vorel B.
1517
1/2
Janda L.
1776
6.
Tomek K.
1765
1:0
Šulcová T.
1151
7.
Kvapil P.
1437
0:1
Londin M.
1730
7.
Jun R.
1230
1:0
Pelcl R.
1190
8.
Kvapil J.
C
1480
0:1
Stránský L.
1548
8.
Michal M.
1687
0:1
Plíva P.
1092
3 : 5
6 : 2
Sokol Lázně
Bohdaneč – ŠK Rapid Pardubice C
TJ ŠO Chrudim B – ŠK Bohemia Pardubice B
Rozhodčí: Sekyrka
Josef
Rozhodčí: Sokol Pavel
1.
Rež M.
1797
0:1
Hon J.
1777
1.
Linhart Z.
V
1953
1/2
Horáček M.
V
2131
2.
Veselý E.
1760
1/2
Marcinko P.
1776
2.
Hájek J.
H
1912
0:1
Třasák O.
1969
3.
Sekyrka J.
1734
1:0
Janko J.
1710
3.
Ždímal P.
1743
1/2
Mudruňka P.
1897
4.
Jouza P.
1665
0:1
Mikulenka T.
1585
4.
Bartoš M.
1716
1/2
Kvapil P.
1635
5.
Zmek J.
1643
0:1
Janoušek P.
H
1604
5.
Česenek V.
1716
1/2
Šindler J.
1601
6.
Binas J.
1613
0:1
Cach T.
H
1567
6.
Krys J.
1628
1/2
Beneš D.
1665
7.
Svoboda J.
1599
1:0
Kalhous M.
1549
7.
Chvojka J.
1615
1:0
Třasáková A.
H
1162
8.
Rež M.
1488
1:0
Kocian Š.
1181
8.
Sokol P.
1536
1:0
Horáčková I.
1141
3.5 : 4.5
4.5 : 3.5
TABULKA PO 5. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ CHS Chotěboř B
5
5
0
0
15
27.5
:
12.5
27
2.
ŠK Rapid
Pardubice B
5
3
1
1
10
24.5
:
15.5
19
3.
ŠO Hlinsko B
5
3
1
1
10
23.5
:
16.5
16
4.
2222 ŠK Polabiny
F
5
3
1
1
10
21.5
:
18.5
12
5.
Železné hory
5
2
1
2
7
20
:
20
12
6.
Jiskra Heřmanův
Městec
5
2
0
3
6
20
:
20
15
7.
TJ ŠO Chrudim B
5
2
0
3
6
18.5
:
21.5
13
8.
TJ Štefanydes
Polička C
5
2
0
3
6
18
:
22
14
9.
2222 ŠK Polabiny
G
5
2
0
3
6
15.5
:
24.5
11
10.
ŠK Bohemia
Pardubice B
5
1
2
2
5
18.5
:
21.5
12
11.
Sokol Lázně
Bohdaneč
5
1
0
4
3
17.5
:
22.5
14
12.
ŠK Rapid
Pardubice C
5
1
0
4
3
15
:
25
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .