27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Česká Třebová - Mistrovice 4:4, Dolní Čermná - Ústí n/O. D 3:5, Svitavy - Kunvald 4,5:3,5, Lanškroun B - Choceň 5:3, Moravská Třebová - Horní Čermná 4:4, Polička B - Ústí n/O. C 1,5:6,5 V čele tabulky zůstává Lanškroun B s plným počtem 12 bodů, poslední je Česká Třebová s jedním bodem.
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
5
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 02. 12. 2018
ŠK Svitavy – ŠO
Kunvaldská a.s. Kunvald
ŠK Dolní Čermná – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Bartoš
Karel
Rozhodčí: Motl Ladislav
1.
Kotva M.
1951
1:0
Havrlík P.
H
1843
1.
Merta J.
1807
1/2
Holásek V.
V
1743
2.
Ambrožová L.
H
1855
0:1
Vaníček J.
1684
2.
Motl L.
1622
1/2
Šmajzrová V.
H
1675
3.
Bartoš K.
H
1856
1:0
Hodek R.
1650
3.
Slavíček M.
1704
0:1
Mareš P.
1674
4.
Riedl V.
1772
1:0
Dvořák E.
1661
4.
Židek P.
1685
1/2
Holásek V.
1757
5.
Maděra S.
1678
1/2
Rusz G.
1557
5.
Marek M.
H
1705
1/2
Píše J.
1735
6.
Svatoš Z.
1683
0:1
Krčmář S.
1534
6.
Nikl J.
1717
0:1
Kylar P.
1734
7.
Velešík M.
1638
0:1
Bém T.
1472
7.
Marek J.
1401
1:0
Čech M.
1685
8.
Bulva F.
H
1546
1:0
Řehák J.
1452
8.
Málková B.
H
1275
0:1
Mastný T.
1702
4.5 : 3.5
3 : 5
TJ Štefanydes
Polička B – ŠK Ústí nad Orlicí C
TJ Lanškroun B – Šachový klub Choceň
Rozhodčí: Houška
František
Rozhodčí: Novák Miroslav
1.
Sodomka A.
1909
1/2
Mareš J.
V
1975
1.
Pokorný T.
V
2206
1:0
Marinov P.
H
1831
2.
Schaffer O.
1839
0:1
Hrobař V.
V
2036
2.
Solil R.
V
2033
1:0
Podgorný R.
H
1708
3.
Švanda R.
1752
1/2
Netušil J.
1939
3.
Kupsa M.
H
1942
1:0
Vavroušek P.
1676
4.
Schaffer D.
1649
1/2
Jániš P.
V
1934
4.
Šebrle J.
1692
1/2
Janeček F.
1701
5.
Kopecký V.
1562
0:1
Šimek Z.
1955
5.
Boháč L.
1594
0:1
Nedelčev R.
1544
6.
Simon J.
1645
0:1
Volf J.
1953
6.
Křivohlávek J.
1368
0:1
Šmejdíř W.
1495
7.
Simon M.
1656
0:1
Smola J.
1806
7.
Kolomý A.
1710
1:0
Flos P.
1412
8.
Šafář V.
1047
0:1
Glembek B.
1764
8.
Kalousová J.
1418
1/2
Doseděl Z.
1544
1.5 : 6.5
5 : 3
TJ Slovan
Moravská Třebová – ŠO Horní Čermná
Proplast Česká Třebová – Sokol Mistrovice
Rozhodčí: Sojma
Zdeněk
Rozhodčí: Nikolinko Alexandr
1.
Grepl P.
1911
0:1
Dušek J.
1737
1.
Hurt L.
2075
1:0
Mikyska K.
H
1974
2.
Meleško A.
1849
0:1
Cimprich M.
1711
2.
Pail M.
H
1855
0:1
Lorenc A.
H
1907
3.
Sojma Z.
1830
1:0
Motl J.
1670
3.
Vencl J.
1696
1/2
Filip L.
H
1831
4.
Liebl P.
1759
1/2
Pecháček T.
1845
4.
Kovář V.
1607
0:1
Ježek J.
1813
5.
Endl V.
1585
1/2
Vacek M.
1502
5.
Klatka M.
1480
0:1
Bouchal L.
1723
6.
Dvořák J.
1530
0:1
Šilar J.
1543
6.
Myška F.
H
1631
1:0
Bouchal T.
1532
7.
Šmíd F.
H
1743
1:0
Soural T.
1000
7.
Racek J.
H
1585
1:0
Janota J.
1532
8.
Navrátil M.
H
1687
1:0
Šilar K.
1333
8.
Petrželka K.
1858
1/2
Glöckner J.
1825
4 : 4
4 : 4
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Lanškroun B
4
4
0
0
12
23.5
:
8.5
19
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
4
3
1
0
10
23.5
:
8.5
18
3.
ŠK Svitavy
4
3
0
1
9
18.5
:
13.5
16
4.
TJ Slovan
Moravská Třebová
4
2
1
1
7
18
:
14
13
5.
TJ Štefanydes
Polička B
4
2
1
1
7
17
:
15
11
6.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
4
1
1
2
4
16
:
16
10
7.
Šachový klub
Choceň
4
1
1
2
4
14.5
:
17.5
9
8.
Sokol Mistrovice
4
1
1
2
4
13.5
:
18.5
8
9.
ŠO Horní Čermná
4
1
1
2
4
12.5
:
19.5
7
10.
ŠK Dolní Čermná
4
1
0
3
3
14.5
:
17.5
7
11.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
1
0
3
3
11.5
:
20.5
7
12.
Proplast Česká
Třebová
4
0
1
3
1
9
:
23
4
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .