27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Mistrovice - Svitavy 3:5, Horní Čermná - Česká Třebová 2:6, Choceň - Moravská Třebová 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Lanškroun B 7,5:0,5, Ústí n/O. D - Polička B 4,5:3,5, Kunvald - Dolní Čermná 6:2 Na čele tabulky došlo ke střídání, když doposud vedoucí Lanškroun B resolutním výsledkem ve vzájemném zápase vystřídalo Ústí n/O. C, na opačném pólu tabulky Česká Třebová se vítězstvím odpoutala z posledního místa a přenechala ho Dolní Čermné.
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
6
VÝSLEDKY 5.
KOLA HRANÉHO 16. 12. 2018
Sokol
Mistrovice – ŠK Svitavy
ŠO Horní Čermná – Proplast Česká Třebová
Rozhodčí:
Halbrštát Karel
Rozhodčí: Dušek Josef
1.
Ježek J.
1813
0:1
Kotva M.
1951
1.
Dušek J.
1737
0:1
Hurt L.
2075
2.
Bouchal L.
1723
1/2
Krušina P.
1851
2.
Kalousek M.
1757
0:1
Prax I.
1990
3.
Bouchal T.
1532
1/2
Ambrožová L.
H
1855
3.
Cimprich M.
1711
0:1
Pail M.
H
1855
4.
Janota J.
1532
0:1
Bartoš K.
H
1856
4.
Motl J.
1670
1/2
Vencl J.
1696
5.
Sysr P.
H
1532
1/2
Vodička M.
1712
5.
Betlach J.
1665
1:0
Kovář V.
1607
6.
Špinler B.
1451
0:1
Křeček J.
1671
6.
Vacek M.
1502
0:1
Pelcl K.
1801
7.
Glöckner J.
1825
1:0
Krušina A.
1572
7.
Šilar J.
1543
1/2
Jasanský K.
1681
8.
Malý E.
1650
1/2
Davídek M.
1538
8.
Šilar K.
1333
0:1
Petrželka K.
1858
3 : 5
2 : 6
Šachový klub
Choceň – TJ Slovan Moravská Třebová
ŠK Ústí nad Orlicí C – TJ Lanškroun B
Rozhodčí:
Janeček František
Rozhodčí: Glembek Bohumír
1.
Kučera J.
H
1902
1:0
Grepl P.
1911
1.
Hrobař V.
V
2036
1:0
Solil R.
V
2033
2.
Marinov P.
H
1831
1/2
Meleško A.
1849
2.
Netušil J.
1939
1/2
Kupsa M.
H
1942
3.
Podgorný R.
H
1708
0:1
Sojma Z.
1830
3.
Jániš P.
V
1934
1:0
Doleček M.
1679
4.
Vavroušek P.
1676
1/2
Liebl P.
1759
4.
Mareš P.
V
1883
1:0
Boháč L.
1594
5.
Janeček F.
1701
0:1
Chvojka A.
1708
5.
Šimek Z.
1955
1:0
Křivohlávek J.
1368
6.
Nedelčev R.
1544
1/2
Endl V.
1585
6.
Volf J.
1953
1:0
Kolomý A.
1710
7.
Šmejdíř W.
1495
1:0
Šmíd F.
H
1743
7.
Smola J.
1806
1:0
Lapáček L.
1424
8.
Flos P.
1412
1:0
Novák A.
1241
8.
Glembek B.
1764
1:0
Pilný J.
1453
4.5 : 3.5
7.5 : 0.5
ŠK Ústí nad
Orlicí D – TJ Štefanydes Polička B
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Dudla
Martin
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1.
Šmajzrová V.
H
1675
1/2
Sodomka A.
1909
1.
Wiesinger W.
H
2004
1:0
Merta M.
1753
2.
Píše J.
1735
0:1
Švanda A.
1932
2.
Havrlík P.
H
1843
0:1
Merta J.
1807
3.
Kylar P.
1734
1/2
Švanda R.
1752
3.
Hodek R.
1650
1:0
Židek P.
1685
4.
Čech M.
1685
1/2
Schaffer D.
1649
4.
Dvořák E.
1661
1:0
Marek M.
H
1705
5.
Mastný T.
1702
1:0
Kopecký V.
1562
5.
Štěpán S.
1570
1/2
Nikl J.
1717
6.
Dudla M.
1659
1/2
Šafář V.
1047
6.
Rusz G.
1557
1/2
Marek J.
1401
7.
Dudlová K.
1164
1/2
Langrová I.
1443
7.
Krčmář S.
1534
1:0
Padrtka J.
1000
8.
Holásek T.
1130
+:-
Šestáková M.
1000
8.
Bém T.
1472
1:0
Seidl P.
1563
4.5 : 3.5
6 : 2
TABULKA PO 5. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
5
4
1
0
13
31
:
9
25
2.
TJ Lanškroun B
5
4
0
1
12
24
:
16
19
3.
ŠK Svitavy
5
4
0
1
12
23.5
:
16.5
19
4.
TJ Slovan
Moravská Třebová
5
2
1
2
7
21.5
:
18.5
15
5.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
5
2
1
2
7
20.5
:
19.5
12
5.
TJ Štefanydes
Polička B
5
2
1
2
7
20.5
:
19.5
12
7.
Šachový klub
Choceň
5
2
1
2
7
19
:
21
12
8.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
5
2
0
3
6
17.5
:
22.5
12
9.
Sokol Mistrovice
5
1
1
3
4
16.5
:
23.5
9
10.
Proplast Česká
Třebová
5
1
1
3
4
15
:
25
9
11.
ŠO Horní Čermná
5
1
1
3
4
14.5
:
25.5
8
12.
ŠK Dolní Čermná
5
1
0
4
3
16.5
:
23.5
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .