27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Lázně Bohdaneč - Hlinsko B 1:7, Rapid Pardubice C - Železné hory 1,5:6,5, Polabiny E - Chrudim B 3,5:4,5, Polabiny F - Eurobit Pardubice 4,5:3,5, Heřmanův Městec - Polička C 5:3, Bohemia Pardubice C volno Na čele tabulky se momentálně ocitla Chrudim B díky prohře Eurobitu Pardubice, na opačném pólu tabulky je i nadále poslední Rapid Pardubice C s nulovým ziskem.
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
7
VÝSLEDKY 6.
KOLA HRANÉHO 13. 01. 2019
volný los – ŠK
Bohemia Pardubice B
Sokol Lázně Bohdaneč – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Sekyrka Josef
1.
Rež M.
1802
0:1
Roušar Z.
V
1898
2.
Veselý E.
1755
0:1
Novotný O.
V
1854
3.
Sekyrka J.
1739
0:1
Adámek M.
V
1871
4.
Kouba P.
1723
1/2
Janda L.
1773
5.
Jouza P.
1681
0:1
Londin M.
1686
6.
Rež M.
1626
1/2
Vojanec H.
1656
7.
Svoboda J.
1566
0:1
Stránský L.
1511
8.
Zmek J.
1586
0:1
Osička P.
1269
1 : 7
ŠK Rapid
Pardubice C – Železné hory
2222 ŠK Polabiny E – TJ ŠO Chrudim B
Rozhodčí:
Kalhous Miroslav
Rozhodčí: Kvapil Pavel
1.
Joukl M.
1501
0:1
Šilar L.
2064
1.
Černý J.
2014
1/2
Hájek J.
H
2012
2.
Janko J.
1677
0:1
Švanda P.
H
2051
2.
Bělohlav J.
1918
0:1
Linhart Z.
1956
3.
Fiala J.
1557
1/2
Jareš M.
H
1918
3.
Škroch M.
1862
1/2
Němec B.
1835
4.
Nešpůrek J.
H
1571
1/2
Dunajčík J.
1816
4.
Korol J.
2029
1:0
Němec V.
1660
5.
Štěpán J.
1490
0:1
Štolovský M.
1000
5.
Kvapil P.
1488
0:1
Krys J.
1614
6.
Černý Z.
1257
1/2
Šindelář P.
H
1773
6.
Krejčí J.
1505
0:1
Chvojka J.
1536
7.
Kalhous M.
1551
0:1
Tyč M.
1726
7.
Vorel B.
1481
1:0
Bureš Z.
1545
8.
Kvapil P.
1097
0:1
Jura J.
1538
8.
Kvapil J.
C
1414
1/2
Zelený F.
1471
1.5 : 6.5
3.5 : 4.5
2222 ŠK
Polabiny F – Eurobit
Jiskra Heřmanův Městec – TJ Štefanydes Polička
C
Rozhodčí:
Nešpůrek Petr
Rozhodčí: Honek Jan
1.
Nešpůrek P.
1788
1/2
Ret A.
H
1853
1.
Hanus M.
H
1985
1:0
Stodola J.
1752
2.
Brožka K.
1849
0:1
Kraus O.
1952
2.
Přibyl J.
1903
0:1
Smejkal J.
1700
3.
Stoček M.
1659
1/2
Seidl Z.
1878
3.
Honek J.
1814
1/2
Navrátil L.
1733
4.
Stoček P.
1563
0:1
Macek O.
1801
4.
Štolfa J.
1746
0:1
Buchta M.
1717
5.
Brožka K.
H
1583
1/2
Svítil R.
1706
5.
Janoušek P.
H
1646
1/2
Charouz M.
1628
6.
Brázda V.
1646
1:0
Joukl J.
1660
6.
Klouček J.
1669
1:0
Šafář V.
1077
7.
Juchelka M.
1514
1:0
Mikulenka T.
1642
7.
Urválek M.
1475
1:0
Stodola J.
1402
8.
Bílek M.
1439
1:0
Macek J.
1381
8.
Sedlák P.
1467
1:0
Martínek M.
1399
4.5 : 3.5
5 : 3
TABULKA PO 6. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ ŠO Chrudim B
6
5
0
1
15
30
:
18
19
2.
Jiskra Heřmanův
Městec
5
5
0
0
15
25
:
15
18
3.
Eurobit
6
4
1
1
13
30
:
18
19
4.
ŠK Bohemia
Pardubice B
5
3
1
1
10
23.5
:
16.5
15
5.
Železné hory
5
3
0
2
9
21
:
19
11
6.
2222 ŠK Polabiny
F
5
3
0
2
9
19.5
:
20.5
11
7.
ŠO Hlinsko B
5
2
0
3
6
20.5
:
19.5
12
8.
TJ Štefanydes
Polička C
6
2
0
4
6
21
:
27
14
9.
2222 ŠK Polabiny
E
5
1
0
4
3
18
:
22
9
10.
Sokol Lázně
Bohdaneč
6
1
0
5
3
19
:
29
10
11.
ŠK Rapid
Pardubice C
6
0
0
6
0
12.5
:
35.5
4
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .