27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny G - Rapid Pardubice D 4,5_0,5, Rapid Pardubice E - Bohemia Pardubice C 2,5:2,5, Rapid Pardubice F - Miřetice 4,5:0,5, Chrudim C - Chotěboř C 3:2, Železné hory B - Rapid Pardubice G 2:3, Železné hory C - Krucemburk 1,5:3,5 V čele tabulky zůstává Chrudim C s 16 body a bodovým náskokem před Krucemburkem, poslední zůstávají Železné hory C s jediným bodem.
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
7
VÝSLEDKY 6.
KOLA HRANÉHO 20. 01. 2019
Rapid Pardubice
F – NOPO Miřetice
Rapid Pardubice E – ŠK Bohemia Pardubice C
Rozhodčí: Fiala
Jan
Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1.
Joukl J.
1660
1:0
Janoušek P.
1646
1.
Joukl M.
V
1501
1/2
Šindler J.
1595
2.
Macek O.
V
1801
1:0
Králová G.
H
1544
2.
Kalhous M.
1551
1/2
Kvapil P.
H
1488
3.
Fiala J.
V
1557
1/2
Janoušek L.
1523
3.
Vinš K.
1308
1/2
Stehlík P.
1395
4.
Macek J.
1381
1:0
Kůs M.
1457
4.
Sedlák P.
H
1467
1:0
Umlauf L.
1000
5.
Štěpán J.
1490
1:0
Samková P.
1297
5.
Kvapil P.
1097
0:1
Tesař O.
1000
4.5 : 0.5
2.5 : 2.5
TJ ŠO Chrudim C
– TJ CHS Chotěboř C
Železné hory B – Rapid G + DDM Přelouč
Rozhodčí: Němec
Bohumil
Rozhodčí: Veselý Emanuel
1.
Linhart Z.
V
1956
0:1
Pejřimovská V.
1448
1.
Veselý E.
H
1755
1/2
Hon J.
V
1777
2.
Němec B.
V
1835
0:1
Pejřimovský T.
1237
2.
Vojáček J.
1407
1/2
Jambor L.
1772
3.
Bureš Z.
1545
1:0
Jun R.
1191
3.
Burda J.
1360
0:1
Laurin J.
1000
4.
Bartoš M.
1719
1:0
Jun R.
1295
4.
Pařízková K.
1000
0:1
Rosenberger T.
1000
5.
Chvojka J.
1536
1:0
Včela M.
1098
5.
Žďárský V.
1000
1:0
Blažek M.
1000
3 : 2
2 : 3
Železné hory C –
TJ Sokol Krucemburk
2222 ŠK Polabiny G – Rapid Pardubice D
Rozhodčí: Jareš
Ondřej
Rozhodčí: Vorel Bohuslav
1.
Roub R.
1383
1/2
Kačor P.
1650
1.
Škorpík F.
1625
1/2
Svítil R.
V
1706
2.
Jareš O.
1432
0:1
Mottl J.
H
1585
2.
Krejčí J.
1505
1:0
Mácha M.
H
1445
3.
Roub R.
V
1370
0:1
Michal M.
H
1662
3.
Vorel B.
1481
1:0
Štekl F.
1263
4.
Koláček P.
1195
1:0
Hrančík J.
1111
4.
Kvapil J.
C
1414
1:0
Píšová A.
1063
5.
Lauer M.
1000
0:1
Štorek L.
1398
5.
Melichar Z.
1401
1:0
Čapoun K.
1000
1.5 : 3.5
4.5 : 0.5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ ŠO Chrudim C
6
5
1
0
16
20.5
:
9.5
17
2.
TJ Sokol
Krucemburk
6
5
0
1
15
18.5
:
11.5
17
3.
Rapid Pardubice F
6
4
2
0
14
20.5
:
9.5
17
4.
NOPO Miřetice
6
4
0
2
12
16
:
14
14
5.
Rapid Pardubice E
6
3
2
1
11
19.5
:
10.5
15
6.
2222 ŠK Polabiny
G
6
3
2
1
11
19
:
11
15
7.
ŠK Bohemia
Pardubice C
6
2
2
2
8
16.5
:
13.5
12
8.
Železné hory B
6
2
0
4
6
13.5
:
16.5
10
9.
Rapid G + DDM
Přelouč
6
1
0
5
3
10.5
:
19.5
7
10.
TJ CHS Chotěboř C
6
1
0
5
3
9
:
21
7
11.
Rapid Pardubice D
6
1
0
5
3
7.5
:
22.5
5
12.
Železné hory C
6
0
1
5
1
9
:
21
4
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .