27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky: Jablonné n/O. - Kunvald C 4,5:0,5, Mistrovice B - Kunvald B 2:3, Lanškroun C - Horní Čermná B 0,5:4,5, Nekoř - Žamberk B 1,5:3,5, Ústí n/O. D - Červená Voda 3,5:1,5, Kunvald D volno Navzdory prohře se v čele tabulky udržela Červená Voda (ale jen díky většímu počtu sehraných zápasů před svým přemožitelem), na konci tabulky k žádné změně nedošlo.
KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
5
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 08. 12. 2019
TJ Jablonné nad Orlicí – ŠO Kunvaldská a.s.
Kunvald C
Rozhodčí: Rusz Gustav
1.
Vorlíček P.
1669
1/2
Rusz G.
1536
2.
Trampota L.
1643
1:0
Rusz R.
1525
3.
Černohous J.
1693
1:0
Mlynář M.
1418
4.
Kubíček V.
1620
1:0
Šejnoha L.
1363
5.
Unčovský J.
1250
1:0
Michalička V.
1354
4.5 : 0.5
TJ Sokol
Mistrovice B – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B
TJ Lanškroun C – ŠO Horní Čermná B
Rozhodčí:
Bouchal Tomáš
Rozhodčí: Novák Miroslav
1.
Bouchal T.
V
1597
0:1
Hodek R.
V
1627
1.
Boháč L.
1587
1/2
Balcar V.
1224
2.
Kristl V.
1614
1:0
Štěpán S.
1600
2.
Křivohlávek J.
1377
0:1
Balcar M.
1143
3.
Řehák M.
1264
0:1
Bém T.
1440
3.
Pilný J.
1484
0:1
Večeř M.
H
1175
4.
Glöckner J.
1783
1:0
Tobiška J.
1526
4.
Bureš M.
1100
0:1
Marek J.
H
1408
5.
Prokopec F.
1096
0:1
Hejkrlík P.
1304
5.
Lapáček L.
1407
0:1
Cimprich L.
1100
2 : 3
0.5 : 4.5
TJ Sokol Nekoř
– SK+Sokol Žamberk B
ŠK Ústí nad Orlicí D – ŠS Červená Voda
Rozhodčí: Langr
Petr
Rozhodčí: Švec Jiří
1.
Marek L.
1255
1:0
Kopal V.
1543
1.
Volf J.
V
1949
1:0
Brychta A.
1604
2.
Langr P.
1518
0:1
Šulc J.
1598
2.
Švec J.
1519
1/2
Matoulek V.
1521
3.
Šípek V.
1097
1/2
Mazura J.
1513
3.
Holásková V.
1358
1:0
Hošpes J.
1463
4.
Beneš D.
1000
0:1
Janeček M.
1474
4.
Leksová S.
1571
1:0
Budař J.
1375
5.
Šuman V.
1000
0:1
Zucha I.
1093
5.
Macan T.
1131
0:1
Ludvik F.
1618
1.5 : 3.5
3.5 : 1.5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Jablonné nad
Orlicí
4
3
1
0
10
14.5
:
5.5
12
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
3
3
0
0
9
12.5
:
2.5
11
3.
ŠS Červená Voda
4
3
0
1
9
11
:
9
10
4.
SK+Sokol Žamberk
B
4
2
0
2
6
11.5
:
8.5
9
5.
TJ Sokol
Mistrovice B
4
2
0
2
6
11
:
9
10
6.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald C
3
2
0
1
6
7.5
:
7.5
5
7.
ŠO Horní Čermná B
4
2
0
2
6
9.5
:
10.5
8
8.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald B
4
1
1
2
4
9
:
11
8
9.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald D
3
1
0
2
3
6.5
:
8.5
5
10.
TJ Sokol Nekoř
3
0
0
3
0
3.5
:
11.5
2
11.
TJ Lanškroun C
4
0
0
4
0
3.5
:
16.5
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .