27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Šachový spolek Železné hory uspořádal v sobotu 16.února 2019 v reprezentačních prostorách Krajského úřadu v Pardubicích třetí kvalifikační turnaj mládeže kategorií H/D 10-12, kterého se v obou kategoriích zúčastnilo celkem 103 hráčů. V kategorii H/D 10 suverénně zvítězil favorizovaný Vojtěch Starý z Polabin se ziskem 7/7 před Rostislavem Junem z Chotěboře a Iljou Zuchou ze Žamberka (oba 6/7), nejlepší z dívek byla Hana Večeřová z Lanškrouna. V kategorii H/D 12 rovněž suverénně zvítězil favorizovaný Jiří Bouška z Hlinska se ziskem 6,5/7 před Robertem Junem z Chotěboře a Tomášem Holáskem z Ústí n/O. (oba 5,5/7), nejlepší dívkou byla Leona Bártová z Moravské Třebové. Průběžné pořadí v obou kategoriích po třech odehraných turnajích naleznete ZDE .
3. kvalifikace KP mládeže PDŠS
Organizátor :
Šachový spolek Železné hory
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Lubomír Šilar
Hlavní
rozhodčí : Ondřej Jareš
Rozhodčí :
Miroslav Tyč
Čas na
rozmyšlenou : 2 x 20 minut + 5s/tah
Místo :
Pardubice, sál Jana Kašpara
Datum :
2019/02/16
Kategorie H/D 10
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Starý Vojtěch
1457
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
7
0
29,5
32,5
2
3
Jun Rostislav
1278
TJ CHS Chotěboř
6
0
29
31
3
5
Zucha Ilja
1016
SK Žamberk
6
0
25,5
28,5
4
2
Hrdlička Jan
1289
Šachový spolek
Železné hory
5
0
31,5
33,5
5
12
Cimprich Lukáš
0
Šachový oddíl
Horní Čermná z.s.
5
0
28,5
31,5
6
19
Hlaváček Jiří
0
Šachový spolek
Železné hory
5
0
25,5
28,5
7
13
Daul Matyáš
0
TJ Slovan
Moravská Třebová
5
0
24,5
27
8
29
Machovec Vojtěch
0
ŠO Hlinsko
5
0
23,5
23,5
9
24
Kopecký Lukáš
0
ŠK Svitavy
4,5
0
25,5
28
10
33
Peňáz Jakub
0
Šachový klub při
DDM Litomyšl
4,5
0
22,5
22,5
11
6
Petrík Jozef
1010
Šachový klub při
DDM Litomyšl
4
0
32,5
36,5
12
35
Staněk Tomáš
0
Šachový spolek
Železné hory
4
0
28,5
31,5
13
4
Mrštík Šimon
1100
Šachový spolek
Železné hory
4
0
27
30
14
26
Koupil Štěpán
0
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
0
25,5
26,5
15
9
Bulva Adam
0
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
4
0
25
27,5
16
34
Seidl Václav
0
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
4
0
23,5
25,5
17
32
Pazderský Jakub
0
ŠK Svitavy
4
0
23
25
18
37
Šimek Jan
0
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
0
22,5
25
19
41
Večeřová Hana
0
TJ Lanškroun
4
0
20
22
20
31
Motyčka Matěj
0
TJ Sokol Nekoř
4
0
20
21,5
21
7
Bednář Jan
0
TJ Sokol Nekoř
4
0
19
21
22
44
Zdražil Jiří
0
ŠK Svitavy
4
0
18,5
20,5
23
14
Exner Jakub
0
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
3,5
0
25
27,5
24
38
Šváchová Kristýna
0
TJ Sokol
Zaječice
3,5
0
24,5
27
25
42
Výborný Filip
0
Šachový spolek
Železné hory
3,5
0
21
23
26
40
Třasák Václav
0
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
3
0
27
29
27
18
Hájek Přemysl
0
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3
0
25
27,5
28
28
Lédlová Kristýna
0
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3
0
25
27
29
16
Flaška Filip
0
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
3
0
22
24,5
30
43
Vytiska Jan
0
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
3
0
21
24
31
27
Kubíček Šimon
0
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
0
20,5
21,5
32
20
Hloušek Jan
0
TJ ŠO Chrudim
3
0
19
21
33
11
Cicvárek Jan
0
Šachový spolek
Železné hory
3
0
19
20
34
46
Žák Jakub
0
ŠO Hlinsko
2,5
0
21,5
24
35
30
Motejzlík Karel
0
ŠK Svitavy
2,5
0
20,5
23
36
15
Fajgl Marek
0
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2,5
0
20
21,5
37
36
Stehlíková Vanessa
0
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
2,5
0
19,5
21
38
39
Tomik Vojtěch
0
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
2,5
0
17,5
19,5
39
23
Kabeláč Viktor
0
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
2,5
0
15,5
15,5
40
22
Jordanov Michail
0
Šachový spolek
Železné hory
2
0
21
22
41
21
Hrdlička Tomáš
0
Šachový spolek
Železné hory
2
0
20,5
22
42
25
Koukol Sebastián
0
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2
0
18,5
18,5
43
17
Gutwirthová Matylda
0
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
2
0
17,5
17,5
44
8
Brunclík Rostislav
0
Šachový spolek
Železné hory
1,5
0
16,5
16,5
45
45
Zítková Markéta
0
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
1
0
16,5
16,5
46
10
Cehula Marek
0
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
0
0
17,5
18,5
Kategorie H/D 12
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Bouška Jiří
1506
ŠO Hlinsko
6,5
0
28,5
31
2
4
Jun Robert
1360
TJ CHS Chotěboř
5,5
0
31
35
3
8
Holásek Tomáš
1180
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
5,5
0
29,5
32,5
4
5
Večeř Martin
1293
TJ Lanškroun
5,5
0
29
29,5
5
12
Zmek Jaroslav
1066
TJ CHS Chotěboř
5
0
28,5
31,5
6
7
Bártová Leona
1182
TJ Slovan
Moravská Třebová
5
0
27
30
7
3
Komárek Tobiáš
1384
ŠK Svitavy
5
0
24,5
26,5
8
9
Lána Vincent
1123
TJ Lanškroun
5
0
24
26
9
10
Kafka Ondřej
1110
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
5
0
23,5
26
10
18
Nováček Jakub
1024
TJ CHS Chotěboř
5
0
23
25,5
11
17
Bouška Jonáš
1036
ŠO Hlinsko
5
0
20,5
22,5
12
11
Suchodol Lukáš
1069
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4,5
0
28,5
31,5
13
6
Horák Prokop
1191
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4,5
0
26
28,5
14
39
Knízer Michal
0
TJ Sokol Nekoř
4,5
0
26
28
15
13
Čáp Radim
1063
Šachový klub při
DDM Litomyšl
4,5
0
25
27,5
16
2
Nejedlý Lukáš
1468
TJ CHS Chotěboř
4
0
31
34
17
46
Ozank Tobias
0
Šachový spolek
Železné hory
4
0
27
30
18
19
Kvapil Paul
1018
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
4
0
26
29
19
56
Vican Kryštof
0
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
0
26
28
20
14
Půlpán Jan
1059
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
0
25,5
27,5
21
20
Tyč Karel
1013
Šachový spolek
Železné hory
4
0
24,5
27
22
42
Křivský Jan
0
TJ Sokol
Zaječice
4
0
23,5
26
23
27
Černý David
0
ŠO Hlinsko
4
0
23,5
24
24
57
Žďárský Vojtěch
0
Šachový spolek
Železné hory
4
0
23
25
25
23
Blažek Michael
0
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
0
21,5
23,5
26
35
Hejč Jakub
0
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4
0
21,5
23
27
40
Kobernyk Vladimir
0
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
0
20,5
21
28
36
Horník Zdeněk
0
TJ Sokol
Zaječice
4
0
20
20,5
29
32
Goliášová Aneta
0
TJ Sokol
Zaječice
4
0
19
21
30
47
Radouš Tobiáš Josef
0
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
3
0
25
27,5
31
16
Sadílek Filip
1048
TJ Lanškroun
3
0
25
26,5
32
38
Káninský Daniel
0
Šachový spolek
Železné hory
3
0
24,5
26
33
53
Šetina Marek
0
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
3
0
23,5
25,5
34
22
Bednařík Martin
0
TJ Sokol Nekoř
3
0
23,5
25
35
24
Boughen Jessika
0
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3
0
23
25
36
37
Charvát Patrik
0
Šachový spolek
Železné hory
3
0
22
23,5
37
51
Sokol Zbyněk
0
TJ Sokol Nekoř
3
0
21,5
24
38
54
Škobrtal Lukáš
0
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
0
21,5
23,5
39
25
Burešová Beáta
0
Šachový spolek
Železné hory
3
0
19,5
21,5
40
52
Strouhal Dominik
0
TJ Sokol
Zaječice
3
0
18
20
41
48
Růžička Vít
0
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
3
0
17,5
18
42
30
Dušková Pavlína
0
TJ Sokol Nekoř
3
0
16
16,5
43
29
Duška Stanislav
0
Šachový spolek
Železné hory
2,5
0
23,5
25
44
21
Pařízková Kristýna
1004
Šachový spolek
Železné hory
2,5
0
21
23
45
49
Sibera Richard
0
TJ Sokol Nekoř
2,5
0
19
21
46
34
Hanák David
0
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
2,5
0
18
20
47
45
Lánová Apolena
0
TJ Lanškroun
2,5
0
18
19,5
48
41
Kočí Lukáš
0
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
2,5
0
17
17,5
49
31
Fadrný Erik
0
neregistrovaný
2
0
21
21,5
50
15
Vágnerová Eliška
1057
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2
0
20,5
22,5
51
43
Křivský Matěj
0
TJ Sokol
Zaječice
2
0
20
21,5
52
26
Čáp Štěpán
0
TJ Sokol Nekoř
2
0
18,5
20
53
50
Sibera Vojtěch
0
TJ Sokol Nekoř
2
0
16
16,5
54
28
Daňová Klára
0
Šachový spolek
Železné hory
2
0
15,5
16
55
44
Kučera Daniel
0
neregistrovaný
2
0
13,5
14
56
55
Venzara Dominik
0
neregistrovaný
1
0
18,5
20
57
33
Hajzlerová Natálie
0
TJ Lanškroun
1
0
17
17,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .