27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole 2.ligy skupiny D se hrálo jediné krajské derby, v němž Eurobit Pardubice zvítězil nad Poličkou 5:3. Vedoucí Polabiny C nezaváhaly v Třebíči ani v prořídlé sestavě a zvítězily nad Dalešicemi přesvědčivě 5,5:2,5, také Chotěboř doma porazila trápící se Velké Losiny 5:3 a plný bodový zisk si připsalo i Vysoké Mýto za domácí vítězství nad posledním Náchodem v poměru 5:3.Další výsledky: Žďár n/S. - Lípa 3:5, Náměšť n/O. - Hradec Králové B 6,5:1,5 (!) V čele tabulky zůstává dvojice pardubických klubů Polabiny a Eurobit, do jejichž dostihů o první ligu může ještě zasáhnout třetí Chotěboř. Černého Petra sestupu se už těžko zbaví Náchod, jehož mohou překvapivě doprovodit Velké Losiny plus další adepti jako Žďár n/S. a Polička.
2. LIGA 2017/2018 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 8.
KOLA HRANÉHO 11. 02. 2018
TJ CHS Chotěboř
– ŠK Velké Losiny
TJ Žďár nad Sázavou – ŠK Lípa
Rozhodčí: Fiala
Zdeněk
Rozhodčí: Pavliš Jaromír
1.
Výprachtický D.
H
2274
1:0
Holtman T.
C
2213
1.
Večeřa P.
2153
1/2
Jirásek P.
2293
2.
Říha V.
H
2065
1:0
Vaculík J.
2221
2.
Bukáček L.
H
2119
1/2
Jedlička L.
2153
3.
Tůma J.
2287
1/2
Gnida P.
H
2162
3.
Fišar J.
2067
0:1
Vařejčko J.
H
2226
4.
Vala F.
H
2237
1/2
Valenta V.
2081
4.
Siebenbürger V.
2064
0:1
Fiedler B.
2116
5.
Ondráček O.
2106
1/2
Sohr V.
2080
5.
Vašut K.
2119
1:0
Šedivý M.
2151
6.
Petrus L.
1968
0:1
Gawlas R.
H
1922
6.
Celý J.
2005
1:0
Šmíd J.
1945
7.
Jun R.
2044
1/2
Vodák R.
2056
7.
Svoboda I.
1931
0:1
Kourek J.
H
2063
8.
Hospodka J.
1932
1:0
Doležel J.
1896
8.
Bílek R.
1830
0:1
Novák L.
1955
5 : 3
3 : 5
TJ Náměšť
n/Oslavou – TJ Slavia Hradec Králové B
ŠK Vysoké Mýto – TJ Sněžka Náchod
Rozhodčí:
Wehrenberg Petr
Rozhodčí: Sabol Marian
1.
Kratochvíl V.
2216
1/2
Nun J.
V
2298
1.
Němec P.
H
2213
1:0
Mojžíš J.
2162
2.
Mejzlík V.
2169
1:0
Šafařík J.
2207
2.
Sabol M.
2302
1/2
Čechura P.
2157
3.
Walek P.
H
2206
1:0
Němec Z.
2193
3.
Grundman V.
H
2006
1:0
Velecký V.
H
2103
4.
Škaroupka J.
2163
1:0
Novák R.
2119
4.
Trhal T.
2071
1/2
Semerák P.
1971
5.
Dittrich P.
2237
1:0
Nosek J.
2032
5.
Kosek J.
2115
1/2
Cerha M.
2012
6.
Mičulka P.
2041
0:1
Jaeger L.
1987
6.
Doseděl J.
2080
1:0
Šobotník P.
H
1886
7.
Zezula R.
2000
1:0
Nun J.
2170
7.
Ptáček L.
2102
1/2
Pinkava J.
1861
8.
Mrazík T.
H
1943
1:0
Marek P.
1935
8.
Daněk P.
H
1923
0:1
Bednář J.
1892
6,5 : 1,5
5 : 3
Eurobit – TJ
Štefanydes Polička
Caissa Pivovar Dalešice – 2222 ŠK Polabiny C
Rozhodčí:
Sýkora Josef
Rozhodčí: Štork Rostislav
1.
Prandstetter E.
2225
0:1
Červený P.
2316
1.
Růžička J.
H
2116
1/2
Hrabuša M.
C
2353
2.
Smutný J.
H
2176
1:0
Švanda O.
2073
2.
Veselý V.
H
2090
0:1
Jedlička A.
2233
3.
Holásek P.
H
2114
1/2
Kastner O.
H
2034
3.
Tesař J.
2044
1/2
Buločkin M.
2078
4.
Hlavnička J.
2140
1/2
Lorenc O.
2099
4.
Lampíř T.
2059
1/2
Bujnoch R.
2198
5.
Sýkora J.
2069
1/2
Komárková M.
2021
5.
Svíženský L.
1935
0:1
Ludvík T.
2117
6.
Hennig T.
2056
1:0
Stodola M.
1983
6.
Ciešlak L.
1914
1/2
Řezníček D.
2065
7.
Veselý T.
2082
1:0
Sodomka A.
1912
7.
Brož P.
H
1854
1/2
Liduch F.
2027
8.
Novotný A.
1971
1/2
Schaffer O.
1882
8.
Štork R.
1771
0:1
Trojan L.
2020
5 : 3
2,5 : 5,5
TABULKA PO 8. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
C
8
7
0
1
21
39,5
:
24,5
29
2.
Eurobit
8
6
0
2
18
34
:
30
19
3.
TJ CHS Chotěboř
8
5
0
3
15
37,5
:
26,5
25
4.
ŠK Lípa
8
4
1
3
13
35,5
:
28,5
23
5.
TJ Náměšť
n/Oslavou
8
4
1
3
13
32,5
:
31,5
20
6.
TJ Slavia Hradec
Králové B
8
4
1
3
13
32,5
:
31,5
19
7.
ŠK Vysoké Mýto
8
4
0
4
12
31,5
:
32,5
16
8.
Caissa Pivovar
Dalešice
8
3
1
4
10
29
:
35
13
9.
TJ Štefanydes
Polička
8
2
2
4
8
31,5
:
32,5
16
10.
TJ Žďár nad
Sázavou
8
2
2
4
8
29,5
:
34,5
15
11.
ŠK Velké Losiny
8
2
1
5
7
30
:
34
17
12.
TJ Sněžka Náchod
8
0
1
7
1
21
:
43
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .