V nejnovější listině ELO FIDE, platné od 1.7.2004, byly zahrnuty všechny změny, které se uskutečnily v průběhu posledního čtvrtletí. Tabulce hráčů, registrovaných v našem kraji, i nadále vévodí Jan Votava, celkově je na listině již 98 hráčů.
Poř.
Příjmení a jméno
ELO FIDE
Oddíl
1
Votava Jan
2516
ŠK Infinity Pardubice
2
Lechtýnský Jiří
2480
ŠK Infinity Pardubice
3
Láznička Viktor
2434
ŠK Infinity Pardubice
4
Bernášek Jan
2395
ŠK Infinity Pardubice
5
Pisk Petr
2344
ŠK Infinity Pardubice
6
Stehno Pavel
2344
TJ ŠO a DDM Chrudim
7
Kárník Pavel
2337
TJ Synthesia Pardubice
8
Prandstetter Eduard
2336
ŠK Infinity Pardubice
9
Krupková Petra
2307
ŠK Infinity Pardubice
10
Petr Martin
2307
TJ Synthesia Pardubice
11
Pokorný Zdeněk
2299
TJ ŠO a DDM Chrudim
12
Pačovský Jiří
2288
TJ Synthesia Pardubice
13
Němec Pavel
2270
TJ ŠO a DDM Chrudim
14
Kourek Josef
2269
2222 ŠK Polabiny
15
Bernard Borek
2266
ŠK Infinity Pardubice
16
Hlavnička Jiří
2258
ŠK Infinity Pardubice
17
Hlaváček Robert
2257
TJ ŠO a DDM Chrudim
18
Pokorný Tomáš
2255
TJ Lanškroun
19
Řezníček Jan
2252
TJ ŠO a DDM Chrudim
20
Hošek Milan
2243
TJ Synthesia Pardubice
21
Baudyš Ondřej
2238
ŠO DDM Hlinsko
22
Šťastný Jan
2236
TJ Synthesia Pardubice
23
Petuchov Sergej
2221
ŠK Infinity Pardubice
24
Mojžíš Jaroslav
2217
2222 ŠK Polabiny
25
Hájek Jiří
2211
TJ Sokol Zaječice
26
Hostinský Jiří
2206
TJ Synthesia Pardubice
27
Navrátil František
2206
TJ Synthesia Pardubice
28
Černý Karel
2204
ŠK Infinity Pardubice
29
Outulný Pavel
2204
ŠK Infinity Pardubice
30
Novotný Michal
2197
2222 ŠK Polabiny
31
Šklíba Martin
2196
ŠK Infinity Pardubice
32
Kastner Oldřich
2194
TJ Synthesia Pardubice
33
Chládek Václav
2193
TJ Lanškroun
34
Kaderka Radek
2186
ŠK Infinity Pardubice
35
Vařejčko Josef
2186
TJ ŠO a DDM Chrudim
36
Lorenc Oldřich
2184
TJ Štefanydes Polička
37
Šustr Jaromír
2181
TJ Sokol Zaječice
38
Malivánek Jiří
2178
ŠK Infinity Pardubice
39
Movsesian Mouseg
2175
TJ Synthesia Pardubice
40
Hýbl Jaroslav
2172
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
41
Pošta Petr
2172
ŠK Infinity Pardubice
42
Bujnoch Radek
2170
TJ ŠO a DDM Chrudim
43
Volf Jaroslav
2167
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
44
Kotva Milan
2156
Slovan Mor.Třebová
45
Šmajzr Martin
2154
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
46
Sýkora Josef
2145
ŠK Infinity Pardubice
47
Komárek David
2144
TJ Štefanydes Polička
48
Šír Zbyněk
2143
ŠK Infinity Pardubice
49
Smutný Jan
2142
ŠK Infinity Pardubice
50
Holásek Pavel
2135
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
51
Zelenka Jaroslav
2132
TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
52
Hájek Lukáš
2131
TJ Sokol Zaječice
53
Škorpík Martin
2130
TJ Štefanydes Polička
54
Vobořil Pavel
2124
ŠK Infinity Pardubice
55
Šilar Lubomír
2123
TJ Synthesia Pardubice
56
Onderek David
2119
TJ ŠO a DDM Chrudim
57
Hurt Lukáš
2116
TJ Lanškroun
58
Šebesta Petr
2111
TJ Synthesia Pardubice
59
Jelínek Milan
2109
TJ Sokol Zaječice
60
Hejkrlík Filip
2108
ŠK Infinity Pardubice
61
Just Pavel
2106
2222 ŠK Polabiny
62
Černý Jan
2103
2222 ŠK Polabiny
63
Houšková Magdaléna
2103
TJ Štefanydes Polička
64
Švub Jan
2097
TJ Lanškroun
65
Korol Jiří
2094
ŠK Infinity Pardubice
66
Kosek Jiří
2094
ŠK Vysoké Mýto
67
Pavlíček Miroslav
2091
2222 ŠK Polabiny
68
Zeman Arnošt
2091
TJ Štefanydes Polička
69
Kokeš Bohuslav
2089
TJ ŠO a DDM Chrudim
70
Bříza Miloš
2088
TJ Spartak OEZ Letohrad
71
Houška Bronislav
2087
TJ Štefanydes Polička
72
Veselý Tomáš
2086
ŠK Infinity Pardubice
73
Trojan Luboš
2082
TJ Synthesia Pardubice
74
Kastner Kamil
2080
TJ Synthesia Pardubice
75
Vlasáková Petra
2080
TJ Sokol Zaječice
76
Krys Jaromír
2073
TJ ŠO a DDM Chrudim
77
Vávra Radim
2069
2222 ŠK Polabiny
78
Borek Pavel
2067
TJ Lokomotiva Česká Třebová
79
Petrovič Pavel
2067
TJ ŠO a DDM Chrudim
80
Šlosar Jan
2063
ŠK Infinity Pardubice
81
Plotek Evžen
2060
TJ Spartak Choceň
82
Daněk Pavel
2059
ŠK Infinity Pardubice
83
Kalousek Vladimír
2058
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
84
Novák Aleš
2054
ŠK Infinity Pardubice
85
Muster Lukáš
2045
ŠK Infinity Pardubice
86
Červený Petr
2039
TJ Štefanydes Polička
87
Hon Jiří
2039
TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
88
Belobrad Ivan
2030
SK Žamberk
89
Roušar Zdeněk
2021
TJ ŠO a DDM Chrudim
90
Nadrchal Tomáš
2017
ŠK Infinity Pardubice
91
Hájek Jaroslav
2016
TJ Sokol Zaječice
92
Karaba David
2014
TJ Synthesia Pardubice
93
Foglar Stanislav
2007
ŠK Infinity Pardubice
94
Stodolová Kristýna
1996
TJ Štefanydes Polička
95
Novák Vladimír
1976
ŠK Infinity Pardubice
96
Papáček Miloš
1976
TJ Spartak OEZ Letohrad
97
Kastner Vojtěch
1916
TJ Synthesia Pardubice
98
Blaško Štěpán
1914
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.