27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 20.9.2003 byl v České Třebové rozlosován první ročník Krajského přeboru družstev PDŠS 1.třídy, do kterého se přihlásila všechna oprávněná družstva.
1.kolo
12.10.2003
ŠK Žamberk
Polabiny Pardubice B
Loko Česká Třebová
CHS Chotěboř
ŠK Vysoké Mýto
Infinity Pardubice D
Infinity Pardubice C
Štefanides Polička
Synthesia Pardubice C
ŠO+DDM Chrudim B
Jiskra Ústí n/O.
TJ Lanškroun
2.kolo
2.11.2003
Polabiny Pardubice B
TJ Lanškroun
ŠO+DDM Chrudim B
Jiskra Ústí n/O.
Štefanides Polička
Synthesia Pardubice C
Infinity Pardubice D
Infinity Pardubice C
CHS Chotěboř
ŠK Vysoké Mýto
ŠK Žamberk
Loko Česká Třebová
3.kolo
16.11.2003
Loko Česká Třebová
Polabiny Pardubice B
ŠK Vysoké Mýto
ŠK Žamberk
Infinity Pardubice C
CHS Chotěboř
Synthesia Pardubice C
Infinity Pardubice D
Jiskra Ústí n/O.
Štefanides Polička
TJ Lanškroun
ŠO+DDM Chrudim B
4.kolo
30.11.2003
Polabiny Pardubice B
ŠO+DDM Chrudim B
Štefanides Polička
TJ Lanškroun
Infinity Pardubice D
Jiskra Ústí n/O.
CHS Chotěboř
Synthesia Pardubice C
ŠK Žamberk
Infinity Pardubice C
Loko Česká Třebová
ŠK Vysoké Mýto
5.kolo
14.12.2003
ŠK Vysoké Mýto
Polabiny Pardubice B
Infinity Pardubice C
Loko Česká Třebová
Synthesia Pardubice C
ŠK Žamberk
Jiskra Ústí n/O.
CHS Chotěboř
TJ Lanškroun
Infinity Pardubice D
ŠO+DDM Chrudim B
Štefanides Polička
6.kolo
11.1.2004
Polabiny Pardubice B
Štefanides Polička
Infinity Pardubice D
ŠO+DDM Chrudim B
CHS Chotěboř
TJ Lanškroun
ŠK Žamberk
Jiskra Ústí n/O.
Loko Česká Třebová
Synthesia Pardubice C
ŠK Vysoké Mýto
Infinity Pardubice C
7.kolo
25.1.2004
Infinity Pardubice C
Polabiny Pardubice B
Synthesia Pardubice C
ŠK Vysoké Mýto
Jiskra Ústí n/O.
Loko Česká Třebová
TJ Lanškroun
ŠK Žamberk
ŠO+DDM Chrudim B
CHS Chotěboř
Štefanides Polička
Infinity Pardubice D
8.kolo
15.2.2004
Polabiny Pardubice B
Infinity Pardubice D
CHS Chotěboř
Štefanides Polička
ŠK Žamberk
ŠO+DDM Chrudim B
Loko Česká Třebová
TJ Lanškroun
ŠK Vysoké Mýto
Jiskra Ústí n/O.
Infinity Pardubice C
Synthesia Pardubice C
9.kolo
29.2.2004
Synthesia Pardubice C
Polabiny Pardubice B
Jiskra Ústí n/O.
Infinity Pardubice C
TJ Lanškroun
ŠK Vysoké Mýto
ŠO+DDM Chrudim B
Loko Česká Třebová
Štefanides Polička
ŠK Žamberk
Infinity Pardubice D
CHS Chotěboř
10.kolo
14.3.2004
Polabiny Pardubice B
CHS Chotěboř
ŠK Žamberk
Infinity Pardubice D
Loko Česká Třebová
Štefanides Polička
ŠK Vysoké Mýto
ŠO+DDM Chrudim B
Infinity Pardubice C
TJ Lanškroun
Synthesia Pardubice C
Jiskra Ústí n/O.
11.kolo
28.3.2004
Jiskra Ústí n/O.
Polabiny Pardubice B
TJ Lanškroun
Synthesia Pardubice C
ŠO+DDM Chrudim B
Infinity Pardubice C
Štefanides Polička
ŠK Vysoké Mýto
Infinity Pardubice D
Loko Česká Třebová
CHS Chotěboř
ŠK Žamberk
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .