V devátém kole 1. české ligy rozdrtila Chrudim Litoměřice 7,5:0,5, zato takřka kompletní Synthesia Pardubice podlehla doma ČSOB Praha vysoko 2:6. Ostatní výsledky: Bohemians - Pankrác 3,5:4,5, Tábor - Plzeň B 2:6, Dům Armády - Turnov 3,5:4,5, Kolín B - Vyšehrad B 2:6
Výsledky 9
Výsledky
9.kola
K:9
Z:49
Chrudim -ČSOB B
(Banach)
7.5:0.5
Kulhánek Tomáš
H
K:0
Lamser Jan
Pokorný Zdeněk
1:0
Vodička Pavel
Stehno Pavel
1:0
H
Londýn Radek
Hlaváček Robert
%:%
Kovář Ladislav
Sabol Marian
H
1:0
Nováček Jan
Řezníček Jan
1:0
H
Chrz Pavel
Němec Pavel
1:0
Lácha Jan
Vařejčko Josef
1:0
H
Hula Lukáš
K:9
Z:50
Bohemians - Pankrác
(Kropík)
3.5:4.5
Rašík Vítězslav
H
%:%
H
Hausner Ivan
Táborský Rostislav
H
%:%
Pešout Jan
Zvára Petr
0:1
H
Možný Miloš
Voříšek Jaroslav
0:1
Kroužel Jaroslav
Znamenáček Kv.
1:0
Plešek Jiří
Hitzgerová Gabriela
0:1
Vokoun Jan
Černoušek Lukáš
1:0
Pick Štěpán
Illetško Jaroslav
%:%
Soural Jan
K:9
Z:51
Tábor - Plzeň I B
(Rajlich)
2 : 6
Civín Tomáš
H
%:%
V
Neuman Petr
Doležal Jiří
0:1
Šimůnek Aleš
Tupý Martin
H
0:1
Novák Pavel
Borkovec Milan
%:%
Příborský Ivo
Spal Milan
H
0:1
Česal Jaroslav
Blažek Jiří
%:%
Příborský Marek
Vybíral Zdeněk
%:%
Palek Miroslav
Mindl Josef
0:1
Vaindl Jaroslav
K:9
Z:52
Dům armády - Turnov
(Fischl)
3.5:4.5
Navara David
H
1:0
H
Lechtýnský Jiří
Studnička Tomáš
%:%
Kopal Josef
Jansa Vlastimil
H
0:1
H
Čech Pavel
Mikouev Erendžen
%:%
Maršálek Zdeněk
Trapl Jindřich
H
%:%
Špaček Petr
Forman Štěpán
1:0
Vltavský Vladimír
Orság Milan
0:1
Bindrich Falko
Fajman Petr
0:1
Vaculík Martin
K:9
Z:53
Synthesia Pard. -ČSOB A
(Nun)
2 : 6
Láznička Viktor
H
0:1
H
Vokáč Marek
Pačovský Jiří
%:%
Kozák Miloš
Kárník Pavel
0:1
H
Vávra Pavel
Hošek Milan
0:1
Gdovin Ján
Petr Martin
%:%
C
Priehoda Vítězslav
Petuchov Sergej
H
0:1
Šleich Jan
Šťastný Jan
0:1
Pokorný Petr
Kourek Josef
H
1:0
Bartoš Jan
K:9
Z:54
Kolín B - Vyšehrad B
(Michálek)
2 : 6
Jirovský Miloš
V
%:%
V
Meduna Eduard
Chmiel Pavel
H
0:1
Vodička Vlastimil
Jedlička Aleš
%:%
V
Chloupek Stanislav
Tůma Jiří
H
0:1
Pilař Miloslav
Moravec Michal
%:%
Tichý Vladimír
Beneš Petr
%:%
Chalupa Ivan
Efler Lukáš
0:1
Svatoš Jan
Marek Miroslav
0:1
Jüptner Jan
1.
TJ Slávie Turnov
9
7
1
1
44.0
15
7.
TJ Pankrác
9
4
2
3
36.5
10
2.
ČSOB A
9
6
1
2
43.5
13
8.
Synthesia Pard.
9
5
0
4
35.5
10
3.
Dům armády
9
6
0
3
42.5
12
9.
TJ Bohemians
9
2
2
5
30.0
6
4.
Vyšehrad B
9
3
5
1
39.0
11
10.
Tábor
9
2
1
6
29.0
5
5.
ŠO+DDM Chrudim
9
5
0
4
41.5
10
11.
Kolín B
9
1
1
7
28.5
3
6.
Plzeň I B
9
3
4
2
39.5
10
12.
ČSOB B
9
1
1
7
22.5
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.