27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Počet nositelů Ela FIDE, registrovaných v Pardubickém kraji, se k 1.10.2003 opět rozrostl a činí již 98 hráčů. V čele žebříčku kralují stále hráči ligových oddílů z Pardubic a Chrudimě.
Poř.
Příjmení a jméno
FIDE
Oddíl
1
Movsesian Sergei
2624
ŠK Infinity Pardubice
2
Mirumian Viguen
2516
ŠK Infinity Pardubice
3
Votava Jan
2506
ŠK Infinity Pardubice
4
Lechtýnský Jiří
2452
ŠK Infinity Pardubice
5
Láznička Viktor
2437
ŠK Infinity Pardubice
6
Kárník Pavel
2392
TJ Synthesia Pardubice
7
Bernášek Jan
2365
ŠK Infinity Pardubice
8
Prandstetter Eduard
2355
ŠK Infinity Pardubice
9
Pokorný Zdeněk
2331
TJ ŠO a DDM Chrudim
10
Němec Pavel
2324
TJ ŠO a DDM Chrudim
11
Pisk Petr
2322
ŠK Infinity Pardubice
12
Stehno Pavel
2310
TJ ŠO a DDM Chrudim
13
Pačovský Jiří
2290
TJ Synthesia Pardubice
14
Bernard Borek
2281
ŠK Infinity Pardubice
15
Hošek Milan
2278
TJ Synthesia Pardubice
16
Hlavnička Jiří
2274
ŠK Infinity Pardubice
17
Krupková Petra
2270
ŠK Infinity Pardubice
18
Petuchov Sergej
2268
ŠK Infinity Pardubice
19
Šťastný Jan
2260
TJ Synthesia Pardubice
20
Kourek Josef
2256
2222 ŠK Polabiny
21
Pokorný Tomáš
2255
TJ Lanškroun
22
Baudyš Ondřej
2238
ŠO DDM Hlinsko
23
Řezníček Jan
2233
TJ ŠO a DDM Chrudim
24
Hlaváček Robert
2228
TJ ŠO a DDM Chrudim
25
Mojžíš Jaroslav
2228
2222 ŠK Polabiny
26
Movsesian Mouseg
2208
TJ Synthesia Pardubice
27
Hájek Jiří
2206
TJ Sokol Zaječice
28
Hostinský Jiří
2206
TJ Synthesia Pardubice
29
Černý Karel
2204
ŠK Infinity Pardubice
30
Kaderka Radek
2204
ŠK Infinity Pardubice
31
Outulný Pavel
2204
ŠK Infinity Pardubice
32
Vařejčko Josef
2196
TJ ŠO a DDM Chrudim
33
Novotný Michal
2191
2222 ŠK Polabiny
34
Kastner Oldřich
2187
TJ Synthesia Pardubice
35
Chládek Václav
2186
TJ Lanškroun
36
Lorenc Oldřich
2184
TJ Štefanydes Polička
37
Navrátil František
2183
TJ Synthesia Pardubice
38
Šustr Jaromír
2181
TJ Sokol Zaječice
39
Pošta Petr
2180
ŠK Infinity Pardubice
40
Malivánek Jiří
2178
ŠK Infinity Pardubice
41
Hýbl Jaroslav
2172
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
42
Bujnoch Radek
2170
TJ ŠO a DDM Chrudim
43
Volf Jaroslav
2167
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
44
Šklíba Martin
2166
ŠK Infinity Pardubice
45
Šebesta Petr
2165
TJ Synthesia Pardubice
46
Kotva Milan
2156
Slovan Mor.Třebová
47
Šmajzr Martin
2154
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
48
Sýkora Josef
2153
ŠK Infinity Pardubice
49
Komárek David
2144
TJ Štefanydes Polička
50
Šír Zbyněk
2143
ŠK Infinity Pardubice
51
Smutný Jan
2140
ŠK Infinity Pardubice
52
Holásek Pavel
2135
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
53
Šilar Lubomír
2134
TJ Synthesia Pardubice
54
Zelenka Jaroslav
2132
TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
55
Škorpík Martin
2130
TJ Štefanydes Polička
56
Vobořil Pavel
2130
ŠK Infinity Pardubice
57
Hájek Lukáš
2129
TJ Sokol Zaječice
58
Kastner Kamil
2127
TJ Synthesia Pardubice
59
Černý Jan
2124
2222 ŠK Polabiny
60
Onderek David
2117
TJ ŠO a DDM Chrudim
61
Hurt Lukáš
2116
TJ Lanškroun
62
Jelínek Milan
2109
TJ Sokol Zaječice
63
Hejkrlík Filip
2108
ŠK Infinity Pardubice
64
Bříza Miloš
2104
TJ Spartak OEZ Letohrad
65
Houšková Magdaléna
2103
TJ Štefanydes Polička
66
Trojan Luboš
2098
TJ Synthesia Pardubice
67
Švub Jan
2097
TJ Lanškroun
68
Vávra Radim
2091
2222 ŠK Polabiny
69
Zeman Arnošt
2091
TJ Štefanydes Polička
70
Korol Jiří
2090
ŠK Infinity Pardubice
71
Kokeš Bohuslav
2089
TJ ŠO a DDM Chrudim
72
Houška Bronislav
2087
TJ Štefanydes Polička
73
Vlasáková Petra
2080
TJ Sokol Zaječice
74
Veselý Tomáš
2076
ŠK Infinity Pardubice
75
Borek Pavel
2070
TJ Lokomotiva Česká Třebová
76
Kosek Jiří
2067
ŠK Vysoké Mýto
77
Petrovič Pavel
2067
TJ ŠO a DDM Chrudim
78
Šlosar Jan
2063
ŠK Infinity Pardubice
79
Plotek Evžen
2060
TJ Spartak Choceň
80
Daněk Pavel
2059
ŠK Infinity Pardubice
81
Kalousek Vladimír
2058
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82
Pavlíček Miroslav
2057
2222 ŠK Polabiny
83
Novák Aleš
2054
ŠK Infinity Pardubice
84
Červený Petr
2052
TJ Štefanydes Polička
85
Muster Lukáš
2045
ŠK Infinity Pardubice
86
Hon Jiří
2039
TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
87
Krys Jaromír
2039
TJ ŠO a DDM Chrudim
88
Belobrad Ivan
2030
SK Žamberk
89
Karaba David
2025
TJ Synthesia Pardubice
90
Nadrchal Tomáš
2017
ŠK Infinity Pardubice
91
Hájek Jaroslav
2016
TJ Sokol Zaječice
92
Foglar Stanislav
2007
ŠK Infinity Pardubice
93
Stodolová Kristýna
2000
TJ Štefanydes Polička
94
Roušar Zdeněk
1999
TJ ŠO a DDM Chrudim
95
Novák Vladimír
1989
ŠK Infinity Pardubice
96
Papáček Miloš
1976
TJ Spartak OEZ Letohrad
97
Blaško Štěpán
1925
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
98
Kastner Vojtěch
1919
TJ Synthesia Pardubice
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .