Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č.
7
Výsledky 6. kola
2222 ŠK Rosignano
Polabiny B - TJ Štefanydes Polička Plzeňka
Pardubice - ŠO+DDM Chrudim B
Rozhodčí:
Bohumil Roub Rozhodčí:
Lubomír Macků
1. Votava J. 2488 1/2 Červený
M. 2180 1. Šír
Z. 2225 0:1 Hájek
J. 2122
2. Mojžíš J. 2247 1:0 Kastner V. 1928 2. Korol J. 2102 0:1 Onderek
D. 2125
3. Vyparina M. 2198 1:0 Komárek D. 2158 3. Smutný J. 2135 1/2 Kokeš
B. 2030
4. Bělohlav
J. 1973 0:1 Lorenc O. 2124 4. Hejkrlík F. 2044 1:0 Krys
J. 2067
5. Roub B. 1882 0:1 Houšková
M. 2052 5. Třasák O. 1965 1:0 Linhart
Z. 1923
6. Škorpík
J. 1857 0:1 Houška B. 2009 6. Seidl
Z. 1896 0:1 Němec B. 1893
7. Baťa S. 1819 1:0 Stodolová K. 1936 7. Janko J. 1819 1:0 Kohoutek
T. 1829
8. Krejčí
J. 1717 0:1 Zeman A. 2043 8. Macků
L. 1831 1:0 Mrha J. 1774
3.5 : 4.5 4.5
: 3.5
CHS Chotěboř - TJ Lanškroun SK
Žamberk - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Rozhodčí: Tomáš Pokorný Rozhodčí:
Martin Šmajzr
1. Novotný
P. 2068 0:1 Bernášek J. 2370 1. Belobrad I. 2035 1/2 Šmajzr
M. 2165
2. Petrus L. 1881 0:1 Pokorný T. 2262 2. Dorjkhú T. 1250 1/2 Volf J. 2126
3. Hospodka
J. 1855 1/2 Hrubeš P. 2145 3. Mazura M. 2001 0:1 Holásek
P. 2021
4. Zvěřina J. 1824 0:1 Červený
P. 2043 4. Maceška B. 1873 0:1 Mareš
P. 2032
5. Ondráček O. 1764 1/2 Chládek V. 2101 5. Havrlík P. 1879 1:0 Blaško
Š. 1872
6. Linhart J. 1695 1/2 Švub J. 1928 6. Zámečník B. 1997 1:0 Bříza
M. 2043
7. Krejčík T. 1851 1/2 Šilar L. 1999 7. Dungl P. 1828 1/2 Pokorný J. 1726
8. Dobšinský P. 1921 0:1 Procházka P. 1926 8. Kacálek K. 1806 1/2 Smola
J. 1821
2 : 6 4
: 4
TJ Loko Česká Třebová - Synthesia Pardubice C ŠK Vysoké Mýto - Eurokomplex Autoskla Pardubice
Rozhodčí: Karel Petrželka Rozhodčí:
Jiří Kosek
1. Krumer M. 1914 1:0 Karaba D. 1989 1. Kosek J. 2101 1/2 Sýkora
J. 2142
2. Pail
M. 1879 1/2 Kastner
K. 1928 2. Daniel
M. 2074 1/2 Kaderka R. 2158
3. Pěkník M. 1891 1/2 Just P. 2023 3. Ptáček L. 2033 1:0 Zelenka J. 2005
4. Šimek J. 1915 0:1 Picka M. 1922 4. Plotek
E. 1984 1:0 Daněk P. 1955
5. Zeinert M. 1683 0:1 Lukášek J. 1942 5. Lipavský D. 1948 0:1 Mazura T. 1824
6. Petrželka K. 1985 0:1 Letáček O. 1881 6. Kučera J. 1914 0:1 Hon
J. 1934
7. Pelcl K. 1525 1/2 Coufal
D. 1783 7. Trhal T. 1819 1/2 Hennig T. 1972
8. Šimek Z. 1522 1/2 Pecina O. 1824 8. Trhal M. 1867 1:0 Pyskatý J. 1936
3 : 5 4.5
: 3.5
Tabulka po 6. kole
1. TJ Lanškroun 6 6 0 0 12 33 : 15
2. ŠK Vysoké Mýto 6 4 1 1 9 28 : 20
3. Plzeňka Pardubice 6 4 0 2 8 26 : 22
4. ŠO+DDM Chrudim B 6 3 0 3 6 26.5 : 21.5
5. TJ Štefanydes Polička 6 2 2 2 6 24 : 24
5. 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 6 2 2 2 6 24 : 24
7. SK Žamberk 6 2 2 2 6 23.5 : 24.5
8. Eurokomplex Autoskla Pardubice 6 2 1 3 5 25 : 23
9. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 1 2 3 4 20 : 28
10. TJ Synthesia Pardubice C 6 2 0 4 4 18.5 : 29.5
11. CHS Chotěboř 6 1 1 4 3 21 : 27
12. TJ Lokomotiva Česká Třebová 6 0 3 3 3 18.5 : 29.5