Letošní Memoriál Oldy Hájka v bleskové hře, hraný současně jako Krajský přebor jednotlivců, nepostrádal na zajímavosti. Za účasti 48 hráčů se novým krajským přeborníkem stal Martin Škorpík z Poličky jen o pomocné hodnocení před Martinem Šmajzrem z pořádajícího oddílu a Pavlem Hrubešem z Lanškrouna.
Výsledky finále “A”
Poř.
Jméno
ELO
Nar.
Oddíl
Body
Skóre
Los
1
Škorpík Martin
2147
78
Polička
8,5
41,75
9
2
Šmajzr Martin
2165
70
Ústí n. O.
8,5
40,00
1
3
Hrubeš Pavel
2145
71
Lanškroun
8
41,00
5
4
Pokorný Tomáš
2262
69
Lanškroun
7
30,00
10
5
Jedlička Aleš
2280
72
Kolín
5,5
27,00
7
6
Houška Bronislav
2009
80
Polička
5,5
26,75
11
7
Šilar Lubomír
2151
54
Synthesia
5,5
21,75
6
8
Červený Martin
2180
83
Brno
5,5
20,25
3
9
Daniel Martin
2074
78
Litomyšl
4,5
24,50
2
10
Ptáček Luboš
2033
75
V. Mýto
4
18,50
8
11
Šilar Ladislav
1999
49
Lanškroun
2
7,00
12
12
Ondráček Jan
1638
89
Chotěboř
1,5
6,50
4
Výsledky
finále “B”
Poř.
Jméno
ELO
Nar.
Oddíl
Body
Skóre
Los
1
Zeman Arnošt
2043
57
Polička
8,5
43,25
12
2
Volf Jaroslav
2126
44
Ústí n. O.
8,5
40,50
2
3
Lorenc Oldřich
2124
55
Polička
7,5
35,75
10
4
Trojan Luboš
2029
42
Synthesia
7
31,00
1
5
Chládek Vlastimil
1956
59
Lipovec
6
28,75
11
6
Poslušný Martin
1889
75
Ústí n. O.
5,5
24,75
4
7
Petrus Luděk
1881
80
Chotěboř
5
23,50
9
8
Pokorný Jan
1726
87
Ústí n. O.
5
23,00
3
9
Kameník David
1810
77
Ústí n. O.
4,5
25,50
5
10
Mareš Petr
2032
55
Ústí n. O.
4
16,75
7
11
Chládek Václav
2101
54
Lanškroun
3
14,50
6
12
Michal Milan
1782
61
Chotěboř
1,5
5,25
8
Výsledky
finále “C”
Poř.
Jméno
ELO
Nar.
Oddíl
Body
Skóre
Los
1
Kotva Milan
2046
48
M.Třebová
9,5
47,25
10
2
Holásek Pavel
2021
72
Ústí n. O.
7,5
36,25
5
3
Krejčík Tomáš
1851
80
Chotěboř
7,5
36,00
12
4
Švub Jan
1928
53
Lanškroun
6
28,00
7
5
Zeman Ladislav
1949
44
Litomyšl
5,5
32,50
11
6
Červený Petr
2043
87
Polička
5,5
26,25
8
7
Smola Jan
1821
53
Ústí n. O.
5
23,50
9
8
Glembek Bohumír
1718
41
Ústí n. O.
5
21,00
2
9
Linhart Jan
1695
87
Chotěboř
4,5
23,00
4
10
Novotný Tomáš
1661
87
Chotěboř
4,5
21,00
1
11
Kylar Pavel
1808
54
Ústí n.O.
3
15,00
6
12
Nedelčev Radim
1509
50
Choceň
2,5
11,25
3
Výsledky
finále “D”
Poř.
Jméno
ELO
Nar.
Oddíl
Body
Skóre
Los
1
Motáček Jan
1689
39
Litomyšl
8
38,00
4
2
Houšková Magdaléna
2052
77
Polička
8
37,00
8
3
Klíma Ladislav
1452
82
Polička
8
35,25
12
4
Krummer Dušan
1250
80
Ústí n.O.
7,5
36,75
7
5
Dudla Martin
1529
76
Ústí n.O.
7,5
35,50
5
6
Jerman Miloš
1663
79
Polička
6
31,25
6
7
Jirsa Lukáš
1710
87
Litomyšl
6
22,50
9
8
Marinov Peter
1750
58
V. Mýto
4,5
20,25
1
9
Mareš Petr
1785
83
Ústí n.O.
3,5
17,25
2
10
Mastný Tomáš
1670
64
Ústí n.O.
3,5
11,75
10
11
Hatala Ondřej
1250
87
Polička
2,5
8,50
3
12
Zeman Arnošt
1250
85
Polička
1
3,50
11
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.