Krajský přebor III 2003/2004 PDŠS – zpravodaj
č. 11
Výsledky 10. kola
ZD
Kunvald B - ŠK Svitavy B TJ
Lanškroun B - Spartak OEZ Letohrad B
1. Vymetálek P. 1703 1/2 Svatoš
Z. 1723 1. Šilar L. 1999 1:0 Kameník
D. 1810
2. Hodek R. 1748 1:0 Bartoš
K. 1678 2. Procházka P. 1926 1:0 Veselý
P. 1776
3. Dvořák E. 1772 1:0 Beneš L. 1625 3. Šebrle J. 1828 0:1 Mikyska
K. 1562
4. Šlezingr V. 1705 1:0 Strachoň L. 1250 4. Palla S. 1757 1/2 Maceška
V. 1591
5. Rusz
G. 1703 1:0 Jedlička E. 1681 5. Zehnal M. 1857 0:1 Sysr
P. 1607
6. Štěpán S. 1638 1:0 Veselý O. 1250 6. Palla K. 1551 0:1 Krummer
J. 1744
7. Stúj M. 1488 0:1 Tesař J. 1949 7. Boháč L. 1635 1/2 Petráček
J. 1405
8. Tobiška J. 1453 0:1 Vašák
L. 1548 8. Heger M. 1250 1:0 Janeček
O. 1508
5.5 : 2.5 4
: 4
Sokol Horní Čermná - SK Žamberk C ŠK
Vysoké Mýto C - Loko Česká Třebová B
1. Merta M. 1714 0:1 Brdíček D. 1656 1. Bělohlávek J. 1794 0:1 Petráž
M. 1496
2. Mareš P. 1720 1/2 Jeništa J. 1774 2. Marek J. 1856 1:0 Šimek
Z. 1522
3. Merta J. 1772 1:0 Mazura J. 1581 3. Mergl
J. 1826 1:0 Paluda J. 1578
4. Motl J. 1628 0:1 Hrubeš M. 1630 4. Lipavský
J. 1812 0:1 Petrážová K. 1418
5. Dostálek
V. 1647 1/2 Hurdes E. 1532 5. Marinov P. 1750 1:0 Halbrštát D. 1549
6. Motl L. 1586 1/2 Charvát V. 1471 6. Švécar F. 1705 1/2 Vondra
L. 1366
7. Šilar J. 1553 1:0 Hynek
P. 1250 7. Šlégr M. 1458 1:0 Šimek
P. 1250
8. Nikl
J. 1250 1/2 Kopal
V. 1000 8. Glacner K. 1622 1:0 Schmid
M. 1250
4 : 4 5.5
: 2.5
Slovan Moravská Třebová - Spartak Choceň B TJ
Jiskra Ústí nad Orlicí D - Sokol Městečko Trnávka
1. Kotva M. 2046 1:0 Weis L. 1847 1. Mastný
T. 1670 0:1 Šmíd F. 1827
2. Sojma Z. 1910 0:1 Navrátil V. 1730 2. Taslar K. 1546 1/2 Burian
M. 1819
3. Buriánek P. 1849 1/2 Nikl L. 1658 3. Fangl J. 1748 1/2 Dostál
J. 1773
4. Chvojka A. 1822 1:0 Doseděl
Z. 1695 4. Mačka
M. 1422 1/2 Navrátil M. 1739
5. Cedzo Š. 1789 1/2 Nedelčev R. 1509 5. Dudla M. 1529 1/2 Izák M. 1729
6. Grepl P. 1841 1:0 Starý
S. 1250 6. Driemer J. 1562 1:0 Bureš
V. 1697
7. Valíček K. 1706 1/2 Držmíšek J. 1000 7. Pečinka M. 1250 0:1 Franc F. 1654
8. Kaderka O. 1458 1:0 Kopecký J. 1000 8. Víglaský J. 1000 0:1 Pavlů
P. 1621
5.5 : 2.5 3
: 5
Tabulka po 10. kole
1. Slovan Moravská Třebová 10 9 1 0 19 51.5 : 28.5
2. Spartak OEZ Letohrad B 10 7 1 2 15 48 : 32
3. ZD Kunvald B 10 7 1 2 15 44.5 : 35.5
4. Sokol Horní Čermná 10 5 1 4 11 39 : 41
5. Sokol Městečko Trnávka 10 4 2 4 10 42.5 : 37.5
6. TJ Lanškroun B 10 4 1 5 9 41 : 39
7. ŠK Svitavy B 10 4 0 6 8 39 : 41
8. SK Žamberk C 10 2 4 4 8 38 : 42
9. Spartak Choceň B 10 3 1 6 7 37 : 43
10. ŠK Vysoké Mýto C 10 3 1 6 7 34.5 : 45.5
11. Loko Česká Třebová B 10 3 1 6 7 33 : 47
12. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 10 1 2 7 4 32 : 48