1. Rychnov n. Kn. (13 Body/13 MP) |
1 Červinka Michal 2238
7 / 9 2073 |
2 Kačírek Petr 2322 6 / 9 1948 |
5. Pardubice A (12½
Body/13 MP) |
1 Šklíba Martin 2201
5½/ 9 2136 |
2 Hejkrlík Filip 2058
7 / 9 2001 |
2. Vysoké Mýto A
(12½ Body/13 MP) |
1 Sabol Marian 2347 6½/
9 2045 |
2 Ptáček Luboš 2072 6 / 9 1973 |
3. Polička A (12 Body/13
MP) |
1 Škorpík Martin 2128
5 / 9 2160 |
2 Lorenc Oldřich 2163
7 / 9 1987 |
7. Pardubice-Vlašim
(11½ Body/11 MP) |
1 Mejzlík Vojtěch 2165
5 / 9 2044 |
2 Kastner Kamil 2031
6½/ 9 1869 |
6. Chrudim-Ústí (10½
Body/10 MP) |
1 Stehno Pavel 2329 6½/
9 2051 |
2 Blaško Štěpán 1898
4 / 9 1948 |
4. Ústí nad Orlicí A (10
Body/12 MP) |
1 Volf Jaroslav 2111
5 / 9 2105 |
2 Šmajzr Martin 2150
5 / 9 1980 |
13. Vysoké Mýto B (10 Body/10 MP) |
1 Trhal Tomáš 1889 4½/
9 2129 |
2 Trhal Michal 1885 5½/
9 1954 |
8. ZEPET Ústí (9½
Body/10 MP) |
1 Zeinert Michal 2115
5 / 9 1952 |
2 Petrželka Karel 1929
4½/ 9 1867 |
9. Ústí nad Orlicí C
(9½ Body/10 MP) |
1 Holásek Pavel 2053
2½/ 9 2030 |
2 Pokorný Jan 1918 7 / 9 1705 |
21. Hlinsko B (9½
Body/10 MP) |
1 Dvořák Slavomil 1737
4½/ 9 1817 |
2 Zámečník Jan 1495 5 / 9 1700 |
12. Hlinsko-Rychnov (9 Body/9 MP) |
1 Roušar Zdeněk 2046
5 / 9 1866 |
2 Janda Lubomír 1746
4 / 9 1781 |
11. Choceň A (8½
Body/9 MP) |
1 Kučera Jan 1887 3 / 9 2014 |
2 Plotek Evžen 2042 5½/
9 1698 |
10. Plyšáci Pardubice
(8½ Body/8 MP) |
1 Veselý Tomáš 2106 5 / 9 2042 |
2 Pirklová Jarmila 1838
3½/ 9 1894 |
20. Ústí nad Orlicí D
(8½ Body/8 MP) |
1 Pečinka Martin 1643
2½/ 9 1977 |
2 Mastný Tomáš 1666 6 / 9 1792 |
15. Polička B (8½
Body/8 MP) |
1 Zeman Arnošt 2056 7½/
9 1776 |
2 Zeman Arnošt 1626 1 / 9 1673 |
16. Vysoké Mýto C
(8½ Body/8 MP) |
1 Bělohlávek Jiří 1784
4 / 9 1763 |
2 Mareš Petr 1776 4½/
9 1551 |
18. Choceň B (8½
Body/8 MP) |
1 Flos Petr 1677 4 /
9 1857 |
2 Navrátil Václav 1775
4½/ 9 1528 |
17. Litomyšl A (8 Body/7
MP) |
1 Pekař Václav 1903 3½/
9 1905 |
2 Bartošová Lucie 1562
4½/ 9 1636 |
14. Ústí nad Orlicí B
(7½ Body/7 MP) |
1 Poslušný Martin 1911
3½/ 9 1834 |
2 Poslušný Radek 1778
4 / 9 1688 |
19. Letohrad-Ústí
(7½ Body/7 MP) |
1 Papáček Miloš 1954
4½/ 9 1908 |
2 Hájek Jaroslav 1396
3 / 9 1726 |
23. Litomyšl B (5 Body/5
MP) |
1 Motáček Jan 1709 3 / 9 1816 |
2 Horák Libor 0 2 / 9 1688 |
22. Kastner (5 Body/5 MP) |
1 Kastner Vojtěch 1925
5 / 9 1751 |
|
24. Brandýs n. Orlicí
(2½ Body/2 MP) |
1 Držmíšek Jiří 0
½ / 9 1861 |
2 Zábranský Ladislav 0
2 / 9 1595 |
|