27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
|
|
V druhém dvoukole Krajského přeboru žákovských družstev ztratil vedoucí Kámen Chotěboř první bod, čímž se na něj dotáhlo družstvo Žamberka.
|
Krajský přebor družstev žáků |
Kolo 4 |
Štefanydes
Polička |
2 - 4 |
ŠO DDM Hlinsko |
Baláž Jindřich |
0 |
0 : 1 |
Zámečník Jan |
0 |
Stodola Jakub |
0 |
½ : ½ |
Rott Michal |
0 |
Petrásek Kamil |
0 |
1 : 0 |
Vacek Josef |
0 |
Trkal Tomáš |
0 |
½ : ½ |
Hanus Lukáš |
0 |
Schafer Ondøej |
0 |
0 : 1 |
Zavřelová Kateřina |
0 |
Stodola Marek |
0 |
0 : 1 |
Otava Tomáš |
0 |
Lok. Česká
Třebová B |
1 - 5 |
ŠK KÁMEN Chotěboř |
Horský Jakub |
0 |
0 : 1 |
Vala Filip |
1974 |
Steinmetz Roman |
0 |
0 : 1 |
Čermák Michael |
0 |
Raček Jakub |
0 |
0 : 1 |
Božovský Milan |
0 |
Wetter Zdeněk |
0 |
0 : 1 |
Bielčik Šimon |
0 |
Hevera Jakub |
0 |
0 : 1 |
Stollin Martin |
0 |
Ratzinger Patrik |
0 |
1 : 0 |
Bielčiková Sára |
0 |
TJ Lanškroun |
2½ - 3½ |
SK Žamberk |
Snítil Jiří |
1268 |
½ : ½ |
Felcman Martin |
0 |
Chmelík Ondřej |
0 |
0 : 1 |
Felcman Tomáš |
0 |
Pekárek Marián |
0 |
0 : 1 |
Mazura Ondřej |
1267 |
Marek Michal |
0 |
1 : 0 |
Lorenc Josef |
0 |
Vaculík Jakub |
0 |
0 : 1 |
Výprachtický David |
0 |
Voksa Aleš |
0 |
1 : 0 |
Malá Michaela |
0 |
TJ Sokol
Mistrovice |
1½ - 4½ |
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
Dolečková Barbora |
0 |
0 : 1 |
Pečínka Martin |
1643 |
Kristl Václav |
0 |
0 : 1 |
Nejedlý Lukáš |
0 |
Fabera Robert |
0 |
1 : 0 |
Gibiš Petr |
0 |
Bednář Marcel |
0 |
½ : ½ |
Franz Lukáš |
0 |
Hubálková Michaela |
0 |
0 : 1 |
Kapoun Vít |
0 |
Valenta Jakub |
0 |
0 : 1 |
Mareš Jan |
0 |
Kolo 5 |
ŠO DDM Hlinsko |
4 - 2 |
Lok. Česká Třebová B |
Zámečník Jan |
0 |
1 : 0 |
Horský Jakub |
0 |
Rott Michal |
0 |
1 : 0 |
Steinmetz Roman |
0 |
Vacek Josef |
0 |
1 : 0 |
Raček Jakub |
0 |
Hanus Lukáš |
0 |
1 : 0 |
Wetter Zdeněk |
0 |
Zavřelová Kateřina |
0 |
0 : 1 |
Hevera Jakub |
0 |
Otava Tomáš |
0 |
0 : 1 |
Ratzinger Patrik |
0 |
ŠK KÁMEN
Chotěboř |
3 - 3 |
Štefanydes Polička |
Vala Filip |
1974 |
1 : 0 |
Baláž Jindřich |
0 |
Čermák Michael |
0 |
1 : 0 |
Stodola Jakub |
0 |
Božovský Milan |
0 |
1 : 0 |
Petrásek Kamil |
0 |
Bielčik Šimon |
0 |
0 : 1 |
Trkal Tomáš |
0 |
Stollin Martin |
0 |
0 : 1 |
Schaeffer Ondřej |
0 |
Bielčiková Sára |
0 |
0 : 1 |
Stodola Marek |
0 |
TJ Lanškroun |
3 - 3 |
TJ Sokol Mistrovice |
Snítil Jiří |
1268 |
1 : 0 |
Dolečková Barbora |
0 |
Skalický Pavel |
0 |
1 : 0 |
Kristl Václav |
0 |
Chmelík Ondřej |
0 |
0 : 1 |
Fabera Robert |
0 |
Pekárek Marián |
0 |
0 : 1 |
Bednář Marcel |
0 |
Marek Michal |
0 |
1 : 0 |
Hubálková Michaela |
0 |
Vaculík Jakub |
0 |
0 : 1 |
Valenta Jakub |
0 |
TJ Jiskra Ústí
nad Orlicí |
2 - 4 |
SK Žamberk |
Pečinka Martin |
1643 |
1 : 0 |
Felcman Martin |
0 |
Nejedlý Lukáš |
0 |
0 : 1 |
Felcman Tomáš |
0 |
Gibiš Petr |
0 |
0 : 1 |
Mazura Ondřej |
1267 |
Franz Lukáš |
0 |
0 : 1 |
Lorenc Josef |
0 |
Kapoun Vít |
0 |
1 : 0 |
Výprachtický David |
0 |
Mareš Jan |
0 |
0 : 1 |
Malá Michaela |
0 |
|
|
|
|
|
Pořadí po 5 kole |
Por. |
Tým |
Part. |
+ |
= |
- |
MP Z |
Body |
1 |
ŠK KÁMEN Chotěboř |
5 |
4 |
1 |
0 |
9 |
20 |
2 |
SK Žamberk |
5 |
4 |
1 |
0 |
9 |
20 |
3 |
ŠO DDM Hlinsko |
5 |
3 |
1 |
1 |
7 |
17½ |
4 |
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
5 |
1 |
2 |
2 |
4 |
14½ |
5 |
Lokomotiva Česká Třebová B |
5 |
2 |
0 |
3 |
4 |
11½ |
6 |
Štefanydes Polička |
5 |
0 |
3 |
2 |
3 |
13½ |
7 |
TJ Lanškroun |
5 |
0 |
2 |
3 |
2 |
12 |
8 |
TJ Sokol Mistrovice |
5 |
0 |
2 |
3 |
2 |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera. |
|
|