V nejpočetněji obsazené kategorii H/D 14 Krajského přeboru mládeže 2004/05 se ve čtyřech turnajích zúčastnilo celkem 105 hráčů, z nichž nejvíce bodů získali Marek Kosek, Tomáš Felcman a Gabriela Sabolová.
Celkové pořadí KP kategorie do 14-ti let
P.
Příjmení
Jméno
Oddíl
1.K
2.K
3.K
4.K
Celkem
1.
Kosek
Marek
Vysoké Mýto
30
40
40
40
120
PP
2.
Felcman
Tomáš
Žamberk
*
26
35
35
96
P
3.
Sabolová
Gabriela
Vysoké Mýto
40
35
*
*
75
PP
4.
Mazura
Ondřej
Žamberk
35
3
30
0
68
P
5.
Hlaváč
Lukáš
Česká Třebová
16
*
*
30
46
P
6.
Marek
Michal
Lanškroun
0
30
6
10
46
P
7.
Malá
Michaela
Žamberk
13
0
10
19
42
P
8.
Výprachtický
David
Žamberk
6
0
19
16
41
P
9.
Tomeš
Marek
Vysoké Mýto
26
8
*
*
34
1N
10.
Franz
Lukáš
Ústí n.O.
8
2
0
22
32
2N
11.
Půlpán
Jakub
Chrudim
*
*
*
26
26
4N
12.
Čermák
Jakub
ŠK Kámen
*
*
26
0
26
3N
13.
Lorenc
Josef
Žamberk
19
0
4
2
25
5N
14.
Kokeš
Ondřej
Chrudim
0
22
*
*
22
6N
15.
Pecháček
Robin
Horní Čermná
22
0
*
*
22
16.
Jílek
Václav
Vysoké Mýto
10
4
8
*
22
8N
17.
Smejkal
Dominik
ŠK Kámen
*
*
22
0
22
7N
18.
Petrásek
Kamil
Polička
0
*
16
4
20
19.
Hanus
Lukáš
Hlinsko
*
19
*
*
19
20.
Lehárová
Alžběta
Alfa Pardubice
*
16
0
1
17
21.
Bednář
Marcel
Jablonné n.O.
2
6
*
6
14
22.
Kapoun
Vít
Ústí n.O.
*
13
*
*
13
23.
Horák
Milan
Heř. Městec
*
*
13
*
13
24.
Hofrichter
Matěj
Ústí n.O.
*
0
*
13
13
25.
Růžička
Filip
Alfa Pardubice
*
10
*
3
13
26.
Komínek
Lukáš
Lanškroun
0
0
*
8
8
27.
Karaba
Viktor
Syn.Pardubice
4
*
*
*
4
28.
Dytrt
Filip
Žamberk
3
*
*
*
3
29.
Rott
Michal
Hlinsko
*
0
3
*
3
30.
Černý
Jan
Přelouč
0
0
2
0
2
31.
Tolg
Tomáš
Česká Třebová
1
0
*
*
1
32.
Mencl
Jan
Přelouč
*
1
0
0
1
33.
Chmelík
Ondřej
Lanškroun
0
0
1
0
1
34.
Bartoň
Radek
Alfa Pardubice
*
0
*
*
0
35.
Brejša
Vít
Lanškroun
0
0
*
*
0
36.
Brodský
Martin
Ústí n.O.
0
*
*
*
0
37.
Bureš
Tomáš
Hlinsko
0
0
*
*
0
38.
Doleček
Jan
Mistrovice
0
*
*
*
0
39.
Dunglová
Natálie
Žamberk
*
0
*
*
0
40.
Dvořáček
Michal
Mistrovice
0
*
*
*
0
41.
Havel
Dominik
Horní Čermná
0
0
*
*
0
42.
Hejkrlík
Lukáš
Žamberk
*
0
*
*
0
43.
Hruška
Jiří
Kunvald
*
0
*
*
0
44.
Jiráň
Jan
Inf.Pardubice
0
*
*
*
0
45.
Kabourek
Roman
Žamberk
0
*
*
*
0
46.
Kašpar
Jan
Ústí n.O.
*
0
*
*
0
47.
Kopecká
Eliška
Kunvald
0
*
*
*
0
48.
Krejčí
Filip
Mistrovice
0
*
*
*
0
49.
Krejsa
Pavel
Kunvald
*
0
*
*
0
50.
Krejza
Šimon
Vysoké Mýto
*
0
*
*
0
51.
Lorenc
Adam
Žamberk
*
0
*
*
0
52.
Nejedlý
Lukáš
Česká Třebová
0
*
*
*
0
53.
Nikl
Vít
Inf.Pardubice
0
*
*
*
0
54.
Pavelka
Ondřej
Lanškroun
0
*
*
*
0
55.
Slavík
Jiří
Hlinsko
0
*
*
*
0
56.
Smejkalová
Monika
Mistrovice
0
0
*
*
0
57.
Sonntagová
Kristýna
Červená Voda
0
*
*
*
0
58.
Strauss
Jakub
Alfa Pardubice
0
0
*
*
0
59.
Šuman
Dominik
Mistrovice
0
*
*
*
0
60.
Trejtnar
Jiří
Kunvald
0
*
*
*
0
61.
Vencl
Jiří
Česká Třebová
*
0
*
*
0
62.
Vyčítal
Lukáš
Kunvald
0
0
*
*
0
63.
Bleha
Pavel
Heř. Městec
*
*
0
*
0
64.
Čajka
Vladimír
Ústí n.O.
*
0
0
*
0
65.
Hanč
Michal
Vysoké Mýto
*
*
0
*
0
66.
Janáček
Jan
Hlinsko
*
*
0
*
0
67.
Vacek
Josef
Hlinsko
*
*
0
*
0
68.
Valek
Kryštof
Vysoké Mýto
*
*
0
*
0
69.
Zavřelová
Kateřina
Ústí n.O.
*
*
0
*
0
70.
Kokula
Filip
Ústí n.O.
0
0
*
0
0
71.
Kolbaba
Ondřej
Alfa Pardubice
*
0
*
0
0
72.
Marek
Dominik
Lanškroun
*
0
*
0
0
73.
Mareš
Jan
Ústí n.O.
*
0
*
0
0
74.
Schaffer
Martin
Alfa Pardubice
*
0
*
0
0
75.
Susserová
Martina
Ústí n.O.
0
0
*
0
0
76.
Urválek
Michal
Heř. Městec
*
*
*
0
0
77.
Kubišta
Ladislav
Ústí n.O.
*
*
*
0
0
78.
Horák
Karel
D Dašická Pard.
*
*
*
0
0
79.
Hájek
Pavel
Ústí n.O.
*
*
*
0
0
80.
Vančura
Daniel
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
81.
Vondráček
Lukáš
ZS3 Polabiny
*
*
*
0
0
82.
Born
Pavel
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
83.
Oulehla
Vojtěch
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
84.
Holásek
Jan
Ústí n.O.
*
*
*
0
0
85.
Rossler
Vojtěch
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
86.
Ecsiová
Dominika
Ústí n.O.
*
*
*
0
0
87.
Hloušek
Jan
ZS3 Polabiny
*
*
*
0
0
88.
Jeník
Radek
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
89.
Bednář
Jan
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
90.
Marcinko
Patrik
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
91.
Stavrovský
Tomáš
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
92.
Winkler
Stanislav
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
93.
Mastná
Kristýna
Ústí n.O.
*
*
*
0
0
94.
Jetmar
Josef
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
95.
Sýkora
Vít
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
96.
Skála
Ondřej
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
97.
Šebek
Vojtěch
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
98.
Holub
Vít
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
99.
Toman
Petr
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
100.
Holásek
Vít
Ústí n.O.
*
*
*
0
0
101.
Jeník
Václav
2222 Polabiny
*
*
*
0
0
102.
Zelený
Martin
Přelouč
0
*
*
0
0
103.
Borovec
Ondřej
Vysoké Mýto
0
0
0
0
0
104.
Petrásek
Jan
Polička
0
*
0
0
0
105.
Schaffer
Ondřej
Polička
*
*
0
0
0
1992
10
3
46
48
28
57
1993
30
2
1994 a ml.
17
4
chlapci
dívky
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.