Výsledky 2.
kola
TJ CHS Chotěboř - Jiskra Ústí nad Orlicí SK Žamberk - Štefanydes
Polička
Rozhodčí: Volf Jaroslav Rozhodčí:
Kacálek Karel
1. Ondráček
O. 2032 1/2 Zeinert M. 2092 1. Dorjkhú T. 2107 0:1 Červený
M. 2222
2. Linhart J. 1976 0:1 Volf J. 2138 2. Černý K. 1992 1/2 Lorenc
O. 2150
3. Krejčík T. 1907 0:1 Holásek P. 2050 3. Havrlík P. 1974 0:1 Kastner
O. 2148
4. Hospodka J. 1874 1/2 Pokorný J. 1975 4. Maceška B. 1889 0:1 Komárek
D. 2147
5. Michal M. 1776 +:- Šimek J. 1928 5. Mazura M. 1912 1/2 Kastner
V. 1988
6. Kajínek K. 1796 0:1 Mareš P. 2010 6. Zámečník B. 2001 1/2 Komárková
M. 2056
7. Pour B. 1703 0:1 Blaško Š. 1879 7. Wiesinger W. 1858 1/2 Houška
B. 2043
8. Novotný T. 1669 0:1 Poslušný M. 1936 8. Kacálek K. 1839 0:1 Stodolová
K. 1991
2 : 6 2
: 6
TJ DDM Hlinsko - ŠK Vysoké Mýto Kavárna
Evropa Pardubice - Eurokomplex Pardubice
Rozhodčí: Janda Lubomír Rozhodčí:
1. Roušar Z. 2005 0:1 Sabol M. 2287 1. Vobořil P. 2025 0:1 Petuchov
S. 2205
2. Adámek M. 1915 0:1 Kosek J. 2101 2. Třasák O. 1983 0:1 Šklíba
M. 2222
3. Holfeuer A. 1842 0:1 Hájek J. 2134 3. Matouš R. 1920 0:1 Sýkora
J. 2112
4. Hanus M. 1657 0:1 Doseděl J. 2038 4. Pačovský M. 1877 1:0 Zelenka
J. 2106
5. Zámečník J. 1727 1/2 Ptáček L. 2078 5. Vodička P. 1983 1:0 Daněk
P. 1967
6. Štěpánek Z. 1757 0:1 Lipavský D. 1936 6. Seidl Z. 1921 0:1 Hon
J. 1929
7. Janda L. 1757 0:1 Trhal T. 1891 7. Pyskatý J. 1928 0:1 Prokůpek
M. 1940
8. Dvořák S. 1738 1/2 Lipavský J. 1761 8. Laušman P. 1880 0:1 Slabý
M. 1857
1 : 7 2
: 6
2222 ŠK Polabiny B - TJ + DDM Chrudim B TJ
Jiskra Litomyšl - Spartak OEZ Letohrad
Rozhodčí: Mojžíš Martin Rozhodčí:
Motáček Jan
1. Just P. 2068 1/2 Krys
J. 2126 1. Daniel M. 2054 1:0 Papáček
M. 1949
2. Vávra
R. 2069 1/2 Kokeš B. 2030 2. Zeman
M. 2012 1/2 Veselý P. 1847
3. Mojžíš M. 2010 1:0 Němec B. 1901 3. Pekař V. 1881 0:1 Mikyska
K. 1779
4. Bělohlav J. 1977 1:0 Linhart Z. 1914 4. Jirsa L. 1885 1:0 Kameník
D. 1810
5. Korol J. 2040 1:0 Bartoš
M. 1658 5. Bartošová L. 1723 1:0 Kylar
P. 1842
6. Škorpík J. 1878 1:0 Žák P. 1590 6. Zeman L. 1909 1:0 Slavíček
M. 1765
7. Odvárka S. 1725 1/2 Kůs M. 1503 7. Šváb J. 1842 0:1 Krumer
M. 1940
8. Výskot D. 1656 1:0 Krys J. 1463 8. Škeřík K. 1000 1:0 Řehák
J. 1858
6.5 : 1.5 5.5
: 2.5
Tabulka po 2.
kole
1. Eurokomplex Pardubice 2 2 0 0 6 14 : 2 14
2. ŠK Vysoké Mýto 2 2 0 0 6 12 : 4 9
2. 2222 ŠK Polabiny B 2 2 0 0 6 12 : 4 9
4. TJ Jiskra Litomyšl 2 2 0 0 6 10 : 6 8
5. Štefanydes Polička 2 2 0 0 6 10.5 : 5.5 7
6. Jiskra Ústí nad Orlicí 2 1 0 1 3 9.5 : 6.5 7
7. Kavárna Evropa Pardubice 2 1 0 1 3 7 : 9 6
8. TJ CHS Chotěboř 2 0 0 2 0 5.5 : 10.5 3
9. Spartak OEZ Letohrad 2 0 0 2 0 5 : 11 3
10. TJ + DDM Chrudim B 2 0 0 2 0 4.5 : 11.5 2
11. SK Žamberk 2 0 0 2 0 5 : 11 1
12. TJ DDM Hlinsko 2 0 0 2 0 1 : 15 0